Znaleziono 5 wyników

autor: dargielka
02 sie 2018, 14:49
Forum: Na każdy temat
Temat: Jak wyleczyć rumień?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 241

Jak wyleczyć rumień?

Robie sie czerwona dosłownie od wszystkiego i moi znajomi się ze mnie śmieją, przy każdej okazji się rumienię i chce się tego pozbyć. Znalazłam niedaleko mnie klinikę wykonującą ten zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/usuwanie-rumienia/ ale nie wiem czy takie rumieńce jak moje da się w og...
autor: dargielka
04 cze 2018, 22:53
Forum: Na każdy temat
Temat: Mam zmarszczki
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 4755

Re: Mam zmarszczki

Czasami nie wygrasz z naturą i zmarszczki czy inne niedoskonałości się i tak ujawnią. Na zmarszczki mogę polecić Ci nowoczesne rozwiązanie http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -skalpela/, które jest na pewno lepsze niż kuracje kremowe itp.
autor: dargielka
31 mar 2018, 20:01
Forum: Na każdy temat
Temat: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa
Odpowiedzi: 212
Odsłony: 12229

Re: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa

Mogę polecić rozwiązanie, które skutecznie pomaga pozbyć się efektów starzenia z okolic twarzy bez konieczności skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -skalpela/ redukuje zmarszczki przy pomocy fal ultradźwiękowych.
autor: dargielka
29 sty 2018, 14:31
Forum: Ogłoszenia drobne
Temat: Usuwanie zmian skórnych
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 394

Usuwanie zmian skórnych

Masz problem ze zmianami skórnymi, pieprzykami, przebarwieniami? Może powinieneś isę zastanowić nad zabiegiem http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-usuwanie-zmian/ w Klinice Body Care z Katowic. Specjalisci wykonujący ten zabieg maja ogromne doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dzięki cz...
autor: dargielka
04 sty 2018, 21:17
Forum: Na każdy temat
Temat: kosmetyki do konturowania twarzy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 2410

Re: kosmetyki do konturowania twarzy

Po co się bawić w jakieś kosmetyki. Ja sobie zrobiłam lifting twarzy. Prosze link do zabiegu: http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -skalpela/ i moja buzia po 2 tygodniach wygląda o niebo lepiej niż wcześniej, bez zabaw w jakieś niedziałające kosmetyki.