program do rezerwacji usług fryzjerskich przez Internet

maciejc
Laik
Laik

program do rezerwacji usług fryzjerskich przez Internet

Post autor: maciejc » 25 wrz 2008, 12:41

Co myślicie o takim programie? Czy rynek jest już gotowy na tego typu projekt, czy sprawa musi jeszcze "dojrzeć".
Poniżej strona programu:

http://www.ronline.pl

Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: program do rezerwacji usług fryzjerskich przez Internet

Post autor: Lisek_1 » 28 wrz 2008, 17:43

Link nie działa. Co się zaś tyczy pomysłu to jest to jakieś rozwiązanie. Zakupy przez internet się przyjęły, rezerwacje biletów się przyjęły, nawet rejestracja pacjentów przez internet się przyjęła więc i to się przyjmie. Jeśli jednak chodzi o mnie to najważniejsze jest aby to było bardzo funkcjonalne i dopracowane. Jeżeli wypuścisz niedopracowany skrypt bardziej zniechęcisz klientów niż zachęcisz. Poczekaj - popracuj zanim zaczniesz promocję. Ważne są szczeguły.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

virginia2
Laik
Laik

Post autor: virginia2 » 24 maja 2010, 11:02

Link działa. Uważam ze to dobry pomysł. Tylko problem może być z rezultatem tj czy os które będą rezygnowały będą informowały salon. Znając życie pewnie nie.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 26 maja 2010, 21:11

Lin działa dopiero teraz. W trakcie pisania posta nie działał sprawdzałem kilka razy.

Co do informowania to jest niezłe rozwiązanie sprawdzone przez inne branże.

po 1. klient dostaje potwierdzenie w e-mailu z możliwością odmowy rezerwacji za pomocą jednego kliknięcia
po 2. dzwonimy do klienta 1-2 godziny przed umówioną wizytą i potwierdzamy jego obecność.
po 3. klient który 1 raz zawiódł odpada - to zależy jakie jest obłożenie.

Jeżeli ktoś korzysta z czegoś podobnego jestem ciekaw jaki system jest wdrożony.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 03 lis 2010, 17:23

Dokładnie tak,ja też uważam że program może odnieść sukces i jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Pozostaje tylko kwestia rezygnacji klienta,dlatego warto wcześniej przedzwonić i potwierdzić wizytę,niektórzy odbiorą to jako zbytnią nachalność,ale wg mnie tak uniknie się większych nieporozumień.

joanna_1979
Laik
Laik

Post autor: joanna_1979 » 08 mar 2011, 18:50

klient może dostać przypomnienie smsem o ustalonej porze, więc jesli to stały klient to pewnie nie będzie problemu z wizytą lub odwołaniem wizyty.

Ludzie przychodzą / nieprzychodzą z systemem czy bez...
Wiem naatomiast tyle, że jeśli klient dostaje sms z przypomnieniem, czuje się bardziej "Zadbany".
Taką funkcjonalność ma system http://www.ewizyta.com

możecie sprawdzić, jak działa. poza tym klient nie zawsze ma dostęp do maila, żeby odbierać potwierdzenia itp...

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 22 kwie 2011, 11:59

Toi co piszesz tylko potwierdza moje słowa. Funkcjonuje już kilka takich systemów i uważam ze mają sie całkiem nieźle,wiec dlaczego fryzjerstwo również ma nie iść w takim kierunku.

dekster
Laik
Laik

Post autor: dekster » 21 cze 2011, 15:33

Ważne jest aby system do rezerwacji online posiadał także dodatkowe funkcje usprawniające codzienną pracę salonu. Sama rezerwacja usług online to nie wszystko. Dobrze jest aby takie oprogramowanie oferowało również:
- karty klientów
- historię usług
- raporty i statystyki
- newsletter

Ja korzystam w swoim salonie z systemu http://Oblok.pl i jestem z niego zadowolony. Jest bardzo prosty w obsłudze i pracownicy bez problemu go obsługują.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 27 cze 2011, 09:41

To już taki bardziej zaawansowany program,ale myślę ze to faktycznie byłoby duże ułatwienie dla salonów,z tym że program napewno także jest odpowiednio droższy...

Awatar użytkownika
Pan Morten
Laik
Laik

Post autor: Pan Morten » 11 mar 2014, 11:58

Branża musi jeszcze dostrzec zalety takiego oprogramowania, jedną z wielu zalet jest przypominanie klientom o wizytach. Wystarczy, że klient nie przyjdzie na jedną wizytę w miesiącu i już przepadają pieniądze, które można przeznaczyć na takie oprogramowanie. Jedynym w Polsce oprogramowanie, które umożliwia rejestrację również z poziomu Facebooka, wystarczy podpiąć aplikację do fanpage'a.

Zapraszam na profil i przetestowanie https://www.facebook.com/MortenOnline. W kartach jest przycisk rezerwacje online :).

Panel natomiast systemu wygląda tak.

Obrazek

Można się zarejestrować i przetestować taki system za darmo przez 14 dni, powiadomienie email, sms dyscyplinują klientów i pozwalają miesięcznie zaoszczędzić sporo pieniędzy.
http://www.morten.pl/Partner/Registration/
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu może bać się wdrożenia systemu w swoim salonie. Nikt niczym jednak nie ryzykuje. Nie podpisujemy żadnej umowy.
Dbamy o to by nasi klienci byli zadowoleni z systemu, by system pomógł nie tylko w organizacji pracy, ale także w lepszej obsłudze klientów.

Dlaczego nie podpisujemy umowy, jest ona dla nas zbędna. Oddajemy w Wasze ręce doskonały produkt w atrakcyjnej cenie, z którego można korzystać regularnie opłacając abonament. Jeśli system nie spełni Pani oczekiwań, przestaje Pani płacić pakiet wygasa, konto w systemie jest dezaktywowane.

Uważamy, że takie warunki są idealne dla naszych klientów. Morten.pl to proste i jasne zasady użytkowania systemu bez umów – bez ryzyka ponoszenia niechcianych kosztów.

Postawiliśmy też bardzo mocno na obsługę klientów, nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania od 7 rano do 23:00. Po tych godzinach również jest szansa, że ktoś będzie dostępny.

Bigi
Laik
Laik

Post autor: Bigi » 28 wrz 2017, 11:11

Zobacz sobie jeszcze rozwiązania w postaci systemów informatycznych. Opisują te rozwiązania na stronie http://www.connecto.pl/system-erp-i-dms/ poczytaj, sprawdź, porównaj. Dość dużo osób ostatnio się na to decyduje, bo znacznie ułatwia pracę w firmie. Nie tylko pod kątem obiegu dokumentów, ale zarządzania informacjami.

sabina1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: sabina1 » 30 cze 2018, 18:33

Tutaj https://www.gabi.net.pl jest dostępna aplikacja Gabi.net.pl . Można tam sobie ją przetestować przez 21 dni. Sprawdza się bardzo dobrze, bo przede wszystkim ułatwia pracę. Pomaga przy rezerwacji wizyt czy przypominaniu klientom o wizytach. Swój czas można dzięki temu wykorzystać na maxa i nie martwić się, że zapomnimy o jakiejś rezerwacji. Poza tym dostęp do aplikacji jest z każdego miejsca, gdzie tylko jest dostęp do internetu.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków