Strona 1 z 1

Zakupy przez internet

: 13 mar 2018, 15:24
autor: Waraga
Jestem zdecydowaną zwolenniczką zakupów przez internet. Jeżeli tylko uda się znaleźć dobry sklep czy hurtownie internetową to takie zakupy stają sie bardzo dużą przyjemnością. Może popatrz sobie tutaj http://larado.pl/hurtownia-odziezy-damskiej/ , za jakimiś ciekawymi ciuchami. Sądzę, że bedziesz z tego zadowolona.

Re: Zakupy przez internet

: 10 kwie 2018, 06:58
autor: caavani19
To prawda, że zakupy przez internet potrafią być przyjemne. Bez kolejek, zawsze trochę taniej i z dostawą do domu.

Re: Zakupy przez internet

: 20 kwie 2018, 13:28
autor: MarekUl
Zakupy online to sama przyjemność. Nie trzeba tutaj stać w długich kolejkach by coś kupić. Ja w sklepach internetowych zamawiam już praktycznie wszystko. Ostatnim moim zakupem był np. oczyszczacz powietrza do domu, który nabyłem sklepie online z tego rodzaju asortymentem (url). Takiego urządzenia szukałem też od dawna w pobliskich sklepach i nie mogłem nic znaleźć. Zawsze w takich wypadkach zamawiam coś przez internet.

Re: Zakupy przez internet

: 27 kwie 2018, 07:37
autor: CapelloStore_eu
Właśnie to jest niewątpliwą zaletą zakupów w sklepach internetowych, czyli brak kolejek, miła obsługa czy też o wiele niższe ceny i szeroki asortyment jakiego nie ma w sklepach stacjonarnych. Teraz wiosną możemy liczyć dodatkowo na szereg ciekawych rabatów i promocji.

Re: Zakupy przez internet

: 01 maja 2018, 08:37
autor: Tymoteusz1
Nie wiem, czy też tak mieliście, jednak ja, kiedy wkręciłem się w zakupy w sieci, to także postanowiłem zacząć sprzedawać zalegające u mnie w domu rzeczy. Za każdą zarobioną kasę kupuję sobie coś nowego i w ten sposób wychodzę na zero. Jeśli chodzi o same przesyłki, to zarówno zamawiam i jak wysyłam kurierem fed ex przez Furgonetka.pl, wychodzi to mega praktycznie i za niewielkie pieniądze.

Re: Zakupy przez internet

: 07 maja 2018, 13:55
autor: Marik
Zazwyczaj wybieram zakupy online gdy nie mogę odnaleźć danej rzeczy w okolicznych sklepach. I tak ostatnim moim zakupem były specjalne, przeciwpasożytnicze tabletki Drontal dla mojego pieska, które udało mi się znaleźć w sklepie zoologicznym - https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Dron ... letki/5797 . Przyznam, że długo ich szukałem. Przez to, że sklepy online z reguły są dobrze zaopatrzone, to szybko znalazłem takie tabletki.

Re: Zakupy przez internet

: 08 maja 2018, 22:57
autor: akceptowalna
A co myślicie o portalach takich jak ten https://mybaze.com/pl/koszule-meskie? Fajnie, że można przeglądać ubrania róznych firm w jednym miejscu.

Re: Zakupy przez internet

: 17 maja 2018, 09:15
autor: zbigniew22
Też bardzo mi się to podoba że mogę przeglądać w jednym miejscu wszystko

Re: Zakupy przez internet

: 21 maja 2018, 04:47
autor: Zofia90
Jeśli chodzi o zakupy przez Internet, to ja najczęsciej kupuje produkty spożywczę i kupuje je w sklepie Zakręcony Słoik, bo mają bardzo dużą ofertę zwłaszcza jeśli chodzi o mleka roślinne. Ostatnio kupuje głównie mleko migdałowe z tej oferty https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Napo ... comil/1679 , bo ma bardzo dużo wapnia i jest moim zdaniem idealne dla dzieci

Re: Zakupy przez internet

: 29 maja 2018, 16:50
autor: sofija27
Trochę nie na temat te wasze posty yyyyyy

Re: Zakupy przez internet

: 28 sie 2018, 14:15
autor: Best4Hair
Zakupy przez internet to rewelacyjna sprawa, można w zasadzie kupić wszystko nie tylko dla naszego salonu fryzjerskiego, ale także i do domu w przerwie w pracy. Wystarczy wybrać dobry i godny zaufania sklep, a akurat z tym nie będzie problemu, zerknijcie do nas :)

Re: Zakupy przez internet

: 29 sie 2018, 15:28
autor: kinia744
Jeśli chodzi o zakupy online to ja zamawiam głównie kosmetyki bo maja na nie duże promocje online i nie trzeba nawet wychodzić z domu. No i często wybór jest też większy niż ten stacjonarnie.

Re: Zakupy przez internet

: 06 wrz 2018, 14:25
autor: elald
Często kupuję elektronikę przez internet. Z ciuchami już trochę gorzej, bo jednak wolę przymierzyć, zobaczyć jak leży i jak się czuję w danym ubraniu. Ale tak ogólnie to internet jest bardzo, bardzo przydatny.