Ga.ma CP3 - oryginał ?

roza44
Laik
Laik

Ga.ma CP3 - oryginał ?

Post autor: roza44 » 14 paź 2012, 17:26

Witam,

Bazująć na wiedzy zdobytej na tym forum zakupiłam prostownicę firmy Gama, model CP3.
Pierwszy raz go użyłam i wszystko wydaje się OKey, ale nagrzewanie trwa długo i mam podejrzenia czy nie jest to podróbka. Z tego co wyczytałam to czas nagrzewania wynosi 10s, a mi lampka miga przez minutę albo dłużej. Co o tym sądzicie?

Zauważyłam naklejkę na prostownicy, taką ala hologram z nr 000797535.

Czekam na podpowiedzi :),
Kamila

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Ga.ma CP3 - oryginał ?

Post autor: Lisek_1 » 15 paź 2012, 20:11

Nowe modele gamy faktycznie mają słabszą moc - ale i tak w 10 sekund jest już bardzo gorąca. Te kilka sekund nikogo nie zbawi - jeśli zależy Ci na czasie możesz złączyć płytki wtedy będzie szybciej. Kilka osób mi już to zgłosiło - natomiast to nie jest do końca wada - a prostownice i tak są wg mnie najlepsze.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Twojewlosy.pl
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Twojewlosy.pl » 16 paź 2012, 08:40

Na mój gust gama troszkę podupadła na jakości nie to samo co 5-6 lat temu, nadal jednak prezentuje wysoki poziom, największe zastrzeżenia mam do jakości wykończenia tych prostownic

Co do podróbek raczej coś takiego nie istnieje więc nie masz się czego obawiać

roza44
Laik
Laik

Post autor: roza44 » 17 paź 2012, 10:01

Dzieki za odpowiedź :) Bardzo nagrzewa się obudowa, szczególnie czuje się to przy pracy nad grzywką (prawie się oparzyłam), ale domyślam się, że te dodatkowe plastiki mają właśnie przed tym zabezpieczyć.

Awatar użytkownika
Twojewlosy.pl
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Twojewlosy.pl » 19 paź 2012, 08:27

Dokładnie to ze obudowa nagrzewa się jest normalne, nakładki które są dostarczone w komplecie przeciwdziałają oparzeniom.
Dzięki temu że w prostownicy nagrzewa się obudowa możesz ją wykorzystać do zakręcenia loków :)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 27 paź 2012, 04:38

Tę nakładem też doskonale zabezpieczają przed V na dywanie :)
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków