Auto z lotniska

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
mudel
Laik
Laik

Auto z lotniska

Post autor: mudel » 21 sie 2015, 10:30

Jeśli właśnie wracasz do domu i nie masz auta aby z lotniska spokojnie dojechać na miejsce, już dziś skontaktuj się z nami, oferujemy mnóstwo aut, które podstawiamy na lotnisko od 6 rano do 22. W nocy również. Możesz na nas liczyć, zapraszamy www.exel.gda.pl

Kaska65
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Auto z lotniska

Post autor: Kaska65 » 27 gru 2017, 22:52

Ja zawsze auto parkuje na parkingu przy lotnisku. Jak jest oddalony dalej to przeważnie transfer mnie zawozi pod terminal na lotnisko. Tak jest na pewno na parkingu w Warszawie a do Okęcia jest 5 km od alei Krakowskiej 42 i zawsze się to sprawdza. Miły transfer i do tego w cenie parkingu. Zerknij na; www.parking-lotnisko.pl , mają tam ekstra ceny , monitoring i do tego miał obsługa.

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 24 lut 2018, 15:58

Według mnie pozostawienie auta na parkingu w pobliżu lotniska to bardzo wygodna sprawa. Trzeba tylko wybrać miejsce jak np. tani parking Balice, poczytać regulamin i podjechać tam samochodem. Samochód zostawiacie i dostajecie darmowy transfer na lotnisko. Kiedyś korzystaliśmy podczas wyjazdu z takiego rozwiązania i to był naprawdę dobry pomysł. Nie musieliśmy jeździć pociągiem czy autobusem, co z walizkami nie jest zbytnio komfortowe.

Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tango3 » 19 maja 2018, 18:59

hmm szczerze Wam powiem, że najlepiej jechac własnym samochodem na lotnisko. To naprawdę wygodna opcja bo jak zamawiasz odbiór z lotniska to nigdy nie ma pewności czy w przypadku jak samolot się spóźni transport będzie na Was czekał. Mi się juz raz tak zdarzyło, że samolot był opóźniony o 5 godzin a po przylocie do Polski się rozczarowałam bo umowionego taxi nie było. Od tego czasu jeżdzę własnym autem. Mam sprawdzony parking Kraków Balice o nazwie PArkujGo i zawsze tam zostawiam samochód. Niezaleznie o której wróce zawsze mam czym jechać do domu.

buuba
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: buuba » 04 cze 2018, 11:24

Ja ostatnio przylatując na Balice potrzebowałem się dostać do Mielca, gdyż miałem tam spotkanie w pewnej firmie. Skontaktowałem się więc z Taxi Mielec, gdyż na stronie http://www.taxi-mielec.com.pl/ znalazłem najkorzystniejszą ofertę usług transportowych. Co najważniejsze Mieleckie Radio Taxi posiada własny terminal, dzięki czemu można bez problemowo zapłacić kartą ;) Dzięki temu później szefostwo bez problemu oddaje pieniążki za transport ;) Jest to dla mnie wygodniejsze, niż męcząca jazda w nocy samochodem. Tutaj wsiadamy i nic nas nie interesuje ;)

Pamka25
Amator
Amator

Post autor: Pamka25 » 18 cze 2018, 14:02

Ja to nie wiem czy chciałabym jechac własnym autem. Moim zdaniem zdecydowanie wygodniej jest wynająć transfer na lotnisko. Przewóz nie kosztuje znów tak dużo - zobaczcie sami na cennik Prime Taxi. Firma oferuje wygodne i komfortowe transfery lotniskowe o każdej porze dnia i nocy. U nich można zamówić też odbiór z lotniska.

daro332
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: daro332 » 27 cze 2018, 15:48

Zawsze jak lecę samolotem to wynajmuje taksówkę lub ewentualnie żona mnie odwozi

dokun321
Laik
Laik

Post autor: dokun321 » 19 wrz 2018, 09:43

Świetną ofertę transferu na lotnisko Katowice Pyrzowice można ogarnąć na https://transferis24.pl/ - korzystałem i ja, i znajomi... za każdym razem 100% zadowolenia :) Punktualnie, komfortowo... czego chcieć więcej. Nie chciałbym jechać swoim autem na lotnisko i potem je parkować... to kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy :v

exodus
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: exodus » 04 gru 2018, 22:35

Według mnie najrpotszy sposób, żeby wrócić z lotniska, to skorzystać z taksówki https://itaxi.pl/ to najlepszy sposób, ponieważ nie musisz nikogo prosić o pomoc, tłuc się komunikacją miejską, ani zastanawiać się co zrobić ze swoim autem na lotnisku ;)

snowboarder
Laik
Laik

Post autor: snowboarder » 12 gru 2018, 22:38

Przy lotniskach bardzo popularne są wypożyczalnie samochodów

Awatar użytkownika
edos
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: edos » 09 mar 2019, 17:24

bez watpienia jest to najlepszy temat na tym forum jaki czytalem do tej pory Systemy kominowe Viessmann
Fantasy unosi się na skrzydłach Ikara, rzeczywistość lata Southwest Airlines.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków