Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

yjuhizaw
Laik
Laik

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Post autor: yjuhizaw » 05 lip 2019, 16:24

Trzeba pamiętać, iż muszą co najważniejsze sprostać oczekiwaniom ludzi mieszkających, zapewniać spójny ciąg komunikacyjny i wyeksponować wygląd wnętrza. W celu wyboru modelu, który wpisze się w oczekiwania oraz poczucie estetyki całej rodziny, ważne aby rozważyć, czy jesteśmy zainteresowani standardowe drzwi wewnętrzne uchylne, czy nowoczesne obecnie produkty przesuwane lub harmonijkowe. Wspomniane jako pierwsze wciąż cieszą się dużym popytem. Oczywistym jest – wyśmienicie wpasowują się w każdym mieszkaniu, na plus także jest, ich paleta barw i projekty są niesamowicie różnorodne. Często montowanym rozmiarem są tzw. osiemdziesiątki, jednak firmy produkujące mają w ofercie również drzwi szersze (90tki) również węższe (60 i 70 cm), które to zwyczajowo montowane są w wnętrzach specjalnych – garderobach lub pokojach gospodarczych. Jeżeli wybrany zostanie ten rodzaj skrzydeł drzwiowych, powinniśmy podjąc określić, jak mają się otwierać – na prawo, czy lewostronnie i. Choć ostateczna decyzja zależy wyłącznie od inwestora preferencji, powinno się uwzględnić pod uwagę metraż przedpokoju.

opusia90
Stylista
Stylista

Re: Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Post autor: opusia90 » 08 sie 2019, 09:03

Oj pamiętam, że bardzo długo szukam drzwi idealnych ale w końcu zdecydowałam się na te drewniane z oferty firmy KRIS DRZWI. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, zamówienie dotarło w wyznaczonym wcześniej terminie, uważam, że drzwi są świetne jakościowo a do tego w dobrej cenie. Producent realizuje indywidualne zamówienia, ma też w ofercie kilka gotowych produktów dostępnych od ręki.

annaboron
Amator
Amator

Post autor: annaboron » 12 sie 2019, 12:57

Co do drzwi, to też pamiętam, że sporo czasu zajęło nam ich wybranie. Jak już przyszło co do czego, to zaskoczona byłam tym, jak drewniane drzwi tracą połysk i fakturę przez warunki atmosferyczne. Problemem była słaba impregnacja, dopiero pokost lniany https://drewnochron.pl/Produkty/Oleje/Pokost-Lniany dał odpowiedni efekt. Podobnie było z moimi meblami ogrodowymi, trzeba było porządnie je zaimpregnować ;)

MerciAnka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: MerciAnka » 24 sie 2019, 11:53

Moim zdaniem warto postawić po prostu na sprawdzony sklep, który dostarczy solidnych drzwi. Ja akurat postawiłam na drzwi wewnętrzne, które znalazłam na stronie:: https://wykonczymy.pl/ i powiem Wam, że jestem naprawdę pod wrażeniem jakości jaką oferują. Trafiłam do nich z polecenia znajomego i nie zawiodłam się. Oprócz dobrej jakości mają również świetne ceny, więc gwarantuję, że i Wy znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków