Kredyty na otwarcie własnego gabinetu!

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
karski1
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Kredyty na otwarcie własnego gabinetu!

Post autor: karski1 » 13 lut 2013, 01:03

jeśli ktoś z Was planuje wzięcie kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej - np. otwarcie gabinetu fryzjerskiego, zapraszam do zajrzenia na
porównanie kredytów hipotecznych do zakupu lokalu pod gabinet.

Jeśli masz jakieś doświadczenia i pytania, napisz ;)

Awatar użytkownika
olaslucham
Laik
Laik

Re: Kredyty na otwarcie własnego gabinetu!

Post autor: olaslucham » 08 kwie 2013, 14:54

Mam pytanie: kto dzisiaj bierze kredyt? słyszałeś o crowdsourcingu, aniołach biznesu albo venture capital?

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: furtadka » 20 gru 2013, 17:58

To na jaki kredyt będzie Cię stać obliczysz bez problemu na tej stronie: http://www.ehipoteka.com.pl/kalkulatory ... towej.html - radzę skorzystać z takiego kalkulatora ponieważ jest to bardzo przydatne i dobre narzędzie ;)

ekofill
Laik
Laik

Post autor: ekofill » 07 kwie 2014, 11:15

Dobrą metoda na polepszenie płynności finansowej firmy są też kredyty za darmo. Tak, właśnie za darmo. Dokładnie to co napisałem. Chodzi o usługę pierwszej pożyczki gratis, która dostępna jest w bardzo wielu firmach pożyczkowych. Tu nie ma ściemy, pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł. Jedynym minusem jest okres na jaki ta pożyczka jest udzielana, to tylko 30 dni ale biorąc chwilówkę po chwilówce i spłacając poprzednią nową można przez długi czas się finansować i to bez żadnych kosztów. Możecie sami sprawdzić jak to zrobić, sposób jest tu podany i każdy robi to na własną odpowiedzialność. Jak okażę się, że spóźnimy się jeden dzień ze spłatą to cały plan w diabli idzie. Dobry przykład takiego pożyczania jest opracowany na wielu serwisach pożyczkowych (zobacz tutaj) a dla uwiarygodnienia informacji sprawdźie bezpośrednio w firmie pożyczkowej np. w tej firmie.

miksowy
Laik
Laik

Post autor: miksowy » 10 kwie 2014, 11:38

Pożyczki za darmo są możliwe między innymi w Filarum.pl. Mi udało się zaciągnąć ostatnio 3500 zł takich pożyczek, ale w 4 różnych firmach. Po miesiącu oddałem taką samą sumę. Ewentualnie jakby ktoś chciał to wszystkie pożyczki za darmo znalazłem tutaj www.tmoney.pl
Ostatnio zmieniony 04 lis 2014, 14:14 przez miksowy, łącznie zmieniany 2 razy.

ekofill
Laik
Laik

Post autor: ekofill » 21 cze 2014, 10:50

Moj poprzednik zrobił ciekawą rzecz. Tylko, że po 30 dniach trzeba oddać. A teraz niektóre firmy do 7 dni ograniczyły promocje, jedną z nich jest BIGCREDIT (strona www). Wiem to z zestawienia darmowych pożyczek (strona www). Z tego co już wyczytałem na wskazanych przez Was miejscach to jest teraz 8 chwilówek darmówek :) To dużo ale wcześniej większość była stricte na 30 dni dzięki czemu można było o parę miesięcy przedłużyć spłatę bez odsetkową, teraz to jest utrudnione bardzo, zupełnie jak zmowa cenowa ;(

andrzejkoziol11
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: andrzejkoziol11 » 04 lip 2014, 09:49

Bardzo przydatna porównywark, dzięki niej znalażłem odpowiedni kredyt i otworzyłem gabinet fryzjerski.
Podobno Domarant sprzedał rodzicom żaluzje poznań, do salonu.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 25 lip 2014, 13:33

A widzicie? Są jeszcze tacy, którzy biorą kredyt na otwarcie salonu! ;-) Życzę powodzenia w biznesie, a nam wszystkim: byśmy nigdy nie musieli brać kredytów. ;-)

PanAdam
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: PanAdam » 09 sie 2014, 22:51

Pożyczki i chwilówki lepiej omijać z daleka. Tylko kredyt w banku jest jedynym rozsądnym sposobem na zdobycie środków.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 20 paź 2014, 08:38

Moim zdaniem w przypadku własnego biznesu nie ma co od razu pakować się w kredyt, ponieważ rozkręcanie biznesu troszkę trwa i możesz nie być w stanie spłacać kredyt. W końcu to nie to samo co kredyty mieszkaniowe i moim zdaniem warto się dwa razy zastanowić i wszystko przeliczyć zanim zdecydujemy się na taki krok.

Piotr26
Amator
Amator

Post autor: Piotr26 » 29 cze 2016, 12:33

Trzeba to trzeba a kiedy jesteś w sytuacji gdzie po prostu nie możesz nie skorzystać się kredytem lub chwilówką? Miałem już taką sytuację - babcia uszkodziła nogą a pieniądze jeszcze nie dostałem. Wtedy skorzystałem się z finratownik.pl. Oczywiście że z chwilówki otwierać salonów czy czegoś takiego - to jest po prostu bzdura, dla tego że oni są jako krótkoterminowa pomóc.

chwilowo
Laik
Laik

Post autor: chwilowo » 13 lis 2016, 22:08

Niestety, ale chwilówki są dla bogatych. Kogo stać na to by z tysiąca zł na każde 30 dni oddać 250 zl czyli 1/4 całej kwoty chwilówki? No biednego raczej nie stać. Najgorsze jest to, że jak nie spłacisz w terminie to oddasz jeszcze więcej w postaci kar i odsetek. https://chwilowo.pl/prasa/cennik-chwilo ... na-30-dni/
Zobacz jakie są opłaty w promocji czyli niby dla nowego klienta. Niestety, ale druga pożyczka jest już wiele droższa. Pożyczysz raz będziesz musiał pożyczać całe życie.

niko67
Laik
Laik

Post autor: niko67 » 28 lis 2016, 12:11

:mrgreen:

drong
Laik
Laik

Post autor: drong » 23 gru 2016, 18:45

Chyba lepsze będą chwilówki na raty, a nie takie tradycyjne oddawane w jednym przelewie. Zawsze to elastyczniejsze rozwiązanie.

siwa
Laik
Laik

Post autor: siwa » 28 gru 2016, 20:55

Jeśli chodzi o taki mini kredycik to polecam serwis https://www.credy.pl/chwilowki-online/. Jest to pośrednik pożyczkowy, tam znajdziecie najlepsze oferty

Merida
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Merida » 01 mar 2017, 00:59

Jesteś pewna, ze chcesz założyć salon na kredycie? ja co jak go nie spłacisz? Będąc osobą fizyczną która bierze kredyt możesz ogłosić upadłośc. O tym przeczytasz na https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , tam napisane jest co zyskasz, co ewentualnie tracisz. Jak to wyglada w praktyce.

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 01 mar 2017, 15:24

No wiesz, gdyby ludzie nie ryzykowali, to myślę, że nic by nie mieli. Nie powinniśmy od razu zakładać, że działalność gospodarcza nam nie wyjdzie i nie będziemy mieli z czego spłacać kredytu. Gdyby wszyscy tak myśleli, to wydaje mi się, że większość z nas do niczego by nie doszła albo pracowałaby za marne grosze u prywaciarzy i robiliby to samo co mogliby robić na własny rachunek i zarabiać dużo więcej. Jeśli nadal jeszcze szukasz kredytu to sprawdź tą ofertę https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... owy,1.html , bo wydaje mi się, że jest idealna dla Ciebie. Sama zaciągałam jakiś czas temu kredyt w tym banku i jestem bardzo zadowolona z warunków jakie mi zaproponowali.

belmondo
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: belmondo » 18 wrz 2018, 12:13

Sporo informacji w tym temacie znajdziesz również na stronie http://www.advans.pl/pozyczki-gotowkowe-internet/ jest ona moim zdaniem nieoceniona w przypadku pożyczek, oraz kredytów.

anikol
Amator
Amator

Post autor: anikol » 19 lis 2018, 00:15

Najlepsze wskazówki na temat kredytów i chwilówek znajdziesz na nowo powstałym blogu http://www.cigg.pl/srednie-oprocentowan ... otecznego/

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków