Prostownica do bardzo krótkich włosów

paulinka2341234
Laik
Laik

Prostownica do bardzo krótkich włosów

Post autor: paulinka2341234 » 10 lip 2018, 10:16

Hej,
jaką prostownicę polecicie do baaaardzo krótkich włosów ?
Chcę kupić ją mamie w prezencie urodzinowym, która ma króóótkie i kręcone włosy. Zależy mi na tym, by była łatwa w obsłudze i bezpieczna, by nie przypaliła sobie ucha całkiem przypadkowo :D

dagiga
Amator
Amator

Re: Prostownica do bardzo krótkich włosów

Post autor: dagiga » 02 sie 2018, 17:41

Może szczotka prostująca? Używałam modelu od babyliss, nie poparzysz tym głowy bo nie nagzewa się tak mocno, łatwo się jej używa, po prostu jak zwykłej szczotki.

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 08 sie 2018, 14:24

Może remington? Moja sobie dobrze radzi :)

silka99
Laik
Laik

Post autor: silka99 » 09 sie 2018, 13:17

A te małutkie prostownice? Zawsze może ją mieć przy sobie ;D

Awatar użytkownika
tamlien3
Amator
Amator

Post autor: tamlien3 » 01 paź 2018, 14:44

o szczotka prostująca to fajna opcja, polecam do krótkich włosów jest wystarczająca :)

Ciri
Amator
Amator

Post autor: Ciri » 29 paź 2018, 12:31

szczerze mówiąc nie wiem, czt ma znaczenie czy włosy są krótkei czy dłuygie - prostownicę zawsze warto wybioerać taką, która nie niszczy włosów. Od siebie moge polecic babyliss. Kilka miesiecy temu kupiłam ją w mediamarkt bo akurat były jakieś mega promocje. Jesy naprawdę dobra, nie niszczy włosów mimo ze nagrzewa sie do bardzo wysokiej temperatury. Ja prostuje wlosy codziennie i naprawde nic sie z nimi nie dzieje. Mysle ze tak samo sprawdzi sie do prostowania wlosow krotkich

Awatar użytkownika
stychowy
Laik
Laik

Post autor: stychowy » 11 lis 2018, 15:52

Jestem fryzjerem z wieloletnim doświadczeniem :) Ja rekomenduję prostownicę marki FOX. Obecnie używam modelu Samba z podczerwienią, która ma bardzo wiele zalet. Przenika w głąb włosa, następnie regeneruje go i odmładza. Ponadto wpływa na poprawę struktury włosa, dzięki produkcji kerato - proteiny :) Wytwarzane są również jony ujemne co za tym idzie włosy zachowują swoją wilgotność i nie elektryzują się. Ale nie będę Was zanudzał jak to wygląda od czysto technicznej strony. Prostownica jest jedną z moich ulubionych, świetnie mi się na niej pracuję, a ostatnio widziałem ją w mega korzystnej cenie w sklepie https://sklepfryz.pl/brand/fox/

panczo
Amator
Amator

Post autor: panczo » 13 lis 2018, 09:49

Patrzcie tutaj - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyli ... losow.html
Porządna prostownica nie musi być bardzo droga, ale jednak jeśli wam zależy na jakości, to musicie trochę wydać.
Przede wszystkim stawiajcie na rozwiązania, które dadzą wam różnicę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków