najlepsze nożyczki

Miligost83
Laik
Laik

Re: najlepsze nożyczki

Post autor: Miligost83 » 10 maja 2015, 12:04

Saily pisze:W pełni się zgodzę z Pablo12. Matsuzaki co prawda nie używałam, bo uważam to za lekką przesadę, ale dobre (może nawet nie najlepsze na rynku) nożyczki to zdecydowanie podstawa dobrego strzyżenia.
Pewnie, że tak. Ja sobie lubię urozmaicać do bry sprzęt jakimiś gadżetami, mało tego, mam przy swoim lustrze takie małe, uśmiechnięte nożyczki plastikowe, dla dzici- wszyscy się z tego śmieją;)

calvin93
Laik
Laik

Post autor: calvin93 » 12 maja 2015, 20:50

Najlepsze nożyczki to ma mój fryzjer co ja go odwiedzam raz w miesiącu i wtedy on potrafi bardzo dobrze mnie obciąć tak na czasie. Ostatnio nawet mi powiedział, że teraz już w modzie nie jest irokez tylko inna jakaś fryzura i on zgodnie z tym mnie obcina.

karolinajp
Laik
Laik

Post autor: karolinajp » 12 maja 2015, 20:54

Dla mnie niezawodne są TONDEO ZENTAO :)

OneRut80
Laik
Laik

Post autor: OneRut80 » 14 maja 2015, 07:03

piechota pisze:Dokładnie, nożyczki to bardzo ważna sprawa. Nie tylko muszą być bardzo dobrej jakości, ale muszą po prostu do nas pasować (jednymi strzyże się nam lepiej, jednymi gorzej)
Szukam jakiś bardzo dobrych, sprawdzonych nożyczek, bo mnie o to poprosił kolega spod Radomia, on nie ufa sprzedaży wysyłkowej, a nie chce też w ciemno tym bardziej przyjezzdzać do krk na zakupy. Potrzebuję więc nazwy dobrego sklepu i konkretnego modelu. :D

hepis
Laik
Laik

Post autor: hepis » 18 maja 2015, 11:29

A chcesz degażówki czy normalne do cięcia? Bo w hurtowniach nie zawsze wychodzi taniej. Są osoby, które sprzedają lokalnie tak jak tu na stronie http://sprzedajemy.pl/lubelskie/krasnik ... -kosmetyka wiadomo, że są droższe i tańsze, ale można się targować co do ceny.

Darek
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Darek » 28 maja 2015, 16:14

Jaguary są bardzo dobre, nie wiem czy sa jakieś lepsze, tutaj są do porównania różne modele na fryzomani
http://www.fryzomania.pl/category/nozyc ... kie-jaguar
Niektórzy się rzucają na te kolorowe ze wzorkami ale ja wolę tradycyjne, profesjonalne, są droższe ale o niebo lepsze

rejeffie86
Laik
Laik

Post autor: rejeffie86 » 02 cze 2015, 09:19

Ja pracuję na Fox Master i jestem zadowolona. Już od dawna używam ich i nie miałam żadnych zastrzeżeń:-) są bardzo precyzyjne, a ich czubki, specyficzne, ułatwiły mi nie raz pracę:-) maja one także wyprofilowane ostrze, które podczas pracy posiada na całej długości tę samą skuteczność cięcia, a zarazem ten sam nacisk:-)

RosannaXxx96
Laik
Laik

Post autor: RosannaXxx96 » 01 lip 2015, 17:59

Przy wyborze nożyczek fryzjerskich warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, żeby były ostre i nie strzępiły włosów. Ważne jest, aby cięcie wykonać jednym precyzyjnym ruchem. Podczas użytkowania warto też o nie zadbać, aby służyły w pracy jak najdłużej. Do zabiegów konserwacyjnych nożyczek zaliczamy oliwienie, ostrzenie w specjalistycznych serwisach oraz regulację śruby według indywidualnych potrzeb fryzjera:-)

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 11:47

Nie ukrywajmy że liczy sie budżet,bo nikt nie kupi dobrych nożyczek fryzjerskich za powiedzmy 30-50zł,to mija się z celem,,jakość będzie po prostu kiepska. Zaglądaliście na naszą stronę? Znajdziecie tam szeroki wybór artykułów ,sprzętu fryzjerskiego w niższej cenie.

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: vaiybora » 17 lip 2018, 09:11

Very helpful suggestions that help in the optimizing topic,Thanks for your sharing.

ดูหนังออนไลน์

:) :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków