Babyliss czy Gama?

martens
Laik
Laik

Babyliss czy Gama?

Post autor: martens » 21 lut 2011, 23:17

Witam

Bardzo proszę o pomoc w wyborze prostownicy, mam na oku dwie:
http://www.hairstore.pl/Gama_Nano_Tourm ... 0-174.html

http://www.kalamis.pl/product-pol-724-P ... 55NTE.html

Wcześniej używałam prostownicy Efalocka flat master kupilam ją ok 4 lata temu ale powoli się rozpada i trzeba pomysleć o nowej. Dzisiaj zaczęłam przeglądać stronki z prostownicami i szczerze powiedziawszy jestem zaskoczona i jednocześnie mam ogromny problem bo kompletnie nie znam się na tych nowych technologiach. Bardzo proszę o poradę. z góry dziękuję.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Re: Babyliss czy Gama?

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:32

Osobiście wybrałabym prostownicę Babyliss,głównie dlatego że mam kilka innych produktów tej firmy i jestem z nich bardzo zaodowlona. A możesz napisać jaki budżet na zakup prostownicy posiadasz?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 24 lut 2011, 21:13

A ja zwykle upieram się przy Ga.Mie choć z tych dwóch modeli znacznie wygodniejsza jest ta z Babylisa.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

martens
Laik
Laik

Post autor: martens » 25 lut 2011, 16:02

:)Myślałam, ze już nikt nie poświeci chwili na odpisanie.
Na prostownice zamierzam przeznaczyć 200-300 zł, nie więcej.
Nie orientuję się, która prostownica najlepiej by się sprawdziła. Na początku skłaniałam sie ku tej z Babyliss ale jak poczytałam rózne fora okazało się że duzo osób zachwala również tę z Gam'y.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 26 lut 2011, 15:45

Tak jak jest napisane w innych postach: Ga.My są bardziej wytrzymałe. Ich budowa przeznaczona jest do salonów fryzjerskich gdzie te sprzęty eksploatowane są latami.

Babyliss wychodzi z założenia, że dwuletni sprzęt to tak czy siak złom więc ich design jest bardziej nowoczesny i praktyczny (jednocześnie mniej wytrzymały).
Pamiętaj jednak, że mówię tutaj o ciągłej pracy w salonie. W domu sprawdzi się doskonale. No w salonie również pod warunkiem że odrobinę o niego zadbają.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 22 kwie 2011, 11:54

Zgadzam się z powyższą opinią. Zakładam też,że nie szukasz takiej w pełni profesjonalnej prostownicy do salonu wiec uważam,że lepsza będzie ta z Babyliss. Dobrze sprawdzi się do domowych zastosowań.

marakuja92
Laik
Laik

Post autor: marakuja92 » 03 lip 2011, 02:52

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem prostownicy z Babyliss.
1. Jaki jest aktualnie najnowszy/najlepszy model prostownicy z tej firmy?
2. Czy sprzęt jest porównywalny bądź lepszy od remingtona i brauna?
3. Gdzie można go tanio i bezpiecznie kupic?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 06 lip 2011, 19:55

ad1. na stronce http://www.babylisspro.pl/ znajdziesz ich najnowszą ofertę. Francuzi uważają, że jeżeli coś ma 2 lata to jest już przestarzałe więc dostępne sprzęty są generalnie nowościami.
ad2. Tak i to zdecydowanie - ale zwruć uwagę by pod logiem babyliss nie pisało PARIS (to jest chiński detal z marketu) musi być napisane BabylissPRO
ad3. Najbezpieczniej w sklepie fryzjerskim - można też porozmawiać ze znajomym fryzjerem - każdy ma możliwość zamówienia a dodatkowo doradzi (pewnie dobije sobie jednak marże). W sklepach internetowych i na allegro można kupować bez przeszkód - jeżeli zostaniesz oszukana możesz zgłosić przestępstwo na policji - o ile potraktują Cię poważnie i nie dasz się zbyć to bardzo szybko są w stanie namierzyć delikwenta - niestety serwisowanie jest kłopotliwe. Najczęściej trzeba odsyłać i czekać znacznie dłużej.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 04 sie 2011, 09:04

Odpowiedzi na wszystkie pytania masz w powyższych postach i na forum,wystarczy poczytać. Co do zakupu,to sprawdź w sklepach internetowych jak www.Selective.com.pl oferujemy wiele produktów do profesjonalnego fryzjerstwa.

Leonidas
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Leonidas » 01 paź 2019, 13:22

Ja z kolei pracowałam na babylisie , jak otworzyłam swój salon tez kupiłam babylissa

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków