Sprzęt age w salonie

Falconner
Laik
Laik

Sprzęt age w salonie

Post autor: Falconner » 17 kwie 2015, 16:47

Witam serdecznie,

czy ktoś z Państwa korzysta ze sprzętu agdw salonie ? np. ekspres do kawy dla klientów salonu ? Interesuje mnie ten temat, ze względu na często pojawiające się pytania ze strony moich klientów o coś do picia ( zwłaszcza przy dłuższych wizytach ). Jak takie udogodnienie wpływa na Państwa usługi ( czy widać większe zainteresowanie lub zadowolenie klientów )? I z jakich sprzętów korzystacie ? Niebawem będę przeprowadzać remont i zmieniać wystrój salonu i całą aranżacje, dlatego też zastanawiam się nad zakupem małego agd miele, czy ktoś mógłby podzielić się ze mną swoją opinia ?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 17:23 przez Falconner, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Sprzęt age w salonie

Post autor: Lisek_1 » 19 kwie 2015, 19:08

Coraz częściej standardem jest proponowanie kawy/herbaty/wody. Klient dzięki temu czuje się komfortowo i łatwiej znosi czas zabiegu.

Forma dowolna - zwykle po prostu asystentka przygotowuje napój. Postawienie automatu na pewno jest jakimś rozwiązaniem.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
katrina
Laik
Laik

Post autor: katrina » 20 kwie 2015, 09:42

Witam Cię :-) naprawdę to już wręcz nie ma o czym mówić, jeżeli salon chce być profesjonalny i spełniać standardy to kawa, herbata, sok muszą być, miłe powitanie i propozycja by klientka napiła się do wyboru etc. także musisz jak najszybciej wprowadzić taką opcję.

sandra92
Laik
Laik

Post autor: sandra92 » 21 kwie 2015, 19:21

Witam forumowiczów
Oczywiście nawet z czystej grzeczności wypada zaproponować kawę, herbatę, nie mówiąc już o własnych potrzebach. Myślę, że w salonie niezbędna jest przynajmniej nieduża lodówka oraz ekspres lub jakiś inny przyrząd do sporządzenia kawy ;) Ja osobiście zakupiłam nawet mikrofalówkę i polecam moim gościom ciepłe kanapki w zimie, ale to z czystej życzliwości bo to taki mniejszy, rodzinny salon, nie żebym namawiała ;)

szpiczak
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: szpiczak » 22 kwie 2015, 09:23

Witam cześć i czołem, jakie nożyce polecacie>?
Czy warto brać kredyt na zaopatrzenie salonu?

Wojak
Laik
Laik

Post autor: Wojak » 23 kwie 2015, 05:16

Klienci zawsze dobrze czują się w salonie fryzjerskim, w którym są traktowani po przyjacielsku. Tak się właśnie buduje ich zaufanie - dogadzając im. Dlatego uważam że ekspres w salonie to super pomysł! Znam markę Miele i słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Sama mam pralkę agd miele i jestem zadowolona, agd tej firmy jest wytrzymałe ale i bardzo drogie. Czy na pewno warto aż tyle wydawać na profesjonalny ekspres do salonu?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2016, 09:58 przez Wojak, łącznie zmieniany 2 razy.

Lakishavip1375
Laik
Laik

Post autor: Lakishavip1375 » 23 kwie 2015, 07:49

Ja od kilku miesięcy w swoim salonie posiadam taki sprzęt. Muszę powiedzieć, że klienci są zadowoleni. Według mnie taki sprzęt pozytywnie wpływa na wizerunek salonu. Świadczy o profesjonalizmie i dbaniu o klienta.

mareky
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mareky » 17 maja 2015, 13:14

A korzystaliście z programów online, które aranżują wnętrza salonów fryzjerskich, biur i innych?
Wizytówki, kalendarze trójdzielne i inne gadżety

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 12:19

Moim zdaniem również warto posiadać taki sprzęt agd w salonie fryzjerskim,głównie chodzi o parzenie kawy i tutaj zalecam ekspres ciśnieniowy lub przelewowy. Nie jest to duży koszt,a naprawdę się sprawdza.

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 30 wrz 2015, 19:30

My od naprawy sprzętu (pralka, zmywarka, czasami ekspres) mamy jedną firmę z miasta w sumie od początku działalności. Na stronie https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-gdynia masz ich całe menu. Nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale można korzystać z ich usług w całym kraju, bo mają wiele oddziałów. Z cenami różnie, to zależy od wizyty, jednak nie narzekam. Wszystko zawsze zrobione na czas.

Capello.pl
Amator
Amator

Post autor: Capello.pl » 12 paź 2015, 15:16

Jeżeli sprzęt agd to ten typowo drobny jak ekspres do kawy,co zresztą przydaje się w każdym salonie,. bardziej zwróćmy uwagę na stylowe,oryginalne meble,a te znajdziecie u nas na Capello.pl zapraszamy:)

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 27 maja 2016, 11:26

Do salonu prędzej przyda się sprzęt RTV, np. ten telewizor samsung 40 na zadowolenie.pl. W tym sklepie internetowym znajdziecie wszystko, co Wam będzie potrzebne do domu - od golarek, maszynek do mięsa, po głośniki, czy klawiaturę do komputera.

