Kredyt na wyposażenie salonu?

ombrehair
Amator
Amator

Kredyt na wyposażenie salonu?

Postautor: ombrehair » 17 wrz 2013, 12:34

Ktoś z Was zaciągał jakis kredyt na to, żeby wyposażyć salon w sprzęty z prawdziwego zdarzenia?
Myślałam o tym co oferuje PKO Bank Polski, bo tam pracuje moja znajoma i pomogłaby mi przejść przez te wszystkie procedury, jednak trochę się obawiam, czy później będę w stanie spłacić ten kredyt.
I druga rzecz: jaka kwota będzie mi potrzebna?

Barbers_pl
Amator
Amator

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

Postautor: Barbers_pl » 07 lis 2013, 14:33

Akurat w kwestii kredytów to jestem bardzo sceptycznie nastawiona,uważam ze popadanie w długi już na starcie biznesu nie wróży niczego dobrego. Zapytaj o dofinansowanie z UP na rozwój działalności,to lepsza opcja.
Hurtownia Barbers.

MebleFryzjerskieMDM
Amator
Amator

Postautor: MebleFryzjerskieMDM » 12 lut 2014, 19:26

Czasami dofinansowanie nie wystarczy na zakup sprzętu i akcesoriów,dlatego wiele osób decyduje się na kredyty. Warto przejrzeć oferty kilku banków i porównać która będzie dla nas najbardziej korzystna.

magdatv2216
Laik
Laik

Postautor: magdatv2216 » 03 mar 2014, 19:09

Ja skorzystałam z unijnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i na szczęście wszystko zdołałam kupić za te pieniądze poza kosmetykami ale z tym się liczyłam

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Postautor: uRadka_pl » 06 maja 2014, 15:40

Kosmetyki to wręcz osobna sprawa,bardziej skup się na wyposażeniu salonu,stanowisku pracy i meblach wraz z całym asortymentem ponieważ to jest moim zdaniem najbardziej istotne.Udaj się do UP i dowiedz jak wyglądają szczegóły bo dofinansowanie na pewno będzie Ci przysługiwać.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 14 lip 2014, 14:12

Ja unikałabym kredytu na samym starcie prowadzenia firmy, to Cię przytłoczy. Lepiej poszukaj inwestora albo skorzystaj z pomocy UP, inkubatorów przedsiębiorczości, czy dofinansowania unijnego.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Postautor: uRadka_pl » 23 lip 2014, 14:29

To tez powyżej napisałem,no ale poczekajmy i zobaczymy jaką decyzje podjęła autorka tematu i na co ostatecznie się zdecydowała,czekamy na Twoją odpowiedź na forum:)

Wiki555
Amator
Amator

Postautor: Wiki555 » 02 gru 2016, 12:33

Ja też unika kredytów jak ognia, ale mam salon w budynku obok domu i jak już wszystko było gotowe i wyposażone to zdaliśmy sobie z mężem sprawę, że takie rozwiązanie nie jest do końca bezpieczne dla naszych dzieci i musieliśmy wziąć kredyt bo zabrakło nam gotówki na bramy ogrodzeniowe, żeby jakoś odgrodzić naszą posesję od parkingu dl naszych klientów

Wróć do „Inne”