prostownica- jaka?

justyna88
Laik
Laik

Re: prostownica- jaka?

Post autor: justyna88 » 19 lis 2012, 13:48

Powerlook_pl pisze:ja od kilkunastu już lat kupuję prostownicę Remingtona. I jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoś w ich ofercie.
Kupuje z tej samej firmy. Ich prostownice mają długą żywotność i są naprawdę dobre :) Polecam :)

Magdalenka
Laik
Laik

Post autor: Magdalenka » 22 lis 2012, 18:54

Najlepsze są prostownice z okładzina ceramiczną - nie niszczą tak włosów :)

pati_i
Laik
Laik

Post autor: pati_i » 23 lis 2012, 09:50

technologia nano-silver + tourmaline jest jedną z nowości, która niezdecydowane mniej narusza strukturę prostowanych włosów http://www.progress.wrzesnia.pl/index.p ... 7&pID=2375

betty21
Amator
Amator

Post autor: betty21 » 26 lis 2012, 12:11

polecam prostownice ceramiczna dobrej firmy, nie wysusza tak wlosow jak inne prostownice.

-----
forum filmowe
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 12:28 przez betty21, łącznie zmieniany 1 raz.

Olanda
Laik
Laik

Post autor: Olanda » 26 lis 2012, 18:03

Ale powiedzcie - nie uważacie, że w ogóle zabieg prostowania jest groźny dla włosa?

dianana
Laik
Laik

Post autor: dianana » 27 lis 2012, 14:58

ja mam remingtona prostownice, można ustawić sobie dowolną temperaturę, ja np. mam dość cienkie włosy więc prostuje na 120 *C i jest git :)

monika12
Amator
Amator

Post autor: monika12 » 15 gru 2012, 16:31

zdecydowanie polecam plytki ceramiczne bo nie wysuszaja tak wlosow i najlepiej firmy rowenta :)

AnnaM
Laik
Laik

Post autor: AnnaM » 16 lut 2013, 23:20

Poleciłabym jeszcze CP3 Tourmalin Electronic - turmalinowa z regulacja temperatury i naturalną jonizacją przez płytki. Standardowo temperatura w prostownicach bez regulacji wynosi ok 200 stopni C, tutaj natomiast nagrzewa się od 160-230 stopni C. Przy grubych włosach ważne jest aby dobrze dobrać temperaturę.

Awatar użytkownika
Fryzomania
Amator
Amator

Post autor: Fryzomania » 18 lut 2013, 19:42

W tej chwili na naszej stronie jest promocja prostownicy fryzjerskiej Wahl Cutek. Możecie ją zobaczyć na Fryzomania. Polecam

malwinka
Laik
Laik

Post autor: malwinka » 19 lut 2013, 15:28

Czy ktoś może używał tej prostownicy i może coś o niej napisać?
https://www.step4hair.com/produkty/Pros ... rostownica
Bo ja zawsze mam pecha z dobrym wyborem..i co kupię nową prostownicę to ona szarpie! :shock:

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 27 lut 2013, 13:58

Z pełnym szcunkiem dla B&K ale Bosh specjalizuje się w wiertarkach i lepiej niech tam pozostanie. Jak dla mnie to segment marketowy.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Barbers_pl
Amator
Amator

Post autor: Barbers_pl » 28 lut 2013, 10:25

W kwestii prostownic do włosów warto zwrócić uwagę, jak wpływa ona na ich strukturę i zdrowie. Znajoma niedawno wypróbowała ultradźwiękową prostownicę, na dodatek wyposażoną w podczerwień. Poza swoją podstawową funkcją, odżywia i uelastycznia strukturę włosa właśnie poprzez zastosowanie ultradźwięków. Działa niczym sauna, dzięki temu we włosy wnikają składniki odżywcze. Nazwa produktu: Iron Repair.

maximus
Laik
Laik

Post autor: maximus » 28 mar 2013, 08:24

o takiej prostownicy jeszcze nie słyszałam... ale pewnie droga sprawa?

to coś też dla mnie zobacz meble prowansalskie

discoDJ
Laik
Laik

Post autor: discoDJ » 07 kwie 2013, 20:26

Barbers_pl pisze:W kwestii prostownic do włosów warto zwrócić uwagę, jak wpływa ona na ich strukturę i zdrowie. Znajoma niedawno wypróbowała ultradźwiękową prostownicę, na dodatek wyposażoną w podczerwień. Poza swoją podstawową funkcją, odżywia i uelastycznia strukturę włosa właśnie poprzez zastosowanie ultradźwięków. Działa niczym sauna, dzięki temu we włosy wnikają składniki odżywcze. Nazwa produktu: Iron Repair.
Będę musiała poszukać jej na rynku. Aktualnie korzystam z jonizującej i nie narzekam, choć efekty mogłyby być lepsze. A niestety przy częstym prostowaniu trzeba mieć najmniej szkodliwe urządzenia.

Awatar użytkownika
ZimnaWoda
Laik
Laik

Post autor: ZimnaWoda » 15 maja 2013, 10:00

Też korzystam z prostownicy jonizującej z ceramicznymi płytkami i uważam, że to najlepsze prostownice do włosów. Mam włosy za ramiona, które kręcą się na końca, więc gdy chce je ładnie wyprostować to moja prostownica philipsa sprawdza się świetnie. Nie prostuje włosów codziennie, tylko może dwa razy w tygodniu, więc nie mam zniszczonych włosów, ani przesuszony. Jednak uważam, że wybierając prostownicę warto zwrócić uwagę właśnie na jej funkcje ochronne dla włosów i nawet zapłacić więcej za dobrą prostownicę. Tym bardziej

kobis
Laik
Laik

Post autor: kobis » 25 cze 2013, 15:48

discoDJ pisze:
Barbers_pl pisze:W kwestii prostownic do włosów warto zwrócić uwagę, jak wpływa ona na ich strukturę i zdrowie. Znajoma niedawno wypróbowała ultradźwiękową prostownicę, na dodatek wyposażoną w podczerwień. Poza swoją podstawową funkcją, odżywia i uelastycznia strukturę włosa właśnie poprzez zastosowanie ultradźwięków. Działa niczym sauna, dzięki temu we włosy wnikają składniki odżywcze. Nazwa produktu: Iron Repair.
Będę musiała poszukać jej na rynku. Aktualnie korzystam z jonizującej i nie narzekam, choć efekty mogłyby być lepsze. A niestety przy częstym prostowaniu trzeba mieć najmniej szkodliwe urządzenia.
A wiecie cos może więcej na temat tej prostowicy? Szukam wszędzie jakiś informacji, ale oprócz opisów producenta, ciężko cos znaleźć. W programie fryzjerskim na TTV pokazywali ta prostownice, zalecali ją do zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli ktoś miał okazje korzystania z tego sprzętu to bardzo proszę o opinie.

Luckitrans
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Luckitrans » 27 cze 2013, 13:03

Ta Iron Repair jest używana do odżywiania i dogłębnej koloryzacji. W telewizji kiedyś fryzjerka wypowiadała się na temat tej prostownicy i powiem szczerze, że zachwalała ją i to bardzo. Niestety nie wiem czy firma jej zapłaciła za pozytywną opinię czy rzeczywiście jest taka super. W internecie nie ma praktycznie żadnych opinii wystawionych przez forumowiczki...

Fryzjerstwo i masaż, co myślicie o takim zakładzie http://www.silfit.pl/masaz/
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 18:08 przez Luckitrans, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
greatkate
Laik
Laik

Post autor: greatkate » 12 lip 2013, 10:19

miałam prostownice tylko Babyliss ale nigdy nie miałam z nimi problemów, także mogę spokojnie polecić :)

Luna
Laik
Laik

Post autor: Luna » 13 lip 2013, 12:55

Iron Repair znajoma mówiła dobry sprzęt, nie wiem jednak jak cenowo wygląda

Stwórz niepowtarzalny ogród nasiona kwiatów
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 12:06 przez Luna, łącznie zmieniany 1 raz.

ppaattuussiiaaa
Laik
Laik

Post autor: ppaattuussiiaaa » 14 lip 2013, 23:37

Hej dziewczyny mam tą "prostownicę" to nie prostuje włosów od razu mówie!!! To ma za zadanie wprowadzić kosmetyki w głębsze wartswy włosa, włosy stają się odżywione nawilżone lśniące i wydaje się ich trochę więcej. Najpierw wprowadzasz kosmetyk za pomocą prostownnicy na ultradźwieki i podczerwień a nastepnie go spłukujesz. Nie polecam jednak robić tego na jak tam jest napisane prawie suchych włosach, najlepiej na mokrych polecam kosmetyki alter ego italy i ampułki nawilżające z matrixa :) Efekt na moich zniszczonych cienkich i suchych włosach ? do 3-4 myć na włosach normalnych około 2 tygodnie zależy jak często myjecie ja swoje prawie codziennie, dlatego też efekt krótszy ale staram się robić ten zabieg często raz dwa razy w tygodniu. Czy polecam? Dla osób które często prostują i mają bardzo suche włosy jak najbardziej bo żaden kosmetyk nie da takiego efektu jakieś pytania piszcie na patuska111@op.pl w tytule wpiszcie duzymi literami IRON REPAIR

Sprzet-fryzjerski.pl
Laik
Laik

Post autor: Sprzet-fryzjerski.pl » 15 lip 2013, 06:21

Witam wszystkich,

zapraszam do obejrzenia profesjonalnych prostownic do włosów na stronę http://www.sprzet-fryzjerski.pl/categor ... -do-wlosow. Można tam wybrać idealną prostownicę dzięki odpowiednio ułożonym filtrom wyboru. Zapraszam

Awatar użytkownika
Beti
Laik
Laik

Post autor: Beti » 10 wrz 2013, 14:54

Zakupiłam jakiś ork temu prostownicę remington, którą można także kręcić włosy. Jestem bardzo zadowolona, nagrzewa się do 230 stopni i rewelacyjnie prostuje włosy. Patrząc też na niską cenę jest dla mnie idealna

londonania
Laik
Laik

Post autor: londonania » 15 wrz 2013, 18:59

Chodzi o prostownice INFRASONIC - nie słuzy ona jednak do prostowania ale to spotegowania zabiegów pielegnacyjnych ( zwłaszcza tych na bazie keratyny) dzieki podczerwieni i ultradzwikom wprowadza preparat wgłab włosa - I TO NAPRAWDE DZIAŁA -POLECAM

https://www.facebook.com/ania.hair?ref=hl

http://www.anwen.pl/2013/07/wosowe-ciek ... wnica.html

Awatar użytkownika
Mordikson
Laik
Laik

Post autor: Mordikson » 02 paź 2013, 23:05

zdecydowanie rowenta!

KrystynWro87
Laik
Laik

Post autor: KrystynWro87 » 17 paź 2013, 09:50

A co myślicie o prostownicach parowych? efekt jest piekny, ale to chyba drogie urządzenie, prawda?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków