Prostownica Cutek a Fox Jazz

paulina9671
Laik
Laik

Prostownica Cutek a Fox Jazz

Post autor: paulina9671 » 17 cze 2012, 20:24

Witam wszystkich.
Mam duży problem, co do wyboru prostownicy.
Otóż, dobrych opinii o tych dwóch produktach usłyszałam niemało, dlatego też piszę właśnie tutaj, oczekując od Was pomocy. Chciałabym wybrać taką prostownicę, która zarówno będzie dobrze prostowała włosy i ten efekt będzie utrzymywał się przez dłuższych czas. Chodzi także o to, bym mogła kręcić na niej loki. Sprzęt ten chciałam zakupić z internetowej hurtowni fryzjerskiej veba.pl, tak więc umieszczam dwa linki, by nieco ułatwić zadanie. Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna i proszę o szczerą odpowiedź.
Z góry dziękuję, paulina9671.
http://www.veba.pl/product-pol-176-Pros ... Cutek.html
http://www.veba.pl/product-pol-7079-Pro ... -Jazz.html

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Prostownica Cutek a Fox Jazz

Post autor: Lisek_1 » 21 cze 2012, 12:53

wahl jest super i napewno cię zadowoli
drugiej nie znam aczkolwiek znam inne produkty markowane fox - i wydaje mi się że są trochę za drogie do jakości więc stawiałbym na wahla
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 22 cze 2012, 13:14

Podzielam powyższą opinię, firma Wahl cieszy się uznaniem wśród fryzjerów, więc można na nią postawić. Poza tym ważny jest także budżet jaki posiadasz an ten cel. w internetowych sklepach fryzjerskich na pewno będzie znacznie taniej.

jacek.g
Laik
Laik

Post autor: jacek.g » 29 cze 2012, 13:29

Tak jak poprzedniczka piszę w sklepach fryzjerskich jest dużo taniej więc zajrzyj tutaj lub na Allegro możesz spróbować.

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Pro-sprzet » 06 sie 2012, 11:06

Faktycznie lepszy od Jazza był Cutek, ale wtedy gdy występował w modelu Ceramic lub Titanium. Obecnie te prostownice nie są już dostępne u producentów. Możesz je znaleźć jedynie w Hurtowniach Fryzjerskich, które mają jeszcze zapasy tego towaru.
Obecnie oferowany przez Wahla model Cutka (mowa o Cutek Advanced) ma dodatkową funkcję - mianowicie regulację temperatury. jednak z dołożeniem nowej funkcji zabrali oni jej masywność obudowy i wykonanie. Nowy Cutek jest znacznie mniej atrakcyjny niż jego poprzednicy. Teraz JAZZ i Cutek Advanced są na tym samym poziomie.

Pozdrawiam

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków