ciekawe rozwiązania technologiczne

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
Merida
Czeladnik
Czeladnik

ciekawe rozwiązania technologiczne

Post autor: Merida » 22 mar 2018, 21:41

O kochani, tak jak w temacie, ciekawe rozwiązania technologiczne, jak sądzicie jakie znacie? Ja bardzo lubię wszelkie rozwiązania aplikacji na telefon. Mam taką zainstalowaną dla dziecka, zawsze mogę sprawdzić w którym miejscu np po za szkołą znajduje się moja córka. Drugą taką ciekawostką jest szybkie doładowanie przez internet. kliknij tutaj , a dowiesz się o co konkretnie mi chodzi, Korzystaliście kiedyś z takich owoców internetu?

FrankieeFran
Amator
Amator

Re: ciekawe rozwiązania technologiczne

Post autor: FrankieeFran » 03 kwie 2018, 10:06

Rzeczywiście to co teraz można zrobić na telefonie to przechodzi ludzkie pojęcie. Co roku wychodzi jeszcze więcej nowszych rzeczy, które umozliwiają bardzo fajne rzeczy do ogarnięcia w swoim telefonie. Sama sobie teraz kupowałam na święta iPhona w sklepie https://www.sferis.pl/telefony-apple-iphone-3792 taki prezent sobie zrobiłam. Jednak muszę powoli się do niego przyzwyczaić, bo nie jest mi łatwo to wszystko ogarnąć :D

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Re: ciekawe rozwiązania technologiczne

Post autor: opusia90 » 14 cze 2018, 18:17

To fakt, że teraz można telefon doładować mega szybko i praktycznie z każdego miejsca na ziemi z dostępem do sieci. Ale zauważyłam, że ludzie powoli odchodza od korzystania z telefonu na kartę na rzecz ofert abonamentowych i szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi. Ja sama przeniosłam niedawno numer do nowego operatora Otvarta i teraz za abonament płacę niecałe 30 zł miesięcznie a dodam, że to najdroższa oferta :) Wychodzi dużo korzystniej pod kątem finansowym :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków