Stojący Nawilżacz FOX z OZONEM ,jak go uzywac?????

jemiolka89
Laik
Laik

Stojący Nawilżacz FOX z OZONEM ,jak go uzywac?????

Post autor: jemiolka89 » 18 wrz 2010, 10:53

Witam,zakupilm ostatnio te urzadzenie. Uzywam go pod odrzywke wax kladac ja bezposrednio na wlosy ,niedosc ze glowa piecze mnie od goracej pary to nie widac efektu . Wlosy sa bardziej wysuszone niz przed aplikacja ... Prosze o ponoc co ja zle robie? Moze sa do tego odpowiednie odrzywki?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Stojący Nawilżacz FOX z OZONEM ,jak go uzywac?????

Post autor: Lisek_1 » 19 wrz 2010, 00:19

W pierwszej chwili zrozumiałem że użyłaś wosku. :lol: Oczywiście sprawdziłem opinie (na temat tej odżywki)i przytoczę tu jeden z adresów.
http://forum.szafa.pl/4/495063/wax-odzywka-opinie.html
Z tego co widzę to szału nie ma. I raczej ludzie go nie chwalą. Powinnaś chyba spróbować innej maski. Nie spotkałem się jeszcze żeby jakaś odżywka nie była odpowiednia albo nie nadawała się pod saunę. Prawdopodobnie Ta konkretna nie jest dla ciebie odpowiednia.

Co do samego urządzenia to nie spotkałem się z problemami o jakich piszesz. Fox raczej ma sprawdzone sprzęty i nie sądzę żeby ten był jakiś, nie taki jak trzeba. Co do nawilżaczy to problemem jest raczej skraplanie się pary i skapywanie na klienta.
Prawdopodobnie źle go ustawiasz - musisz trochę poeksperymentować (albo przyzwyczaić się do temperatury - w końcu para musi być gorąca :roll: ).
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 03 cze 2011, 12:18

Przede wszystkim napisz czy ta maska na włosy której użyłaś sprawdziła się. Jeżeli nie i odczuwasz jakieś dolegliwości,to lepiej zrezygnować i poszukać innej. Jeśli chodzi o opinie na temat tej,to faktycznie są one mocno podzielone...

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Pro-sprzet » 08 sie 2012, 12:25

Pieczenie skóry głowy i przesuszenie włosów muszą być w twoim przypadku efektem maski. Spróbuj po nawilżacz użyć ampułek L'Oreal Professionnel np. z serii Absolut Repair PowerCell lub Absolut Repiar Renew C. Tej pierwszej używa się po umyciu głowy, natomiast tej drugiej jeszcze przed. Rewelacyjnie regenerują, nawilżają i wygładzają włos. Polecam.

Awatar użytkownika
Twojewlosy.pl
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Twojewlosy.pl » 10 paź 2012, 09:18

Z własnego doświadczenia polecam ci maskę Wella SP Repair - świetna seria regenerująca włosy zniszczone idealnie nadaje się pod saunę sam własnoręcznie nakładałem tą maskę mojej narzeczonej po "wyjęciu" włosów spod sauny efekt przerósł moje oczekiwania włosy jak jedwab POLECAM :)

charles880
Laik
Laik

Post autor: charles880 » 15 sty 2015, 14:23

Using of the head in addition to hair drying out need to be for yourself, the effect of the disguise. Look at this humidifier employ L'Oreal Professionnel ampoules eg. Some Absolut Absolut Restore PowerCell as well as Invigorate G. Repiar that primary employed soon after washing the head, even though the some other prior to. Astounding regenerate, moisturize in addition to smooth this hair. Chance to find the.

Darek
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Darek » 17 lut 2015, 13:28

Zobacz tutaj http://www.fryzomania.pl/category/nawilzacz-do-wlosow
na stronce Fryzomanii masz wszystko ładnie opisane na temat nawilżaczy FOXa i innych też, jak używać itd. Z tego co widzę ajtańsze stojące są od 300zł nawet

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków