Auto z lotniska

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
mudel
Laik
Laik

Auto z lotniska

Post autor: mudel » 21 sie 2015, 10:30

Jeśli właśnie wracasz do domu i nie masz auta aby z lotniska spokojnie dojechać na miejsce, już dziś skontaktuj się z nami, oferujemy mnóstwo aut, które podstawiamy na lotnisko od 6 rano do 22. W nocy również. Możesz na nas liczyć, zapraszamy www.exel.gda.pl

Kaska65
Czeladnik
Czeladnik

Re: Auto z lotniska

Post autor: Kaska65 » 27 gru 2017, 22:52

Ja zawsze auto parkuje na parkingu przy lotnisku. Jak jest oddalony dalej to przeważnie transfer mnie zawozi pod terminal na lotnisko. Tak jest na pewno na parkingu w Warszawie a do Okęcia jest 5 km od alei Krakowskiej 42 i zawsze się to sprawdza. Miły transfer i do tego w cenie parkingu. Zerknij na; www.parking-lotnisko.pl , mają tam ekstra ceny , monitoring i do tego miał obsługa.

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 24 lut 2018, 15:58

Według mnie pozostawienie auta na parkingu w pobliżu lotniska to bardzo wygodna sprawa. Trzeba tylko wybrać miejsce jak np. tani parking Balice, poczytać regulamin i podjechać tam samochodem. Samochód zostawiacie i dostajecie darmowy transfer na lotnisko. Kiedyś korzystaliśmy podczas wyjazdu z takiego rozwiązania i to był naprawdę dobry pomysł. Nie musieliśmy jeździć pociągiem czy autobusem, co z walizkami nie jest zbytnio komfortowe.

Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tango3 » 19 maja 2018, 18:59

hmm szczerze Wam powiem, że najlepiej jechac własnym samochodem na lotnisko. To naprawdę wygodna opcja bo jak zamawiasz odbiór z lotniska to nigdy nie ma pewności czy w przypadku jak samolot się spóźni transport będzie na Was czekał. Mi się juz raz tak zdarzyło, że samolot był opóźniony o 5 godzin a po przylocie do Polski się rozczarowałam bo umowionego taxi nie było. Od tego czasu jeżdzę własnym autem. Mam sprawdzony parking Kraków Balice o nazwie PArkujGo i zawsze tam zostawiam samochód. Niezaleznie o której wróce zawsze mam czym jechać do domu.

buuba
Amator
Amator

Post autor: buuba » 04 cze 2018, 11:24

Ja ostatnio przylatując na Balice potrzebowałem się dostać do Mielca, gdyż miałem tam spotkanie w pewnej firmie. Skontaktowałem się więc z Taxi Mielec, gdyż na stronie http://www.taxi-mielec.com.pl/ znalazłem najkorzystniejszą ofertę usług transportowych. Co najważniejsze Mieleckie Radio Taxi posiada własny terminal, dzięki czemu można bez problemowo zapłacić kartą ;) Dzięki temu później szefostwo bez problemu oddaje pieniążki za transport ;) Jest to dla mnie wygodniejsze, niż męcząca jazda w nocy samochodem. Tutaj wsiadamy i nic nas nie interesuje ;)

Pamka25
Laik
Laik

Post autor: Pamka25 » 18 cze 2018, 14:02

Ja to nie wiem czy chciałabym jechac własnym autem. Moim zdaniem zdecydowanie wygodniej jest wynająć transfer na lotnisko. Przewóz nie kosztuje znów tak dużo - zobaczcie sami na cennik Prime Taxi. Firma oferuje wygodne i komfortowe transfery lotniskowe o każdej porze dnia i nocy. U nich można zamówić też odbiór z lotniska.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków