Strona 1 z 1

Kredyt na wyposażenie salonu?

: 17 wrz 2013, 12:34
autor: ombrehair
Ktoś z Was zaciągał jakis kredyt na to, żeby wyposażyć salon w sprzęty z prawdziwego zdarzenia?
Myślałam o tym co oferuje PKO Bank Polski, bo tam pracuje moja znajoma i pomogłaby mi przejść przez te wszystkie procedury, jednak trochę się obawiam, czy później będę w stanie spłacić ten kredyt.
I druga rzecz: jaka kwota będzie mi potrzebna?

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 07 lis 2013, 14:33
autor: Barbers_pl
Akurat w kwestii kredytów to jestem bardzo sceptycznie nastawiona,uważam ze popadanie w długi już na starcie biznesu nie wróży niczego dobrego. Zapytaj o dofinansowanie z UP na rozwój działalności,to lepsza opcja.

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 12 lut 2014, 19:26
autor: MebleFryzjerskieMDM
Czasami dofinansowanie nie wystarczy na zakup sprzętu i akcesoriów,dlatego wiele osób decyduje się na kredyty. Warto przejrzeć oferty kilku banków i porównać która będzie dla nas najbardziej korzystna.

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 03 mar 2014, 19:09
autor: magdatv2216
Ja skorzystałam z unijnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i na szczęście wszystko zdołałam kupić za te pieniądze poza kosmetykami ale z tym się liczyłam

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 06 maja 2014, 15:40
autor: uRadka_pl
Kosmetyki to wręcz osobna sprawa,bardziej skup się na wyposażeniu salonu,stanowisku pracy i meblach wraz z całym asortymentem ponieważ to jest moim zdaniem najbardziej istotne.Udaj się do UP i dowiedz jak wyglądają szczegóły bo dofinansowanie na pewno będzie Ci przysługiwać.

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 14 lip 2014, 14:12
autor: beatrycze
Ja unikałabym kredytu na samym starcie prowadzenia firmy, to Cię przytłoczy. Lepiej poszukaj inwestora albo skorzystaj z pomocy UP, inkubatorów przedsiębiorczości, czy dofinansowania unijnego.

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 23 lip 2014, 14:29
autor: uRadka_pl
To tez powyżej napisałem,no ale poczekajmy i zobaczymy jaką decyzje podjęła autorka tematu i na co ostatecznie się zdecydowała,czekamy na Twoją odpowiedź na forum:)

Re: Kredyt na wyposażenie salonu?

: 02 gru 2016, 12:33
autor: Wiki555
Ja też unika kredytów jak ognia, ale mam salon w budynku obok domu i jak już wszystko było gotowe i wyposażone to zdaliśmy sobie z mężem sprawę, że takie rozwiązanie nie jest do końca bezpieczne dla naszych dzieci i musieliśmy wziąć kredyt bo zabrakło nam gotówki na bramy ogrodzeniowe, żeby jakoś odgrodzić naszą posesję od parkingu dl naszych klientów