bardzo fajny system do rezerwacji wizyt: e-wizyty.com.pl

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
fryzjerwawa
Laik
Laik

bardzo fajny system do rezerwacji wizyt: e-wizyty.com.pl

Post autor: fryzjerwawa » 14 sty 2011, 23:34

co prawda, mam wersję beta (czyli testową) ale myślę, że warto jest się zainteresować sysytem http://www.e-wizyty.com.pl

system ułatwia rezerwację wizyt w salonie. prowadzi za nas terminarz i dzięki temu wszyscy mam więcej czasu na pracę i możemy obsluzyc o 2-3 klientów dziennie więcej, bo nikt z nas nie musi siedzieć przy telefonie.

jednym słowem - polecam.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: bardzo fajny system do rezerwacji wizyt: e-wizyty.com.pl

Post autor: Lisek_1 » 18 sty 2011, 19:31

Mhm. Ja osobiście polecam oprogramowanie dedykowane. Niewielkim kosztem można zamówić sobie stronę salonu wraz z systemem rejestracji dostosowaną do potrzeb waszego salonu. Ale chętnie usłyszę opinię na ten temat.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

bivv
Laik
Laik

Post autor: bivv » 24 lut 2011, 13:28

Pytałem się o koszty systemu dedykowanego, to mi powiedzieli od 1500 do 8000 zł, więc nie wiem czy warto. Dodatkowo po tej wycenie, pomyślałem o jeszcze kilku funkcjach jakie by mi sie przydaly, wiec pewnie gdybym je wczesniej dołaczył, wycenili by mi wyżej. W sumie w dedykowany system ciągle trzeba inwestować.

Zastanawiam się nad jakimś gotowym systemem. Ciekawie prezentuje się np. rezervante. W ten ewizyty bym nie wchodził bo wersja beta odstrasza. Jakie macie doświadczenia z takimi gotowymi rozwiązaniami? W ogóle przydałaby się jakaś lista takich systemów bo ciężko się z tym połapać.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 24 lut 2011, 20:52

Niekoniecznie. Ponieważ to mogą być podstawowe funkcje. Wycena 1500 - 8000 zł dotyczy stworzenia od zera programu w oparciu wyłącznie o twoje sugestie. Jednak z pewnością da się znaleźć firmę która skonstruuje taki program i poszuka zbytu - zarabiając na nim.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).

fryzjerwawa
Laik
Laik

Post autor: fryzjerwawa » 24 lut 2011, 23:17

bivv - powiedz mi gdzie znalazłeś wersję beta http://www.e-wizyty.com.pl ?
bo z tego co wiem, to raczej nie jest ogólnie dostępna ... może podaj linka ? (ktoś mnie oszukał...?)

narazie jestem zadowolony, co prawda firma jeszcze pracuje nad funkcjonalnościami, ale jeśli będzie dalej tak traktować klientów jak mnie, to wróżę im duuży sukces.

widziałem też reservante ... demo, które jest dostępne na stronie, nie do końca mnie przekonało. trochę skomplikowane i małologiczne jest konfigurowanie terminarzy. no ale każdy zrobi tak jak uważa.

jeśli chodzi o napisanie systemu dedykowanego - też się nad tym zastanawiałem, ale wiem, że te początkowe kalakulacje mogą być mocno niedoszacowane, w chwili gdy bedę chciał mieć "swoje" dodatki do systemu

bivv
Laik
Laik

Post autor: bivv » 24 lut 2011, 23:36

fryzjerwawa pisze:co prawda, mam wersję beta (czyli testową)...
Miałem na myśli Twoją wypowiedź. Parę late temu jeszcze na studium fryzjerskim, wykładowca poprosil nas o przetestowanie programu do salonów bo jest w wersji beta, czyli do potestowania. Wyjaśnili nam co to ta wersja beta i szczerze mówiąc, nie zabrzmiało poważnie, aby ktoś mi chciał sprzedać produkt do testowania.

Oczywiście w tym przypadku moge się mylić, mówiłem tylko to co dzisiaj juz patrzac po szkole, sądzę o takich systemach do testowania.

fryzjerwawa
Laik
Laik

Post autor: fryzjerwawa » 25 lut 2011, 09:08

no to widzę, że mylisz pojęcia i chcesz oczernić coś czego na oczy nie widziałeś ... taka typowa polska przypadłość.

pozatym nigdzie nie napisałem że za wersję beta (czyli taką nieoficjalną nad którą jeszcze trwają prace) kazano mi płacić. po prostu zadzwoniono do mnie, zaproponowano współpracę (w przyszłości nie będę płacić za użytkownie) a moje pomysły i spostrzeżenia są wdrażane do projektu http://www.e-wiyzty.com.pl .

a Was pytam co Wy myślicie o takich systemach, czy wg. Was będą w naszej pracy przdatne ? czy warto inwestować swój czas w rozwój takich systemów ?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 26 lut 2011, 16:22

fryzjerwawa pisze:co Wy myślicie o takich systemach, czy wg. Was będą w naszej pracy przdatne ? czy warto inwestować swój czas w rozwój takich systemów ?
ZDECYDOWANIE TAK.
Pytanie tylko czy już teraz.
Pozostaje kwestia ilu waszych klientów posługuje się internetem. Mimo iż młodzi posługują się nim bez oporów to jednak umówienie się do dentysty, lekarza i fryzjera ciągle wygląda tak samo. Sam wieżę, że tradycyjne metody szybko odejdą do lamusa.

Chętnym proponuję stworzenie krótkiej ankiety i przedstawienie jej swoim klientom. Jeżeli się okaże, że 30% wykaże chęć korzystania z takiej metody to już watro im to umożliwić.

Może podzielicie się danymi z innymi forumowiczami.

fryzjerwawa
Laik
Laik

Post autor: fryzjerwawa » 26 lut 2011, 16:53

a wiesz, że z tą ankietą to wcale niegłupi pomysł.
pomyślę o tym

Awatar użytkownika
Malinka
Laik
Laik

Post autor: Malinka » 02 mar 2011, 17:58

Ja również jestem na tak, taki system dość skutecznie ułatwiłby mi życie, bo muszę dość skrupulatnie planować dzień.

Rezervante.pl
Laik
Laik

Post autor: Rezervante.pl » 14 mar 2011, 11:37

Witam forumowiczów.

Nasza klientka z branży fitness, która uruchuchomiła system Rezervante, przekazała w referencji informację, że zastosowanie systemu zmniejszyło ilość telefonów do recepcji o około 80%. Co za tym idzie, pracownicy mogą dużo więcej czasu poświęcać na inne zajęcia w firmie. Są to badania z nieco innej branży, ale myślę, że profil klienta w kosmetyce jest zbliżony do profilu klienta w klubach fitness.

Wiem też, że klienci bardzo pozytywnie odebrali możliwość samej rezerwacji online. Postaram się w miarę możliwości poprosić klientkę o konkretne liczby lub ankietę przeprowadzoną na klientach, a jej wyniki przedstawię tutaj.
bivv pisze:W ten ewizyty bym nie wchodził bo wersja beta odstrasza.
Ze zdaniem powyższym nie mogę zgodzić.
Co prawda ewizyty to nasza konkurencja, ale muszę ich pochwalić za udostępnianie w pierwszej kolejności wersji beta dla firm pilotażowych. Taka praktyka pozwala szybko poprawić bardzo wiele błędów, by kolejni klienci nie musieli się z nimi zmagać. Też tak działaliśmy i już w pierwszym miesiącu beta testów, naprawiliśmy 97% wszystkich usterek.

Pozdrawiam,
Kamil Rybczyński
Project Manager - Rezervante.pl

Awatar użytkownika
Pan Morten
Laik
Laik

Post autor: Pan Morten » 20 wrz 2013, 16:56

E-wizyty.com.pl zostały przejęte przez firmę Morten.pl, wraz z całym dorobkiem, doświadczeniem, pomysłami i planami do realizacji.

Wygląda mniej więcej tak.

Obrazek

Radosław Mentel
Wszechograniający w Morten.pl

olszanska
Laik
Laik

Post autor: olszanska » 10 lut 2017, 09:52

Ja ze swojego doświadczenia wiem, że ludzie coraz chętniej korzystają i doceniają możliwość rezerwacji wizyt u fryzjera przez internet. Dla nich to po prostu duże ułatwienie, bo wystarczy kilka sekund na potwierdzenie wizyty w wybranym przez siebie terminie, a dla fryzjerów i kosmetyczek po prostu duża oszczędność czasu i energii - a czas i energia to pieniądze. Chyba nikt nie lubi tych rozmów telefonicznych (ani jedna, ani druga strona), których 10 minut trwa ustalanie dogodnego terminu. Ja osobiście często korzystam z możliwości rezerwowania wizyt u fryzjera online i zawsze polecam wszystkim taką opcję.

phallyka
Amator
Amator

Post autor: phallyka » 12 lip 2017, 22:29

bo muszę dość skrupulatnie planować dzień.

goldenslot
gclub online

Mała Czarna
Laik
Laik

Post autor: Mała Czarna » 13 lip 2017, 09:13

Rezerwacja online ogromnie przyspiesza i ułatwia pracę. Oprogramowanie dedykowane dla firm, to faktycznie spory wydatek, sięgający nawet kilku tysięcy złotych! Jaki mały salon może sobie na to pozwolić? W takiej sytuacji warto zastanowić się nad gotowym system CRM. Korzystnie cenowo wypada Kamflex, wdrożenie jest szybkie i bardzo łatwe, do tego wszystkie potrzebne opcje pozwalają na wprowadzenie kluczowych informacji, nie tylko terminarza wizyt. W wolnej chwili rzuć okiem, może się zdecydujesz :) www.kamflex.pl/blog/45#crm-dla-salonu-fryzjerskiego

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 23 kwie 2018, 09:08

Jest mnóstwo firm, które oferują tego typu systemy wewnętrzne. To jest bardzo przydatna sprawa i szczerze polecam skorzystanie z czegoś takiego. U nas skorzystaliśmy z oferty firmy Ideo Sp. z o.o., którzy zrobili elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo system działa sprawnie i jest bardzo wygodny w użyciu. Jeśli szukasz czegoś takiego, to serdecznie polecam ich ofertę https://www.ideo.pl/rozwiazania-it/elek ... okumentow/

arielka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arielka » 12 paź 2018, 18:55

Obecnie wiele branż korzysta z systemów, które usprawniają pracę personelu. Teraz nawet przychodnie, zwłaszcza te prywatne decydują się na takie rozwiązania. Prowadzenie elektronicznej dokumentacji usprawnia funkcjonowanie przychodni. Program posiada wiele zalet, jak chociażby generowanie dokumentów, czy karty wizyt. Tutaj https://medchart.pl/bezpieczenstwo znajdziesz informacje na ten temat. Wszystko zgodne jest z obecnie obowiązującymi przepisami RODO.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków