Velecta Paramount czy Efalock - dla znających marki

Raczkująca
Laik
Laik

Velecta Paramount czy Efalock - dla znających marki

Postautor: Raczkująca » 11 lis 2015, 00:07

Witam,

Proszę o radę w doborze suszarki i dyfuzora do włosów falowanych typu 2A wg. A. Walkera. Od wielu lat posiadam suszarkę, z której jestem bardzo zadowolona, ale niestety nie można do niej dokupić dyfuzora. Suszarka BAB 6150E I-Storm suszarka profesjonalna (15 cm)
Ultra lekka (0,485 kg)
Cyfrowy wyświetlacz
Płynna regulacja temperatury (45 C - 105 C)
2 zakresy nawiewu powietrza
System jonizacji powietrza
Technologia ceramiczno-turmalinowa
Przepływ powietrza 105 m3/h (29,2 l/sek)
Ergonomiczna, wyprofilowana rączka
Przewód zasilający 2,7 m
Moc 1400-2000 W
Zależy mi na tym żeby nowa suszarka nie była gorsza od posiadanej oraz żeby można było do niej dobrać dobry dyfuzor.
Przeczytałam wątki polecające suszarki Velecta Paramount, ale nie orientuję się jaki model będzie dobry. Chciałabym aby to była suszarka ceramiczno-turmalinowa poniżej 500g.

Dodatkowo natknęłam się na suszarkę marki Efalock z poniższym opisem. To Efalock czy Velecta Paramount Paris? Na stronie Velecty nie znalazłam tego modelu(wzorowana na Envy+Onyx). To podróbka?

Efalock supercicha suszarka do włosów Envy Ionic Noir Soft
Super cicha suszarka do włosów firmy Efalock , model Velecta Paramount. jest to pierwsza na rynku profesjonalna cicha suszarka do włosów z opatentowaną przez firmę Velecta zaawansowaną technologią redukcji hałasu aż o 60%. Dzięki turmalinowej technologii włosy nabierają dodatkową gładkość, połysk istają ssie jedwabne w dotyku. Suszarka jest na tyle dobrze wyważona, że oprócz tego, że świetnie leży w dłonie, nie powoduje zmęczenia i napięcia ręki nawet przy najdłuższej pracy.

Charakterystyka :

regulacja temperatury 2 stopnie
regulacja siły nawiewu 2 stopnie
przycisk zimnego nawiewu
zabezpieczenie przed przegrzaniem
Unikalny, ergonomiczny kształt i wygląd
Jonizacja - Technologia turmalinowa
Moc 1600W
Waga: 390g
Przepustowość: 74m3/h
Poziom hałasu: 62db
Wielkość: 16cm