Sterylizator

gaja
Laik
Laik

Sterylizator

Post autor: gaja » 29 gru 2011, 00:04

Co kupić? Czym się różni sanityzator od sterylizatora?Co jest praktyczne a co skuteczne ?Kulkowy na lampy czy pozostać przy cieczach?W jakim czasie i czy zabija HIV , żółtaczkę i inne wstrętne bakterie i wirusy?Proszę Was o pomoc .

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Sterylizator

Post autor: Lisek_1 » 02 sty 2012, 10:45

Pobieżnie odpowiadając.
To sterylizator kulkowy (podbno) sanepid kwestionuje. Związane jest to z tym, że nie można zmierzyć dokładnej temperatury. Chociaż w rzeczywistości jest bardzo skuteczny.
Sanityzator to światło które uniemożliwia rozwój i roznoszenie się niektórych zarazków - niestety niezbyt skuteczny i ma wąskie pole działania. Nadaje się wyłącznie do grzebieni, szczotek i temu podobnych akcesoriów.
Ciecze jak to napisałaś są najskuteczniejsze - oczywiście w zależności jakich i w jakim stężeniu użyjesz.
No pozostaje jeszcze autoklaw ciśnieniowy ale to wydatek kilku tysięcy.

Według mnie sanityzator można sobie darować i zamiast tego używać szybko działających preparatów w sprayu (np aerodesin, incidin liquid spray). Jeżeli jednak potrzebujesz dezynfekować narzędzia które mogą spowodować przerwanie ciągłości tkanek (cążki do skórek, nożyczki), najtaniej będzie zaopatrzyć się w coś do moczenia (bardzo dobre działanie ma seku extra - można go odpowiednio rozcieńczać w zależności od potrzeb.)
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

wyl
Laik
Laik

Post autor: wyl » 09 gru 2014, 09:55

Polecam firmę outsourcingową oferująca pomoc dla firm w zakupie narzędzi i oprzyrządowania specjalnego. Pomagają w zakupie narzędzi w dobrej jakości i za rozsądną cenę
http://www.tools-jobs.pl

mekel
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mekel » 01 kwie 2016, 03:02

Najlepiej sprawdź w kilku miejscach. Zarówno w sklepach stacjonarnych jak też internetowych

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 25 lip 2016, 22:36

Dużą wybór sterylizatorów, myjek ultradźwiękowych i autoklaw ma hurtownia kosmetyczna Mimari. Ja z ich oferty wybrałam podgrzewacz ręczników + sterylizator UV. Idealnie on nadaje się do sterylizacji narzędzi fryzjerskich oraz kosmetycznych. Podgrzewanie ręczników jest przyjemnym rozwiązaniem w przypadku oferowania w gabinetach fryzjersko kosmetycznych masażu.

.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 27 lip 2016, 10:43

Co do sterylizatorów to nie warto kupować "chińskich podróbek", trzeba postawić na renomowane firmy.

Studyn
Laik
Laik

Post autor: Studyn » 24 maja 2017, 19:25

Rok temu zdradziłem żonę, alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem, ale trudno - stało się. Nie przyznałem się, kocham swoją żonę i dzieci. Ale od tego czasu nie mogę spać spokojnie, boję się, że mogłem coś złapać od tej prostytutki. Chyba ze wstydu nie udałem się do lekarza. Dużo czytałem na temat badań wenerycznych i podobno jest opcja zbadać się przez internet, np. na https://zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne można zamówić zestaw pobraniowy, odsyłamy próbkę krwi do laboratorium i dostajemy wyniki przez internet. Myślicie, że to wiarygodny sposób?

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 21 lis 2017, 13:49

ja tez tak jak szaramysza rok temu polecam zakupy w hurtowni Mimari. Kupuję tam regularnie sprzęt i kosmetyki zarówno do salonu jak i do użytku domowego. Wybór sterylizatorów mają faktycznie sporo, cenowo też wygląda to dobrze. Szybka realizacja zamówień, dobrze zapakowany towar to kolejny plus.

Galij
Laik
Laik

Post autor: Galij » 21 lis 2017, 16:05

No wygląda to naprawde bardzo dobrze. Myśle, że przyda się każdego coś takiego.
___
https://www.piccolino-sklep.pl/kaftaniki-niemowlece-456

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków