doczepiane włosy

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
godzil
Laik
Laik

doczepiane włosy

Postautor: godzil » 10 maja 2016, 17:42

Fryzjerskie forum więc na pewno komuś się przyda takie info :) mogę przyznać smutno, że niestety moje włosy nie wyglądają ostatnio za dobrze więc na wesele kupiłam sobie włosy clip in i muszę wam powiedzieć że są świetne bo założenie ich zajmuje parę minut a efekt jest świetny :) także kto ma podobny problem to polecam gorąco!

Elenna
Laik
Laik

Re: doczepiane włosy

Postautor: Elenna » 24 sie 2017, 15:31

Jak fajnie kogoś spotkać z podobnymi problemami. Kto się lepiej zrozumie? :) Dzięki za link ja również stosuję włosy clip in, tyle tylko że korzystam z tego sklepu https://cameron-hair.pl/ . do tego stopnia się wkęciłam, że zastanawiam się nad naturalnymi. Syntetyczne świetnie sprawdzają się właśnie na takich okazjach.

makówka
Amator
Amator

Postautor: makówka » 31 sie 2017, 20:53

Jeśli doczepiane włosy to tylko naturalne! nawet na raz, syntetyki bardzo rzucają się w oczy. Ja kupiłam sobie zestaw włosów na taśmie clip in 45 cm i jestem z nich bardzo zadowolona. Tylko trzeba koniecznie wiedzieć jak o doczepiane włosy dbać i jak pielęgnować. Tak żeby służyły nam jak najdłużej.

Kythertan
Amator
Amator

Postautor: Kythertan » 03 wrz 2017, 09:50

Bardzo ciekawe informacje o tych doczepianych włosach. Mam do was tylko takie małe pytanko. Czy wiecie może, który fryzjer na mokotowie zajmuje sie takim doczepianiem włosów i robi to na prawdę profesjonalnie? Chciała bym sobie trochę przedłużyć swoje pióra ale niestety nie wiem do jakiego salonu iść, żeby to na prawdę dobrze wyglądało

beddkin
Laik
Laik

Postautor: beddkin » 23 wrz 2017, 13:03

Takie doczepiane włosy to niezła alernatywa. Podoba mi się !

zbychu4
Laik
Laik

Postautor: zbychu4 » 24 wrz 2017, 08:31

a po co to się robi

kasia.1
Stylista
Stylista

Postautor: kasia.1 » 13 paź 2017, 11:34

Doczepiane włosy to super sprawa. Można nimi przedłużyć swoje włosy ale też na przykład zagęścić jeśli ktoś ma problem ze zbyt rzadkimi lub wypadającymi włosami. Na stronie https://cameron-hair.pl/ znajdziecie bardzo duży wybór różnych włosów - i naturalnych i syntetycznych.

Wróć do „Interesujące linki”