Razerski
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Razerski » 23 lip 2016, 12:23

Jak już będziesz kupować, to odwiedź stronę electro.pl. Na pewno agd w salonie jest potrzebne, ekspres do kawy to wg mnie podstawa. A już czajnik to na pewno.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 27 lip 2016, 10:47

Teraz już kawa czy herbata w salonie nie powinna być luksusem a standardem :) Warto móc zaproponować coś Klientom, szczególnie tym oczekującym w poczekalni fryzjerskiej.

arielka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arielka » 22 sie 2016, 21:51

Jaj już będziesz inwestować w nowy sprzęt to warto przeczytać http://www.kreatywna.pl/technologia/jak ... przet-agd/ artykuł z cennymi wiadomościami godny przeczytania.

kiniakinga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kiniakinga » 25 wrz 2016, 22:06

Ja uważam, że zainwestujemy w nowy sprzęt to warto spróbować naprawić stary. Na stronie http://mojbytom.pl/sponsorowany,gdy-pra ... 22488.html znajdziesz artykuł poradnikowy, który może okazać się przydany.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 16 lis 2016, 14:23

Ja w salonie nie mam takiego sprzętu, ale mam otwartą kuchnię, więc to trochę się liczy ;) teraz szukam części do mojej lodówki na https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-l ... 02559.html . Dopiero co skończyła się gwarancja, a już muszę lodówkę naprawiać.

fryzjerek404
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: fryzjerek404 » 29 lis 2016, 10:48

Porządne agd w salonie to jest coś ;) Mi się marzy taki sprzęt. Czytam teraz na ten temat. Na toczytam.pl jest artykuł o kinie domowym, który mnie bardzo zainteresował. Macie w salonie projektory? Ciekawa sprawa.

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 02 gru 2016, 12:39

a czy jesli macie w salonie sprzęt agd to robicie sobie takie szkoleni wspólne podczas których oglądacie filmy szkoleniowe bo ja tak sobie wymyśliłam, żeby z pracownikami robić sobie takie warsztaty raz na miesiąc. I zastanawiam sie czy powinny odbywać się w godzinach pracy czy raczej zaproponować to jako coś po zamknięciu salonu, w tedy bardzie dziewczyny by się skupiły tylko pytanie czy nie odbiorą tego jako przymusowe nadgodziny, a przecież nie będę im płacić za naukę, tylko za efekty tej nauki

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 05 gru 2016, 11:27

W salonie warto mieć czajnik, gdyby jakaś klientka chciała wypić kawę czy herbatę. Ja rozglądam się właśnie za jakimś małym, czajniki elektryczne wyszukuję na stronach typu homebook . Trzeba zapewnić taki standard w salonie.

Liam5443
Laik
Laik

Post autor: Liam5443 » 05 gru 2016, 13:38

No tak, przecież taki czajnik to podstawa.

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 02 sty 2017, 14:14

Na pewno do takiego salonu przyda się jakiś odkurzacz przemysłowy na sucho i mokro bo kosmyków włosów, będzie mnóstwo. Ja polecam jak najbardziej coś z takich: http://maltec.pl/odkurzacze/ . Bardzo fajne propozycje godne uwagi z gwarancją i serwisem.

kamil1234
Amator
Amator

Post autor: kamil1234 » 27 kwie 2017, 19:17

a może przydadzą sie nam wkłady segregujące do szuflad. Takie wkłady pomogą nam uporządkować wszystkie szczotki, grzebienie czy też spinki wsuwki itp. Bardzo to ułatwi pracę każdego fryzjera a zarazem utrzyma w porządku nasze stanowiska pracy. Takie wkłady do szuflad możemy wykorzystać z akcesorii do mebli kuchennych takich jak te http://tco.com.pl/akcesoria-meblowe/org ... egregacja/ Sprawcie sami czy takie rozwiązana sie przydają.

miśka22
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: miśka22 » 01 cze 2017, 13:01

Co do samego telewizora nie doradzę, ale kupując go warto także zainwestować w coś takiego http://rubinmeble.pl/pl/stoliki-rtv. Stolik pod telewizor z pewnością ułatwi ustawienie odbiornika w każdym pomieszczeniu. No i przyda się na przechowanie dodatkowych akcesoriów takich jak np. dekoder itp.

Hatice
Amator
Amator

Post autor: Hatice » 30 cze 2017, 23:46

Myślę, że w salonie sprawdzą się jakieś dobre pisma stricte fryzjerskie, ale przystępne dla laika. Co do telewizora, zdania mogą być podzielone, bo na pewno znajdą się osoby, którym będzie on przeszkadzał i mogą wyniknąć z tego jakieś konflikty. Jednak jeśli już zdecydujesz się na zakup, to polecam taki telewizor LED zobacz może Tobie też się spodoba i sprawdzi. Ja mam taki w domu i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków