Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

alelupy
Laik
Laik

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Post autor: alelupy » 04 lip 2019, 14:40

Miejmy na uwadze, iż muszą nade wszystko spełnić wymagania ludzi mieszkających, zapewniać ładny ciąg komunikacyjny i wyeksponować styl domu. W celu wyboru modelu, który wpisze się w wyobrażenie oraz gusta wszystkich mieszkańców, trzeba rozważyć, czy lubimy klasyczne drzwi wewnętrzne uchylne, czy modne w tym roku modele przesuwane lub składane. Wspomniane jako pierwsze stale mają największe uznanie powodzeniem. To oczywiste – wyśmienicie komponują się w każdym mieszkaniu, dodatkowo ich mnogość kolorów oraz projekty są niesamowicie różnorodne. Chyba najczęściej sprzedawanym rozmiarem są tzw. osiemdziesiątki, ale producenci mają w ofercie także drzwi szersze (90tki) i węższe (60 i 70 cm), które zazwyczaj stosuje się w wnętrzach specjalnych – garderobach lub kotłowniach. W przypadku gdy wybrany zostanie ten rodzaj drzwi, musimy wybrać, w którą stronę będą się otwierać – na prawo, czy lewostronnie oraz. Choć ostateczna decyzja uzależniona jest wyłącznie od właściciela preferencji, warto wziąć pod uwagę wielkość przedpokoju.

Awatar użytkownika
lowe.wilfred
Laik
Laik

Re: Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Post autor: lowe.wilfred » 30 wrz 2019, 19:32

Dzięki za poruszenie tematu. Zastanawiam się jaką firmę wybrać.

Postzunia
Stylista
Stylista

Post autor: Postzunia » 28 paź 2019, 10:18

Jeśli chodzi o drzwi to kierowanie się tylko ceną nie jest dobrym pomysłem bo najważniejszy jest stosunek cena - jakość. Oczywiście możesz kupić drzwi jakiegoś mało znanego producenta ale w przypadku reklamacji licz się z sporymi problemami. Ja ze swojej strony polecam https://www.drutex.pl/ bo mają szeroki wybór i liczne przedstawicielstwa w kraju. Są po prostu liderem w dziedzinie stolarki.

kosmyk1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kosmyk1 » 14 lis 2019, 13:17

Wiesz co zerknij sobie tu drzwi wewnętrzne
i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.
Ja uważam, że naprawdę warto coś takiego przemyśleć bo to trudne decyzje i często ludzie kupują pierwsze lepsze drzwi.
Najlepiej pooglądaj co jest dostępne i wybierz te które najbardziej Ci odpowiadają.

Agi000
Amator
Amator

Post autor: Agi000 » 15 lis 2019, 12:47

Ostatnio w necie napotkałam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - http://nowoczesne-bramy.pl .To bardzo mądry wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam także inne interesujące wpisy.

nikitka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: nikitka » 08 gru 2019, 07:05

Mi się zawsze podobały drzwi drewniane więc jak przyszedł czas na wykańczanie nowego domu to już wiedziałam, ze wszystkie drzwi będą właśnie takie. Zamówienie złożyłam u polskiego producenta Kris Drzwi. Spisali sie na medal bo nie dość, że dostałam je w wyznaczonym terminie to jeszcze sama jakość wykonania jest rewelacyjna! Rzetelna i godna polecenia firma.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 30 sty 2020, 07:57

Niektórzy nie zwracają na to uwagi, ale drzwi wewnętrzne także powinno się wybierać pod kątem ogólnej aranżacji wnętrza.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków