Strona 1 z 1

Komputer i nowe możliwości nauki

: 31 sty 2018, 11:32
autor: Paszczak
Internet to z całą pewnością ogrom możliwości – to nie tylko ogrom wiedzy, miejsce spotkań on-line z przyjaciółmi, to także wspaniałe bajki. Czy możliwa jest również nauka po przez gry komputerowe? Ciekawy tekst tutaj: http://monaries.blogspot.com/2017/07/sq ... przez.html

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 04 lut 2018, 17:45
autor: Leonka
Dzisiejszy rynek oferuje nam wiele, a technologia rozwinęła się do tego stopnia, że większość z nas wykorzystuje komputer do nauki. Ostatnio siostra dała mi namiary na > https://itnes.pl/komputery-all-in-one/k ... retina-4k/ i muszę przyznać, że chyba zdecyduje się na zakup. Taki sprzęt niezmiernie pomoże mi w nauce, zwłaszcza, że zbliża się sesja.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 06 lut 2018, 15:46
autor: Orijana
Fakt, bez komputera już się nie da uczyć. Chyba wszyscy nauczyciele zadają prace domowe tak, by młodzież korzystała z internetu. By dobrze wypełniać obowiązki potrzebny jest komputer, stacjonarny czy też laptop. Osobiście stawiam na laptopa ze względu na jego praktyczność, wszędzie go można zabrać, a jego gabaryty tylko nam to ułatwiają. Jeśli zdecydujecie się na zakup laptopa koniecznie zajrzyjcie do sklepu http://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Ideapad ... c0601da735 Tu równiez przy braku gotówki można skorzystać z rat, a sprzęt jest wysokiej jakości.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 06 lut 2018, 18:13
autor: KartowyMoc
Dzisiaj nauka bez komputera nie ma żadnego sensu.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 12 lut 2018, 11:59
autor: kasia.1
Pewnie, że jest możliwość nauki przez komputer. Warto więc kupić dziecku do nauki tańszy komputer, może poleasingowy? Na stronie http://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-laptopy znajdziesz mnóstwo różnych modeli takich laptopów. Na pewno nie przepłacisz, a sprzęt będzie miał całkiem dobre parametry.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 13 lut 2018, 15:11
autor: pocisk
Szukam dobrego komuptera dla mojego dziecka, chcę, żeby służył mu on zarówno do nauki jak i do rozrywki. Na https://jaki-komputer.pl/monitor-do-kom ... ki-wybrac/ czytałem o tym jak dobrać taki komputer i akcesoria do niego w stylu monitor, myszka, klawiatura. Co sądzicie o tej stronie?

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 23 lut 2018, 18:35
autor: Tymoteusz1
Faktycznie, dzisiejsze czasy dają mnóstwo możliwości do rozwoju i nauki. Trzeba tylko wiedzieć, w którą stronę chce się pójść. Na pewno najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić Waszym maluchom jest posłanie ich na kurs Abakus. Tam nauczą sie myślenia poza skrzynką, przez co będą o wiele do przodu przed rówieśnikami. W http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/metoda znajdziecie informacje na temat tego kursu.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 23 lut 2018, 18:50
autor: dlugowlosa12
Ja z kolei czytałam to http://antyweb.pl/dochod-gwarantowany-usa/ i dziwnie mi pomyśleć, że kiedyś nawet w Polsce maszyny wyprą zwykłych pracowników całkowicie. Ciekawe jak w takim momencie poradzi sobie nasz kraj. Ludzie przecież tez muszę z czegoś żyć. Jestem za zrównoważonym rozwojem. Technologia jest w porządku, ale chciałabym, żeby to wszystko odbywało się ze zdrowym rozsądkiem i bez cierpienia niewinnych ludzi.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 27 lut 2018, 11:34
autor: bombaja
Taki poleasingowy laptop to niegłupia sprawa. Parametrami zdecydowanie przewyższa podstawowe modele. Tylko jedno w nich jest na minus to karta graficzna - takie laptopy głównie wykorzystuje się do obliczeń/ pracy na arkuszach kalkulacyjnych więc jakiejś dedykowanej karty w nich nie znajdziesz. Zawsze możliwa jest korekta takiego stanu przez rozbudowę.

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 16 kwie 2018, 21:19
autor: lee Yuu
Mój syn chodzi do szkoły w której wymagają posiadania komputera w domu, używają go jako sprzętu do ćwiczeń. Syn chodzi do szkoły o profilu informatycznym. Planuje kupić mu taki laptop https://itnes.pl/notebooki-lenovo-think ... 069pb.html Wydaje mi się że będzie idealny do nauki, jest typowo biurowym komputerem z dobrym procesorem. Co myślicie?

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 18 kwie 2018, 20:46
autor: masakra
Komputer stwarza wiele nowych możliwości przy nauce na każdym szczeblu. Wiadomo, że im wyżej tym wymagania sprzętowe są większe, ale jest to sprzęt, w który trzeba zainwestować. Na stronie https://leasinglaptopa.pl/Dell_Latitude ... 9a5e7a6648 znajdziemy całe spektrum nowych laptopów, które dostosujemy do własnych potrzeb. Długa gwarancja daje nam pewność bezusterkowej pracy

Re: Komputer i nowe możliwości nauki

: 18 kwie 2018, 23:22
autor: WielkiDan
Taki leasing to nic fajnego.