Gdzie znaleźć dobrego fryzjera do pracy?

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
Kubiska
Laik
Laik

Gdzie znaleźć dobrego fryzjera do pracy?

Post autor: Kubiska » 03 mar 2016, 12:04

Hej! Jakbyście poszukiwali dobrej fryzjerki do waszego salonu to polecam serwis rekrutacyjny http://worku.pl/. Ja znalazłam tutaj świetną fryzjerkę :) Polecam

dylan
Mistrz
Mistrz

Re: Gdzie znaleźć dobrego fryzjera do pracy?

Post autor: dylan » 07 mar 2016, 11:36

No tak najlepiej kogoś szukać.

pieknyolek
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: pieknyolek » 13 maja 2019, 13:48

A może pracownicy z Ukrainy nadadzą się na fryzjerów :D :D

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 04 wrz 2019, 11:40

Oj, znalezienie odpowiedniego, dobrego pracownika to nie jest w dzisiejszych czasach łatwe zadanie, w zasadzie niezależnie od branży… Mam paru znajomych, którzy prowadzą swoje firmy – mniejsze lub większe, różnie im się powodzi – i często wspominają mi o tym, że pracownika to dziś trzeba ze świecą normalnie szukać, ciężko jest trafić na kogoś sensownego. Paru z nich stwierdziło, że sami nie mają czasu na zajmowanie się tym czasochłonnym i niełatwym procesem rekrutacji, do tego chętnie obniżyliby nieco jego koszty, bo te nie są wcale małe. Niektórzy zaczęli korzystać z pomocy agencji rekrutacyjnych, ale paru zaczęło korzystać z tej platformy: https://talentuno.com/pl/employers która zaprojektowana została do tego, aby proces rekrutacji stał się dla pracodawców jak najprostszy i najtańszy. To bardzo ciekawe rozwiązanie, w którym można wystawiać oferty pracy i potem łatwo odnajdywać zweryfikowanych przez odpowiednie testy i systemy potencjalnych pracowników – polecam Wam sobie tam zajrzeć i poczytać o szczegółach tego, jak to działa :).

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków