Prostownica

Awatar użytkownika
parfois
Laik
Laik

Prostownica

Post autor: parfois » 26 mar 2008, 18:28

Szukam prostownicy, która nie opróżni zupełnie mojego portfela ;) , ale zarazem będzie idealna...Może jakiś znawca :D mi doradzi...Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Prostownica

Post autor: Lisek_1 » 26 mar 2008, 18:51

Ha witam.

Prostownice fryzjerskie są bardzo drogie, te tańsze są raczej kiepskiej jakości. I jeżeli masz wydać 80-100 zł to myślę że lepiej zrobisz jak wydasz 30zł w jakimś markecie. Takie ceny nie gwarantują właściwej technologii. Firmy profesjonalne posiadają technologie, która niestety kosztuje. Odpowiednia powierzchnia płytek, dobrana temperatura, uwzględniona rozszerzalność materiałowa.

Jedna z najlepszych prostownic jakie widziałem (w tak niskiej cenie) to Cutek firmy Wahl. Prostownica w tej chwili kosztuje około 150 zł nie ma żadnych bajerów, jonizacji, laserów, regulacji ale jest solidna i się sprawdza. Nagrzewa się około minuty.

W cenie około 200 zł można dostać prostownicę "mini" turmalinową z BaabyLisa idealną nie tylko do prostowania ale i do kręcenia.

Zaznaczam, że jest to moje zdanie.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

nieznajoma
Laik
Laik

Post autor: nieznajoma » 30 mar 2008, 19:22

Co do prostownicy Cutek zgadzam się z moim przedmówcą. Polecono mi ją i jestem bardzo z niej zadowolona. Myślę, że te 150 złotych to nie majątek, który, według mnie, zwraca się w postaci pięknych, zadbanych włosów. Polecam również stosować odpowiednie preparaty zabezpieczające włosy przed wysoką temperaturą.

Awatar użytkownika
Masmix
Pionier
Pionier

Post autor: Masmix » 01 kwie 2008, 14:26

Ostatnio widziałem ją nieco taniej na allegro.

pyrka
Laik
Laik

Post autor: pyrka » 11 sty 2009, 15:51

Pewnie ile osób tyle opinii , ja wyrażę swoją .

Nie wiem jak zasobny jest Twój portfel , dlatego polecę 2 prostownice :

1.Steam Styler Prostownica i karbownica na parę
2.PHILIPS Zestaw do stylizacji włosów Geometricks HP 4696/10

SilMonia
Laik
Laik

Post autor: SilMonia » 14 sty 2009, 10:58

Hej:)
Zdecydowanie mogę polecić prostownicę Ermila MagicStraight .
Profesjonalna i niedroga.
Można ją nabyć w sklepie internetowym http://www.sklepfryzjer.pl/index.php?pr ... od_id=2138 .
Pozdrawiam.

megusia
Laik
Laik

Post autor: megusia » 10 lut 2010, 23:33

podnosze temat czy prostownica magic straight jest jakas nowoscia na rynku czy to juz raczej sprzet starej daty?? co mozecie polecic w cenie do 300zl?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 11 lut 2010, 18:09

W branży fryzjerskiej stare nie znaczy złe.
Może nie jest to prostownica najnowsza ale z pewnością jest ok!
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).

Bobek
Amator
Amator

Post autor: Bobek » 19 lut 2010, 23:25

Naprawdę dobre sprzęty potrafią być używane w salonie przez kilka dobrych lat. Więc osobiście zaufałbym takim. Co komu z technologii i nowości jak po roku trzeba i tak kupić nowy sprzęt który i tak zwykle nie jest tańszy od profesjonalnych marek.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 05 sie 2010, 14:45

Ja posiadam z brauna:) I przetrwala juz 3 lata:)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 07 sie 2010, 10:38

Selective - sorki, ale to, że reklamujesz swoją stronę nie przeszkadza mi tak jak wypisywanie takich rzeczy. Czy kiedykolwiek miałeś profesjonalną prostownicę?? W ogóle czy sam jej używasz? Jeżeli ktoś raz w miesiącu użyje byle czego i nie ma porównania to raczej opinia nie jest obiektywna. Znam produkty Brauna i na 100% żadna z ich prostownic z przed trzech lat nie dorasta (wspomnianym w tym wątku sprzętom do pięt. Za sprzęty dzisiaj produkowane nie ręczę - ale jak ktoś robi gospodarstwo domowe to niech zostanie przy blenderach.

Odnośnie twojej firmy napisz jakiś wątek konkretnie o produktach. Jak macie mocną koloryzacje to pochwal. Ludzie się wypowiedzą. Informowanie jest bardziej uczciwe niż podawanie linków pozycjonujących.

hedzia
Amator
Amator

Post autor: hedzia » 19 wrz 2010, 15:58

Witam:)
Jestem tu nowa i zastanawiam się nad kupnem prostownicy. Trochę o nich czytałam. Dużo osób poleca prostownicę firmy REMINGTON dlatego też zastanawiam się nad modelem S1051 LCD DVD a S2004. Który wybrać?
Z góry dziękuję za pomoc;)

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 04 sie 2011, 09:14

Tematów odnośnie prostownic było już naprawdę sporo,wystarczy trochę poszukać. A jaki budżet posiadasz na jej zakup? Od tego uzależnimy Twój wybór. Dużo produktów do fryzjerstwa znajdziesz na naszej stronie,więc serdecznie zapraszam.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków