Lokówka, lokówka spiralna czy termoloki

blondii1r
Laik
Laik

Lokówka, lokówka spiralna czy termoloki

Post autor: blondii1r » 14 gru 2011, 15:19

Mam zamiar kupić sprzęt do kręcenia włosków i tak się zastanawiam co będzie najlepsze termoloki, lokówka zwykła czy spiralna. Dodam że mam włosy lekko za ramina. Chciałą bym mieć w miarę naturalne loki które utrzymają się przez większość dnia.
Jaka firma jest najlepsza.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Lokówka, lokówka spiralna czy termoloki

Post autor: Lisek_1 » 15 gru 2011, 13:02

Czy utrzymają się przez większość dnia to raczej zależy od struktury - jeżeli nie mają tendencji do kręcenia to i tak się położą.
Każdy sprzęt ma swoje wady i zalety. Na noc najlepsze będą gumowe papiloty, jeśli sama sobie poradzisz z lokówką to jest niezłe rozwiązanie ale niszczy włosy, więc wybierz coś z ceramiczną rurką. Są jeszcze falownice, które doskonale się sprawdzają. Polecam zastanowienie się nad lokówką stożkową albo nad takę z dwiema rureczkami - polecam youtube i poszukanie filmików jak ich używać.
Termoloki są fajne i tutaj może być zwykły wałek z piaskiem, który wyjdzie Ci najtaniej - wrzucasz do wrzątku i nakładasz na włosy - Drugim sprzętem tego typu są podgrzewacze z ceramicznymi lub plastikowymi wałkami często różnego rozmiaru. Taki sprzęt (jeśli dobry) jest strasznie drogi i warto użyć pierwszego czy nam to w ogóle odpowiada.

Nie zapomnij o odpowiednich kosmetykach loki trzeba utrwalić by dłużej się trzymały.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 15 gru 2011, 13:04

Co do lokówek spiralnych to raczej wykorzystuje się je dość rzadko. Nie wiem czy samemu jesteś sobie w stanie zakręcić całą głowę.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).

blondii1r
Laik
Laik

Post autor: blondii1r » 16 gru 2011, 13:15

Bardzo dziękuję za odpowiedz.
Zastanawiam się nad kupnem termoloków bo zdaje się że one naj mniej niszczą włosy. Lokówka spiralna odpada troszkę poczytałam obejrzałam pare filmików. A odpada ze wzgledu na zbyt mały klips podtrzymujący włosy. Termoloki wybiorę raczej firmy Babyliss model 3021E a proszę jeszcze o doradzenie mi czy dobrze robię. Akurat znalazłam je w cenie promocyjnej za 179 zł i to już z przesyłką promocja jest tylko dziś.

blondii1r
Laik
Laik

Post autor: blondii1r » 16 gru 2011, 14:17

Podam stronę wraziek jeszcze ktoś by chciał sobie zamówić
http://www.euro.com.pl/agd.bhtml

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 18 gru 2011, 22:27

po 1. Muszę Cię rozczarować. Wybór "Babyliss Paris" jest z założenia wyborem bardzo złym. Już kilkakrotnie rozpisywałem się na ten temat. Wprawdzie to marka tego samego koncernu jednak PARIS to najczęściej chińszczyzna bez kontroli jakości na różnych etapach produkcji. PARIS to sprzęt tani dla masowego odbiorcy, w salonie ten sprzęt nie pociągnął by długo. Jeżeli Babyliss to tylko PRO - http://www.babylisspro.pl/
Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości czy sprzęt jest profesjonalny to poszukajcie czy znajduje się na tej stronie.

Oczywiście możesz być z tych wałków bardzo zadowolona ale - czy tak będzie? Nie chce mi się wierzyć.

Co do lokówek spiralnych są takie które przyciskają włosy na całej długości. Na powyższej stronie znajdziesz również kilka przykładów.

blondii1r
Laik
Laik

Post autor: blondii1r » 19 gru 2011, 19:30

O to mnie Pani zaskoczyła, myślałam że ten wybór będzie trafny bo ogólnie nie należą one do najtańszych w moim mieście kosztują one 240 zł, na allegro 199zł, także dlatego się na nie zdecydowałam. Termoloki kupuję tylko dla własnego użytku, więc mam nadzieję, że będzie z nich zadowolona.Jednak dziękuję za wypowiedz.
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Pro-sprzet » 25 kwie 2012, 14:04

Od : Ania Grabska
Pro-sprzet Dba o Twoje włosy
adres e-mail :sklep@pro-sprzet.pl
Kom : 510 126 236 lub 510 126 237
Międzyrzecz, 25 kwiecień 2012

Witam!

Co do wyboru między termolokami a lokówkami, to myślę, że w tym przypadku najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa włosów. Zakręcone efekty stylizacyjne jakie możemy uzyskać za pośrednictwem tych dwóch urządzeń są bardzo podobne.
Lokówki oddziałują na włosy zdecydowanie wyższymi temperaturami niż termoloki dlatego te drugie uważa się za bardziej bezpieczniejsze. To jest fakt, z którym nie ma co dyskutować, ale na rynku jest dostępnych wiele profesjonalnych lokówek, dla których bezpieczeństwo włosów jest tak samo ważne jak odpowiednia stylizacja. Zbudowane są z bezpiecznych dla włosów materiałów (np. ceramika), zawierają jonizujące turmaliny, regulację temperatury, itp. - wszystko po to aby zminimalizować negatywny wpływ gorącego powietrza. Różne modele (klasyczne, spiralne, twinn) pozwalają uzyskać, w krótkim czasie wiele fajnych "zakręconych" kompozycji. Używając lokówki zawsze dobrze jest używać równolegle preparatów termoochronnych.
Jeśli chodzi natomiast o termoloki to o ich wpływie na bezpieczeństwo włosów nie będę się rozpisywała. Powiem tylko, że jeśli chodzi o kręcenie to nie ma bezpieczniejszego urządzenia termo-stylizującego niż one. Jeśli ktoś dobrze opanuje rolowanie włosów na wałki to uzyskane w ten sposób efekty mogą być naprawdę fantazyjne i wspaniałe!

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 22 cze 2012, 13:17

Sam wybór firmy to też subiektywna sprawa, ponieważ bazujemy na doświadczeniach własnych jak i opiniach innych,a tutaj są one podzielone jak w przypadku firmy Babyliss czy popularnego i mniej profesjonalnego Philipsa.

Awatar użytkownika
sara
Laik
Laik

Post autor: sara » 08 kwie 2013, 08:22

Wydaje mi się, że lokówki są całkiem niezłym rozwiązanie. Co prawda, ja używam lokówki nie, na co dzień, tylko przy okazji jakiś ważniejszych wyjść. Mam włosy średniej długości, trochę za ramiona i mają tendencję do tego, żeby się lekko kręcić, więc jak dodatkowo podkręcę je na lokówkę to efekt jest fajny.

Agnieszka1978
Laik
Laik

Post autor: Agnieszka1978 » 02 lis 2014, 12:58

Myślę, że jeśli lubimy częściej podkręcać włosy to najlepszym rozwiązaniem będą termoloki, ponieważ tak nie niszczą włosów. Dzięki nim fryzura nabiera objętości, a także sprężystego naturalnego skrętu. Kilka minut i efekt naturalnych loków gotowy. Jakie dobrać termoloki i jak z nich korzystać? Polecam przeczytać ten artykuł. http://stylowe-agd.pl/male-agd/termolok ... alne-loki/ Jest w nim dużo cenny rad.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 03 lis 2014, 18:31

Jeżeli chcemy kupić lokówkę dobrej firmy w niższej cenie,to polecam oczywiście szukać w sklepach internetowych z artykułami fryzjerskimi,akurat tym zajmujemy się na co dzień więc chętnie pomożemy i doradzimy podczas zakupu.

Darek
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Darek » 03 mar 2015, 16:58

Na Fryzomani znalazłems poro termoloków http://www.fryzomania.pl/category/termoloki ceny ok 200zł całkiem dobre, robiłem ostatnio zakupy, suszarki itd i zapomnialem o termolokach.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 23 mar 2015, 13:23

A zaglądaliście do nas? Bo teraz można znaleźć kilka ciekawych promocji na wybrane artykuły fryzjerskie,zapraszamy:)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 13 kwie 2015, 19:38

Wydaje mi się, że do samodzielnego kręcenia włosów najlepszym wyborem są termoloki. Ich zastosowanie sprawi, że uda nam się ułożyć włosy w zaledwie kilka minut, a efekt naszych starań będzie trwały. Bardzo dobry sprzęt znanych marek znajdziesz na stronie: http://www.pro-sprzet.pl/category/termoloki. Co więcej sklep pro-sprzet.pl to gwarancja szybkiej wysyłki. Mają bardzo konkurencyjne ceny i bogaty asortyment. Sama zobacz, jakie termoloki mają w ofercie.

NetErna2776
Laik
Laik

Post autor: NetErna2776 » 24 kwie 2015, 09:14

Najlepiej to właśnie wybrać lokówkę jakąś w cenie do 200 lub nawet do 300zł. Wtedy mamy pewność, że jest dobrej jakości. Bardzo dobrze sobie poszukać na takim portalu jak skapiec czy ceneo. Tam od razu jest porównanie wszystkich porównywarek z wyszczególnieniem wszystkich cen.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 12:27

To prawda,celuj raczej w górną granicę cenowa powiedzmy tych 300zł i wtedy jest bardzo duża szansa,że trafisz na dobry model. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc chętnie doradzimy i pomożemy:)

panczo
Amator
Amator

Post autor: panczo » 22 maja 2017, 08:44

Może i trochę kosztuje, ale parametry ma już takie, że będą wystarczające nawet pod poważniejsze wymagania - http://www.pro-sprzet.pl/lokowka-babyli ... inowa.html Lokówka musi być odpowiedniej jakości, mieć solidne parametry, ale przecież to taka absolutna podstawa, prawda?

majaa862
Amator
Amator

Post autor: majaa862 » 16 wrz 2017, 16:27

Także polecam lokówki BaByliss, choć osobiście korzystam z suszarko-lokówki - jest praktyczniejsza, możliwość jednoczesnego suszenia i kręcenia włosów to spore ułatwienie i oszczędność czasu. Z suszarko-lokówek BaByliss chyba ta https://www.morele.net/suszarko-lokowka ... 6e-771387/ ma najlepsze opinie.

Galang
Amator
Amator

Post autor: Galang » 21 wrz 2017, 05:47

Di pinggir jalan banyak orang berjualan kue dan minuman. Harganya murah-murah, Sayang banyak lalat karena tidak jauh dari tempat itu ada tumpukan sampah busuk. Dari sampah, lalat terbang dan hinggap di kue dan minuman. Orang yang makan tidak merasa terganggu oleh lalat itu. Enak saja makan dan minum sambil beristirahat dan berkelakar.undangan pernikahan klub bola
Agen Welded Beam T beam King Queen Cross Castellated Beam
undangan pernikahan cetak
Pabrik besi cnp baja
Agen Plat Besi Hitam
undangan pernikahan
Agen Jual Besi Siku Baja
Agen Bondek Cor
Agen Atap Spandek Sni
Toko besi beton psi Ulir Polos
Distributor besi cnp baja
undangan pernikahan klasik
Distributor besi h beam baja
Agen Plat Kapal Bki Krakatau Steel
undangan pernikahan amplop surat
Agen Besi Unp Baja Profil Kanal
Distributor Stainless steel
Agen Plat Bordes Kembang
Toko besi beton perwira
Harga besi cnp baja
Harga besi cnp baja
undangan pernikahan cantik elegan
jual laptop asus <a/> [url=https://goo.gl/FEppdU]jual laptop asus <a/>
[url=https://goo.gl/QD6q3C]jual laptop asus murah<a/> [url=https://goo.gl/QD6q3C]jual laptop asus murah<a/>
[url=http://www.jualbesibajamurah.com/harga- ... -jual-toko]Harga besi h beam baja

jasa konstruksi baja
undangan pernikahan simple
Agen Besi Cnp Profil Baja Gording
Supplier Stainless steel
Toko besi beton PAS
Jual besi cnp baja
Jual besi cnp baja
undangan pernikahan custom
Jual besi h beam baja
www.pusatbesibaja.co.id
undangan pernikahan murah
Agen Besi Hollow
Agen Stainless steel
Harga besi cnp baja
Toko besi beton master steel ms
Supplier besi cnp baja
Supplier besi cnp baja
undangan pernikahan cute
Supplier besi h beam baja
www.pusatbesibaja.com
undangan pernikahan unik
Agen Wiremesh
Toko Stainless steel
Jual besi cnp baja
Toko besi beton ksty
Toko besi cnp baja
Toko besi cnp baja
undangan pernikahan coklat
Toko besi h beam baja
www.jualbesibajamurah.com
undangan pernikahan biasa
Agen Besi Pipa Baja Schedule 80
Jual Stainless steel
Supplier besi cnp baja
Toko besi beton krakatau steel
Agen besi cnp baja
Agen besi cnp baja
undangan pernikahan cantik dan murah
Agen besi h beam baja
Agen besi beton Sni Ulir Polos polos ulir
undangan pernikahan bunga
Agen Besi Pipa Baja Schedule 40
Harga Stainless steel
Toko besi cnp baja
Toko besi beton jcac
Pabrik besi cnp baja
Pabrik besi cnp baja
undangan pernikahan casual
Pabrik besi h beam baja
Agen besi beton sii
undangan pernikahan artis
Agen Pipa Besi Hitam Medium
Pabrik Stainless steel
Agen besi cnp baja
Toko besi beton interworld steel is
undangan pernikahan contoh
Distributor plat besi hitam
Agen besi beton psi Ulir Polos
undangan pernikahan modern
Agen Besi Wf
Distributor Baja Ringan
Distributor Wiremesh Besi
Toko besi beton gunung garuda
Harga besi h beam baja
Harga besi h beam baja
undangan pernikahan chinese
Harga plat besi hitam
Agen besi beton perwira
undangan pernikahan artis
Agen Besi H beam
Supplier Baja Ringan
Harga Wiremesh Besi
Toko besi beton delcoprima
Jual besi h beam baja
Jual besi h beam baja
undangan pernikahan cantik
Jual plat besi hitam
Agen besi beton PAS
undangan pernikahan casual
Agen Besi Beton
Agen Baja Ringan
Jual Wiremesh Besi
Toko besi beton cakra steel cs
undangan pernikahan bunga
Supplier plat besi hitam
Agen besi beton master steel ms
undangan pernikahan animasi
www.sentrabesibaja.com
Toko Baja Ringan
undangan pernikahan simple
Supplier Wiremesh Besi
Toko besi beton bjku
Toko besi h beam baja
Toko besi h beam baja
undangan pernikahan bentuk dompet
Toko plat besi hitam
Agen besi beton ksty
Toko Welded Beam T beam King Queen Cross Castellated Beam
Jual Baja Ringan
Toko Wiremesh Besi
Toko besi beton Sni Ulir Polos
Agen besi h beam baja
Agen besi h beam baja
undangan pernikahan buatan sendiri
Agen plat besi hitam
Agen besi beton krakatau steel
undangan pernikahan biru
Toko Bondek Cor
Harga Baja Ringan
Agen Wiremesh Besi
Toko besi beton ais
Pabrik besi h beam baja
Pabrik besi h beam baja
undangan pernikahan batik
Pabrik plat besi hitam
Agen besi beton jcac
undangan pernikahan arab
Toko Atap Spandek Sni
Pabrik Baja Ringan
Pabrik Wiremesh Besi
Toko besi beton

link10

Best4Hair
Amator
Amator

Post autor: Best4Hair » 11 paź 2017, 08:33

W zasadzie każde z tych urządzeń się sprawdzi, szczególnie w salonie fryzjerskim kiedy musisz mieć to na wyposażeniu. Do kwoty 350 zł znajdziesz dobrą lokówkę, chętnie pomożemy podczas poszukiwań.
Wyposażenie salonów fryzjerskich
http://allegro.pl/uzytkownik/MarcinSuchy7?order=m

panczo
Amator
Amator

Post autor: panczo » 29 gru 2017, 09:42

Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/babylis ... zkowa.html
Fajna lokówka, prawda? Koszt niewielki, a jednak jakościowe rozwiązanie na lata.
I coś takiego powinna zrobić dużą różnicę. Co o tym sądzicie?

CapelloStore_eu
Amator
Amator

Post autor: CapelloStore_eu » 23 mar 2018, 08:00

Zależy do jakiej kwoty, ale moim zdaniem do użytku domowego spokojnie wystarczy dobra lokówka, zerknij na sklepy internetowe, polecam szukać wśród modeli Babyliss lub Remingotna.

MalwinaP
Laik
Laik

Post autor: MalwinaP » 09 maja 2018, 11:41

ja w domu używam curl secret z babyliss, tej automatycznej, włosy mam średnio podatne na kręcenia ale jak zrobię już loki to jest ok. kilka razy robiłam nią loki np na wesele i spokojnie wytrzymywały.

dagiga
Amator
Amator

Post autor: dagiga » 28 maja 2018, 09:19

Curl secret jest w promocji teraz z bonem do mohito, na pewno w mediaexpert jest, śietna lokówka, używam jej często do robienia fryzur na wyjścia, loki się bardzo długo trzymają i najmniej się trzba narobić ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków