która prostownica?

monika.1989
Laik
Laik

która prostownica?

Post autor: monika.1989 » 10 lis 2012, 13:25

Hej, przeczytałam większość wątków odnośnie wyboru prostownic i mimo, że różne były porównania to nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, dlatego pozwoliłam sobie założyc nowy wątek i przedstawić oto mój problem :)
Mianowicie zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy. Mam długie grube włosy, puszące się i generalnie potrzebuje prostownicy, która idealnie wygładzi moje włosy. Proszę o poradę, przedstawiam dwa modele , które biorę pod uwagę
http://lokikoki.pl/product-pol-1220-Sle ... s-Pro.html
http://www.splendore.pl/Prostownica_do_ ... p7600.html

tą druga poleciła mi znajoma, jednak ta pierwsza widzę jest bardzo chwalona na tym i innych forach. Proszę o pomoc, którą wybrać, a może macie jeszcze coś innego genialnego dla długich puszących się włosów?

monika.1989
Laik
Laik

Re: która prostownica?

Post autor: monika.1989 » 12 lis 2012, 18:03

Proszę o pomoc, nie mam pojęcia, która prostownica jest lepsza bo chociaż o tej 2072 jest dużo informacji tak o tej 2655 nie ma nic..

amylyyyn
Laik
Laik

Post autor: amylyyyn » 15 lis 2012, 20:44

http://www.hairstore.pl/babyliss-pro-sl ... -p126.html

ta ma moja siostra, tutaj jest na nia promocja i ogolnie czesto sa promocje na nia, moja siostra ma ja u siebie w salonie i bardzo ja sobie chwali, klientki zreszta tez :)

kleo22
Amator
Amator

Post autor: kleo22 » 17 lis 2012, 11:29

najlepiej wybrac prostownice dobrej firmy i ceramiczna

młoda
Laik
Laik

Post autor: młoda » 18 lis 2012, 16:28

Witaj
ja mam tą BB sleek expert wersję limitowaną BIAŁA :) od roku i jestem mega zadowolona :D po I mam płytki nanotytanowe z powloką solgel po II ma 25mm szerokości a to wystarczająco po III regulowana temperatura po IV można również na nią kręcić loki :) oraz jest długa więc nie trzeba się męczyć z malutkimi pasemkami włosów :x zdecydowanie POLECAM!!!
ten drugi link co podajesz nie wiem czy wiesz że ta prostownica jest ultra cienka ma tylko 15mm a ja masz dużo włosów to prostowanie zajmie Ci nie 7 min tylko 25 :(
Ostatnio zmieniony 18 lis 2012, 16:33 przez młoda, łącznie zmieniany 1 raz.

młoda
Laik
Laik

Post autor: młoda » 18 lis 2012, 16:30

kleo22 pisze:najlepiej wybrac prostownice dobrej firmy i ceramiczna
hej
a czy kiedykolwiek upadła Ci prostownica ceramiczna a i do tego rozgrzana? nie? bo mi tak zbiła się... rozleciała...serwis oczywiście mi jej nie przyjął bo to uszkodzenie mechaniczne :x

monika.1989
Laik
Laik

Post autor: monika.1989 » 23 lis 2012, 22:03

Dziękuję bardzo za porady, zanim jednak ktokolwiek odpisał kupiłam już tą druga prostownicę. Płytki są szerokości 25 mm nie 15, bo są dwa modele do krótkich i do długich włosów. Ogólnie pytałam kilka znających się osób i generalnie prostownice obie różnią się ceną oraz tym, że tą pierwszą można kręcić loki i ma dłuższe płytki. Kupiłam więc tą drugą, bo ani loki ani długie płytki nie są mi potrzebne i jestem bardzo zadowolona, prostownica prostuje włosy bardzo szybko, po 1 przeciągnięciu włosy są gładkie i proste, nie trzeba nic poprawiać! Wcześniej miałam prostownicę Ermila Magic straight i też była świetna ale po 2 latach używania zasłabła z temperaturą. Babyliss pro 2655 NTE naprawdę polecam, jeśli ktos oczywiście chce konkretnej prostownicy.

Awatar użytkownika
Franczeska
Laik
Laik

Post autor: Franczeska » 24 lis 2012, 05:50

monika.1989 pisze:Dziękuję bardzo za porady, zanim jednak ktokolwiek odpisał kupiłam już tą druga prostownicę. Płytki są szerokości 25 mm nie 15, bo są dwa modele do krótkich i do długich włosów. Ogólnie pytałam kilka znających się osób i generalnie prostownice obie różnią się ceną oraz tym, że tą pierwszą można kręcić loki i ma dłuższe płytki. Kupiłam więc tą drugą, bo ani loki ani długie płytki nie są mi potrzebne i jestem bardzo zadowolona, prostownica prostuje włosy bardzo szybko, po 1 przeciągnięciu włosy są gładkie i proste, nie trzeba nic poprawiać! Wcześniej miałam prostownicę Ermila Magic straight i też była świetna ale po 2 latach używania zasłabła z temperaturą. Babyliss pro 2655 NTE naprawdę polecam, jeśli ktos oczywiście chce konkretnej prostownicy.
Fajnie, że się odezwałaś jeszcze po zakupie. To na pewno pomoże kolejnym szukającym dobrej prostownicy :)

adamaszek
Laik
Laik

Post autor: adamaszek » 24 lis 2012, 11:55

Najlepsze są ceramiczne, a że Ci upadła kiedyś to już nie nasz problem. Trzeba uważać. Dobrze, że nic Ci się nie stało.

katarzyna1
Laik
Laik

Post autor: katarzyna1 » 26 lis 2012, 11:42

Tak ! Ceramiczne są najlepsze ! Tylko teraz jest tego tak strasznie dużo, że nie wiadomo, co wybrać...

monika.1989
Laik
Laik

Post autor: monika.1989 » 28 lis 2012, 22:59

ale miałyście kiedykolwiek prostownicę tytanową? czy od zawsze macie ceramiczną i uważacie, że lepszej nie ma?? Ja miałam dwie ceramiczne, potem ceramiczną z powłoką tytanową i teraz kupiłam tytanową i jest o wiele lepsza. Przede wszystkim bardzo gładko przesuwa się po włosach, włosy są na długo proste i gładziuteńkie. Nigdy nie dałam mniej niż 200 zł za prostownicę, więc nie kupowałam żadnego szajsu ale tytanową mogę naprawdę wszystkim polecić! Mówię oczywiście o tej z Babyliss:)

monika12
Amator
Amator

Post autor: monika12 » 15 gru 2012, 16:30

polecam pierwsza prostownice sama taka mam i jestem s niej zadowolona :)

Awatar użytkownika
sara
Laik
Laik

Post autor: sara » 23 kwie 2013, 12:32

Też mam włosy dość długie i puszące się, dlatego prostowanie włosów za pomocą prostownicy to obowiązkowy punkt dbania o fryzurę. Od zawsze używam prostownic z ceramicznymi płytkami, a teraz kupiłam ceramiczno- keratynową prostownicę philipsa. U mnie sprawdza się super. Włosy są gładkie, błyszczące, nie przesuszają się.

Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Post autor: eleonora » 09 maja 2013, 10:58

Ja mam prostownicę tytanową i jestem z niej bardzo zadowolona ;) Praktycznie nie niszczy włosów i jest bardzo szybka...
_____________________________________________________________________________________________
Dobre kasy fiskalne - jeśli posiadasz firmę zobacz koniecznie

Leonidas
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Leonidas » 01 paź 2019, 13:33

ja myślałam że ludzie już rozumieją że tanie jest drogie a drogie jest tanie ( o ile idzie za tym jakość)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków