Wahl Cutek ceramiczna a inne prostownice - porównanie

paniiks
Laik
Laik

Wahl Cutek ceramiczna a inne prostownice - porównanie

Post autor: paniiks » 03 lut 2011, 23:14

Dzień dobry,
Czy ktoś może porównać prostownicę ceramiczną Wahl Cutek z innymi prostownicami takimi jak np. Babyliss Pro, Ga.ma, Tondeo itp.?

Mam prostownicę Wahl Cutek ceramiczną, używam jej codziennie od kilku lat i już się rozpada ;) Muszę kupić nową. Z prostownicy Wahl jestem zadowolona. Prostuję codziennie, nawet nie zniszczyła mi bardzo włosów, dobrze prostuje... Nie mam większych zastrzeżeń.

Zastanawiam się czy kupić nową prostownicę Wahl czy może wybrać prostownicę innej, uważanej za lepszą, marki. Czytałam, że dobre są Babyliss Pro, Ga.ma, Tondeo. Czy faktycznie jest różnica pomiędzy Wahl a tymi w/w? Czy może to ta sama półka, jeśli chodzi o jakość i nieszkodzenie włosom?

Chcę, żeby prostownica służyła mi przez kolejne kilka lat. Może ktoś poleci konkretny model? Najchętniej ceramiczną, bez żadnych bajerów typu para itp.? ;)

Mam włosy do ramion, niefarbowane, proste. Niewyprostowane wyglądają dość nijako ;) Myję i prostuję codziennie.

paniiks
Laik
Laik

Re: Wahl Cutek ceramiczna a inne prostownice - porównanie

Post autor: paniiks » 04 lut 2011, 22:48

Może mi ktoś pomóc? Bardzo proszę :)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 08 lut 2011, 14:39

nawet nie zniszczyła mi bardzo włosów
Nie zniszczyła bo to jest dobra prostownica.

Pozostałe mają nowocześniejsze technologie. Choć w tej cenie lepszej nie kupisz. Z pewnością z droższych będziesz równie zadowolona jak z cutka. Jeżeli możesz doinwestować wybierz prostownicę z jonizacją na pewno zauważysz różnicę. Jeśli nie chcesz wydać więcej możesz kupić cutka titan - powinien być trwalszy niż ceramiczny.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Pro-sprzet » 09 lut 2011, 13:49

Witam, niestety nie można porównywać prostownicy Wahl z prostownicami Ga.ma, Tondeo czy BaByliss PRO.
Są to prostownice z innych półek. Już z najprostszego modelu Ga.my czy Tondeo (ceramiczna bez regulacji temperatury) będzie Pani bardziej zadowolona niż z Cutka.
Prostownice te mają jonizację, która bardzo dobrze wpływa na Włos. Nie elektryzuje się on i nabiera połysku. Sam efekt prostowania jest również lepszy.
Jeszcze lepsze od prostownic ceramicznych są prostownice turmalinowe. Polecam prostownice Ga.ma lub Tondeo. Co do prostownic BaByliss PRO: bardzo fajnie wyglądają ale niestety są czasem awaryjne.

Pozdrawiam Ania
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2012, 12:02 przez Pro-sprzet, łącznie zmieniany 1 raz.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:36

Podczas zakupu prostownicy warto wziąć pod uwagę kilka zcynników o których mowa w powyższych postach. Na temat Babyliss Pro jest już kilka tematów,więc wystarczy ich poszukać i będziesz miała ogląd na całą sytuacje. Zgadzam sie równeiż ze stwierdzeniem,ze dobra prostownica wcale nie zniszczy nam włosów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków