Trymer Bianka

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Trymer Bianka

Postautor: Lisek_1 » 25 kwie 2008, 13:10

Ostatnio miałem kłopot z tego typu trymerem i chciałem się podzielić wskazówkami jak rozwiązać ten problemy.

Trymer był w bardzo niskiej cenie 166 zł. Wizualnie elegancki i solidny, bardzo zgrabny i wygodny. Co najważniejsze spisywał się świetnie przez bardzo długi czas.
Jednak po kilku miesiącach (a był bardzo eksploatowany) zaczął przerywać podczas zmiany pozycji. Coś jakby nie łączyło. Ponieważ był na gwarancji dałem go do naprawy. I tu schody się zaczęły. Serwis stwierdził że ostrza są tępe (jak się później okazało nie miało to kompletnie związku). Ponieważ maszynka po powrocie znowu zaczęła przerywać postanowiłem się sam do niej dobrać :lol: . Okazało się że serwisant nawet nie zajrzał do środka. Wszystko było ok. Przyczyną kłopotów okazał się smar, który odizolował połączenia w przełączniku. Wystarczyło przetrzeć styki patyczkiem kosmetycznym nasączonym w spirytusie.

Dodatkowa wskazówka: należy bardzo uważać rozbierając sprzęt żeby nie uszkodzić obudowy i podzespołów.

Piszę to wszystko z powodu tego, że od tamtego czasu spotkałem mnóstwo różnych marek tych samych maszynek. To znaczy, że jakiś chińczyk produkuje, te wszystkie sprzęty i nakleja logo firmy która za nie płaci w danej chwili.

Maszynka do tej pory się spisuje więc jak najbardziej polecam, przy minimalnym wysiłku można się nawet obyć bez serwisu. :P
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
swinoujsciefajnie
Laik
Laik

Re: Trymer Bianka

Postautor: swinoujsciefajnie » 10 kwie 2013, 12:46

Polecam obejrzeć film dokumentalny "spisek żarówkowy", który opowiada o tym jak produceni celowo tworzą produkty psujące się

Agata03
Laik
Laik

Postautor: Agata03 » 19 sie 2013, 07:38

Dla mnie jest to śmieszne, że producent miałby celowo w taki sposób projektować i budować swoje produkty po to, aby w przyszłości miałyby się wcześniej zepsuć. Takie działania miałyby tylko sens, w sektorze, gdzie dany producent posiada pełny monopol.
W którym banku www oprocentowanielokat jest atrakcyjne?

RosannaXxx96
Laik
Laik

Postautor: RosannaXxx96 » 01 lip 2015, 18:02

Trymery to małe maszynki fryzjerskie zwane również konurami/konturówkami, służą do konturowania fryzury, przycinania brody oraz innych strzyżeń, ponieważ węższe ostrza trymera pozwalają na bardziej precyzyjne strzyżenie.
Do niektórych modeli producenci proponują również wymienne nasadki umożliwiające regulację długości strzyżenia oraz dodatkowe noże. Dostępne są również trymery do wycinania wzorków.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Postautor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 12:03

Nie wyobrażam sobie aby trymer nie posiadał nakładek regulujących długość strzyżenia.w praktyce bardzo ułatwiają one pracę,a jeżeli ktoś poszukuje odpowiedniej maszynki dla siebie,to zapraszam na naszą stronę uRadka.pl

Mark221
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: Mark221 » 25 lut 2016, 15:52

Zgadzam sie z swinoujsciefajnie !

Wróć do „Maszynki i trymery”