Strona 1 z 1

Szkoła i dzieci

: 02 sty 2018, 09:07
autor: Paszczak
Cześć! Jak myślicie czy tablet nadaje się się aby być produktywnym przyrządem w codziennych lekcjach ucznia? Nasze dzieci często grają w programy myślę nad tym czy tego nie wykorzystać :) Ciekawie o tym piszą na stronie: http://www.asib.pl/2017/08/24/squla-sku ... ukacyjnej/

Re: Szkoła i dzieci

: 03 lut 2018, 00:19
autor: jjusti18
A wiecie jaką szkołę wybrać dla swojego dziecka? Jeżeli chodzi o mnie to nie do końca wiem czym się sugerować? Dlatego planuję na początek przeczytać sobie ten artykuł http://bizneswiki.pl/jak-wybrac-szkole/ .

Re: Szkoła i dzieci

: 06 lut 2018, 20:06
autor: hektorka
Oprócz szkoły ja stawiam też na rozwój innych stron u dzieci takich jak zdolności manualne oraz zmysł artystyczny. Zapisałam je na ciekawe Lublin zajęcia dla dzieci, na których uczyły się m.in. Szydełkowania czy wyrabiania mydła.

Re: Szkoła i dzieci

: 29 maja 2018, 21:59
autor: Lara
Ja już przygotowuje się na nowy rok szkolny, chociaż ten się jeszcze nie skończył. Wiem, że kupując teraz można natknąć się na rabaty, a poza tym odciążę się od kosztów sierpniowych. Myślałam aby zamówić parę podręczników w taniejksiazce > http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html bo jak sama nazwa wskazuje mają na prawdę tanie książki, dlatego myślę, że tam najbardziej opłacalne będą zakupy. A co wy o tym sądzicie ?

Re: Szkoła i dzieci

: 01 cze 2018, 08:55
autor: opusia90
Jest wiele ciekawych aplikacji na tablet, które można wykorzystać w edukacji ale uważam, że trzeba do tego podchodzić z rozsądkiem. A co do szkoły to warto wybrać taką, w której dziecko poza nauką będzie też miało okazję rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Moja córka uczęszcza do szkoły Tevizja (na warszawskiej Ochocie). Oferują wysoki poziom i szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych.

Re: Szkoła i dzieci

: 10 cze 2018, 22:54
autor: asia3939
Mnie aktualnie zastanawia prywatna szkoła podstawowa http://szkola-mentis.edu.pl/ dla moim dzieci. Czytałam na ich temat pozytywne opinie i wydaje mi się, że moje dzieciaki dobrze by się tam uczyły.

Re: Szkoła i dzieci

: 11 cze 2018, 18:34
autor: Rafkop
A czy myślicie, że nauka w domu to dobre rozwiązanie?

Re: Szkoła i dzieci

: 15 cze 2018, 10:50
autor: Tymoteusz1
To bardzo ważny wybór, więc nie powinno się go bagatelizować. Pamiętajcie, że jeśli wybierzecie odpowiednią szkołę i przedszkole, to Wasze dzieciaki będą dobrze przygotowane do dalszej edukacji. Na pewno warto sprawdzić Academy Internetional w http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-zoliborz/ To sprawdzona placówka, w której zajęcia prowadzone są w sposób kreatywny i interesujący dla maluchów.

Re: Szkoła i dzieci

: 12 lip 2018, 09:26
autor: opusia90
Każdy rodzic pręddzej czy pozniej stanie przed takim wyborem :) Ja szukałam prawie rok ale ostatecznie udało się wybrać miejsce idealne - szkołę Podstawową Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Mają swoje placówki w Warszawie i Gdańsku. Wysoki poziom nauczania, duża ilość zajęć dodatkowych ( większość w ramach czesnego ). Kameralne klasy, indywidualne podejście do ucznia.