Którą maszynkę wybrać?

dzabus
Laik
Laik

Którą maszynkę wybrać?

Post autor: dzabus » 08 sty 2015, 22:23

Witam,
przez ostatni czas poszukuję maszynki, która poradziłaby sobie z dość gęstymi, grubymi włosami mojego syna. Maszynka ma służyć do celów domowych, ale jestem skłonny kupić coś z górnej półki. Zależy mi na tym żeby maszynka nie miała ciężko podczas strzyżenia jak do tej pory. Praktycznie maszynki do 100zł nie dają rady i wszystkie do wyrzucenia.

Mam kilka typów, które podaje tutaj:

Remington HC5880 - stal Japońska, co za nią przemawia to fakt, że producent podaje wszystkie parametry silnika i moc czego u Philipsa nie mogłem odszukać,

Philips QC 5770/80 albo Philips Premium QC 5390/80 - dobre opinie tylko czy to nie jest marketing?

Remington HC363C - niby ceramiczne ostrza, tylko czy one są dobre?

Panasonic ER2171S503

Panasonic ER1611 - drogi ale podobno dobry

Jestem laikiem w tych sprawach a chciałbym żeby dobrze cięła.
Proszę o rady: na co zwracać uwagę, co jest ważne w maszynkach żeby dobrze cięły (silnik, ostrza?) Jeżeli ostrza to jakiej firmy czy stali? Philips jest ok czy lepiej Remington, a może coś innego?
Pozdrawiam i dziękuję z góry

edwardbella
Laik
Laik

Re: Którą maszynkę wybrać?

Post autor: edwardbella » 04 lut 2015, 06:30

przez ostatni czas poszukuję maszynki, która poradziłaby sobie z dość gęstymi, grubymi włosami mojego syna. Maszynka ma służyć do celów domowych, ale jestem skłonny kupić coś z górnej półki. Zależy mi na tym żeby maszynka nie miała ciężko podczas strzyżenia jak do tej pory. Praktycznie maszynki do 100zł nie dają rady i wszystkie do wyrzucenia.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 04 lut 2015, 21:15

jeśli jesteś w stanie wydać ponad 300 zł to polecam MOSER 1230 - tutaj nie ma że nie da rady. Możesz zaryzykować Moser 1400 ale jest słabsza. Teoretycznie nie może sobie nie poradzić ale już cuda widziałem. Oczywiście jeżeli nadal będziesz uważać że można lepiej to wystarczy wtedy wymienić ostrza na takie specjalne dla zwierząt. Mają rzadziej ząbki ale tym to już barany się obcina bez problemu.

No i te podane powyżej raczej odpadają. Chcesz mieć pewność to kup profesjonalną i na kablu. Jak nie moser to może być wahl, ermila, gama. To na pewno nie może być sprzęt z marketu.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Michauu
Laik
Laik

Post autor: Michauu » 05 lut 2015, 15:24

Wiesz co, ja również mam grube i gęste włosy. U mnie tylko da radę z nożyczkami, bo maszynki zawsze się zacinają, ale... Chodzę do jednej fryzjerki, która ma właśnie maszynkę remingtona, tylko nie wiem jaki model i powiem Ci, że pierwszy raz (z tą maszynką) nikt i nic mnie nie ciągnie za włosy.. :) Naprawdę rewelacja. Dowiem się co to za model konkretny i dam znać.

Pozdrawiam!
https://www.wyrobymennicze.pl

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:05

MOSER 1230 w podanym budżecie tych 300zł to faktycznie bardzo ciekawa propozycja i podłączam się do niej,na pewno będziesz zadowoona bo sprzęt jest bardzo dobry,wysokiej klasy i jakości.

rejeffie86
Laik
Laik

Post autor: rejeffie86 » 02 cze 2015, 09:25

Ja mam bezprzewodową Envoy, jestem zadowolona:-) ma nóż tnący szerokość 41mm i osiem nasadek :-) bardzo dobrze się nią pracuje i nawet najbardziej marudzący klienci nie narzekali, kiedy uzywałam tej maszynki:-) z mojej strony polecam:-)

RosannaXxx96
Laik
Laik

Post autor: RosannaXxx96 » 01 lip 2015, 18:01

Najlepiej maszynke bezprzewodową:-) Maszynki bezprzewodowe sa zazwyczaj nieco cięższe od tych zasilanych sieciowo. Jej atutem jest to, że można jej używać nawet wtedy kiedy nie mamy w poblizu kontaktu. Stopień rozładowania baterii wskarzą diody lub wyświetlacz LCD (w zależności od modelu), a kiedy bateria jest wyczerpana, wystarczy podłączyć ją do prądu.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 12:05

Minęło już trochę czasu wiec jeżeli zaglądasz jeszcze na forum i wątek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie napisz na którą maszynkę pał wybór,czy był to polecany przeze mnie Moser 1230 ? Czekamy na Twoją odpowiedź.

kasia.1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: kasia.1 » 02 lis 2015, 14:21

Znajoma ostatnio bardzo sobie chwali maszynkę http://www.sklep.silog.pl/maszynka-bezp ... ,4801,7685. Co ważne - jest bezprzewodowa i bardzo szybko się ładuje.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 06 lis 2015, 12:37

Teraz znajdziesz kilka ciekawych promocji na maszynki do włosów,szczegóły na naszej stronie
http://uradka.pl/458/1/maszynki-do-wlosow/

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków