Apteka internetowa

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
mari44h
Laik
Laik

Re: Apteka internetowa

Post autor: mari44h » 16 lut 2018, 08:23

ale czy taka apteka internetowa będzie miała takie same dochody jak normalna

Tuni
Amator
Amator

Post autor: Tuni » 19 lut 2018, 17:44

Miałem ostatnio sporo kłopotów ze znalezieniem leku tertensif dla mojego dziadka. Sporo czasu nad tym spędziłem, ale w końcu udało mi się sprawdzić dostępność tego leku w pobliskich aptekach i go zarezerwować.

waxxx
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: waxxx » 19 lut 2018, 18:06

Moim ostatnim zakupem w jednej z internetowych aptek był preparat dla mężczyzn, który znalazłem na tej stronie http://health-and-beauty-4you.info/erac ... ialanie-2/ .

kasia.1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: kasia.1 » 21 lut 2018, 09:14

Uważam, ze warto korzystać z aptek internetowych bo z reguły mają dużo korzystniejsze ceny niż apteki stacjonarne. Ja czasem robię zakupy w https://www.apteka-leki.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim wybór jest duży - a w ofercie mają między innymi leki bez recepty, suplementy diety czy naturalne kosmetyki.

kiniakinga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kiniakinga » 21 lut 2018, 14:39

Jest sporo miejsc, w których sprawdzisz dostępność leków i dowiesz się o nich więcej. Zresztą na ktomalek.pl masz wszystko wyjaśnione.
Sprawdź m.in opis i cenę leku nimesil oraz setek innych. Cały czas lista jest aktualizowana, więc dochodzą nowe leki, wtedy będzie Ci łatwiej, szczególnie jak nie znasz się na lekach.

małgonia
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: małgonia » 25 wrz 2018, 12:10

Lubię korzystać z takich aptek, bo człowiek nie musi wychodzić z domu, a to szczególnie ważne jak jest się chorym i lepiej się nie wietrzyć. Pamiętam jak mnie ostatnio dopadł problem z jelitami i co chwila praktycznie miałam wzdęcia. Czasem to dosłownie bałam się jeść cokolwiek by znowu nie musieć cierpieć. Poszukałam w sieci który specyfik będzie dla mnie najbardziej skuteczny i wyczytałam dużo pozytywnych rzeczy o Intesta. Dlatego też zamówiłam sobie od razu dwa opakowania i teraz jestem po jednej kuracji i czuję naprawdę zdecydowaną poprawę

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków