Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Awatar użytkownika
Franciszka
Mistrz
Mistrz
Kontaktowanie:

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Post autor: Franciszka » 14 maja 2015, 13:45

Chciałam polecić świetny sklep w którym znajduje się profesjonalne wyposażenie do salonów fryzjerskich. Tutaj namiary - http://www.splendore.pl/wyposazenie_sal ... _c970.html

januszpogorzelski0
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Post autor: januszpogorzelski0 » 28 maja 2015, 10:50

Wiem, że sporo osób korzysta z tej hurtowni fryzjerskiej, więc muszą to być profesjonaliści. Szczególnie warty uwagi jest olejek macadamia, poprawiający kondycję zniszczonych włosów.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 15 lip 2015, 12:17

Wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego,łącznie ze sprzętem,akcesoriami oraz kosmetyki do pielęgnacji,stylizacji włosów znajdziesz także u nas na uRadka.pl wybór jest naprawdę szeroki.

kasia.m
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: kasia.m » 15 wrz 2015, 14:32

Koleżanka świeżo po szkole pracuje w salonie fryzjerskim i biorą myjnie fryzjerskie i inne sprzęty z Vitalitys.
Kiedy ko­bieta zmienia ko­lor włosów to znak, że zaczy­na się dla niej no­wa epoka.
Olga Tokarczuk

Mój ulubiony salon? Najlepszy fryzjer inharmony.pl

Capello.pl
Amator
Amator

Post autor: Capello.pl » 18 wrz 2015, 11:31

Wysokiej jakości meble oraz profesjonalne akcesoria do wyposażenia salonu fryzjerskiego,znajdziecie także u nas na Capello.pl zapraszamy serdecznie:)

kosteczka
Laik
Laik

Post autor: kosteczka » 11 lis 2015, 14:52

Ja właśnie również poszukuję sprzętu i nowego wyposażenia swojego salonu ponieważ robiłam remont i chciałabym go nieco unowocześnić. W właściwie mam już wszystko poza krzesłami, przeglądałam oferty sklepów których linki tu podesłaliście ale znalazłam też jeszcze inną stronę gdzie spodobało mi się kilka foteli i ideanie sprawdzą się w moim salonie. Co prawda specjalizacją sklepu są raczej meble szkolne raczej, meble szkolne ale myślę że do salonu fryzjerskiego też się nadadzą

major
Laik
Laik

Post autor: major » 18 lis 2015, 12:02

W końcu dostałem dofinansowanie. Kilka marnych groszy ale się udało. Co prawda za kilka tysięcy cięzko wybrać coś kosmicznego ale jakoś sie udało. Jak sie patrzy na rynek to wybór jest ogromny, aż sie kręci w głowie. Spore wyzwanie. Trochę z tym walczyłem ale dzięki fajnej i cierpliwej dziewczynie z jednego ze sklepów internetowych urządziłem salon. Babka doradziła mi http://modnakaja.pl/pl/meble-fryzjerskie-oferta-48h w rozsądnych cenach. Teraz tylko szukać pozostało fajnych pracowników :)

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:12

W zasadzie wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego,łącznie z kosmetykami oraz sprzętem,znajdziesz na naszej stronie www.Siima.pl zapraszamy serdecznie:)

Capello.pl
Amator
Amator

Post autor: Capello.pl » 27 lis 2015, 14:47

A co z meblami do salonu fryzjerskiego? Bo warto postawić na ciekawy,oryginalny styl,a tak się składa że wszystko to w niższej cenie znajdziesz u nas na www.Capello.pl

Awatar użytkownika
Fakir
Laik
Laik

Post autor: Fakir » 12 sty 2016, 16:05

Ja także jestem za hurtowniami fryzjerskimi. Ceny, ceny i jeszcze raz ceny! Poza tym rozległy i bogaty asortyment - wszystko dostępne od ręki, wysyłki bezproblemowe, towar pierwszej jakości, możliwe negocjacje cenowe - wszystko to ja mam w hurtowni Lapuella. Właśnie tam kupiłem meble fryzjerskie do mojego salonu i mam nawiązaną z nimi stała współpracę:-) polecam każdemu, kto nie zdecydował się jeszcze na swojego dostawcę:-)

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 02 lut 2016, 11:51

Ja teraz sobie kupiłem grzebień fryzjerski: http://www.pro-sprzet.pl/category/grzeb ... ryzjerskie . Bardzo praktyczny sprzęt dobrej jakości.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 19 lut 2016, 11:36

Co do akcesoriów fryzjerskich,to warto również zerknąć na naszą stronę www.uRadka.pl gdzie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do wyposażenia,urządzenia swojego salonu.

Canka
Amator
Amator

Post autor: Canka » 31 maja 2016, 14:00

Mega ważne jest posiadanie czegoś do dezynfekcji. Ja sobie nie wyobrżam salonu, w którym np. nożyczki nie są dezynfekowane. Podobno sklep solomedica.pl ma takie rzeczy. Warto tam zajrzeć.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 31 maja 2016, 15:00

Zdecydowanie! Dezynfekcja i sterylizacja w salonie fryzjerskim to absolutna konieczność. Różnego rodzaju sterylizatory wysokiej można znaleźć także na LaPuella.pl. Warto poszukać, żeby znaleźć coś naprawdę dobrego i w korzystnej cenie.

taczusska2
Laik
Laik

Post autor: taczusska2 » 06 cze 2016, 17:10

A macie jakieś rozeznanie w fotelach? Miałam na początek kupione takie z drugiej ręki, bo chciałam przyoszczędzić ale teraz widzę, ze wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle, bo fotele nadają się tylko do wymiany...
Chciałabym coś eleganckiego i wiadomo, wygodnego, żeby klientkom podczas tych dłuższych zabiegów dobrze się siedziało. Widziałam na Lapuelli fotele fryzjerskie firmy Ayala, modele Isadora i Modus, wyglądają nowocześnie i cenowo są bardzo korzystne. Macie może jakieś doświadczenie z tą firmą?

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 14 cze 2016, 09:55

Jeżeli chodzi o wyposażenie salonu, to zawsze jest z tym kłopot i trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć coś odpowiedniego, co by nam odpowiadało. Można poszukać na różnych portalach i stronach, z pewnością coś by się znalazło. Ja sama trafiłam na taki artykuł: http://feef.pl/najczesciej-kupowane-pro ... yzjerskim/ otym jakie produkty są najczęściej kupowane w sklepie fryzjerskim. Najlepiej jest po prostu się rozeznać w temacie i poszukać jakiś hurtowni, które będą w stanie nam takie rzeczy sprzedać. Niestety trzeba się jednak troszkę naszukać.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 14 cze 2016, 14:50

Całe szczęście internet bardzo ułatwia to zadanie :) Wszystko co potrzebne możecie znaleźć w naszej internetowej hurtowni fryzjerskiej! Zapraszam :)

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 21 sty 2017, 21:45

Na pewno przyda się w takim salonie coś do sprzątania. Może mop parowy do sprzątania na błysk. Zerknij w tym celu na: http://maltec.pl . Mają wiele ciekawych tam propozycji w dobrej cenie. Każdy znajdzie tam dla siebie coś specjalnego.

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 09 lut 2017, 14:41

A czy macie w swoich salonach gabloty aluminiowe na kosmetyki do pielęgnacji włosów, bo moim zdaniem lepiej to wygląda niż jak produkty poustawiane są na półkach.

iwankoo
Laik
Laik

Post autor: iwankoo » 01 mar 2017, 10:06

Ja otwieram niedługo u siebie na lubelszczyźnie( nie chce jeszcze zdradzać konkretów), mały salon fryzjerski/barber shop praktycznie od podstaw. Zamówiłem już troche rzeczy ale na razie przyszły tylko fotele z takiej firmy http://www.ayala.com.pl/pl/produkty/kat ... ryzjerskie i wyglądają na prawdę fajnie. Chciałem coś designerskiego pasującego do ogólnego wystroju i wpasowały sie idealnie. Wziąłem model Ray czyli taki z podnózkiem i zagłówkiem ze marszczoną skórą, także do tego musze skompletować jeszcze jakieś meble. ;)

Lubtorko
Amator
Amator

Post autor: Lubtorko » 20 mar 2017, 21:37

Zajrzyjcie jeszcze do sklepu solomedica.pl - tam są produkty medyczne, ale pewnie część z nich wam się przyda. Na pewno preparaty do dezynfekcji. To w salonie fryzjerskim jest konieczne.

iwankoo
Laik
Laik

Post autor: iwankoo » 24 mar 2017, 13:46

Ważne jest tez żeby to wszytsko pasowało stylow do siebie
Ostatnio zmieniony 29 mar 2017, 10:07 przez iwankoo, łącznie zmieniany 1 raz.

stryke
Laik
Laik

Post autor: stryke » 27 mar 2017, 15:12

A znaleźliście już odpowiednie oświetlenie nad lustro? Ja zdecyduję się na to z Epstryka.

Klema6
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Klema6 » 08 maja 2017, 11:54

Jeśli ktoś z Was szuka info szczególnie odnośnie usług barberskich- jak wybrać brzytwę, kosmetyki itd. Polecam portal http://artykulyfryzjerskie.com.pl/

panczo
Amator
Amator

Post autor: panczo » 09 maja 2017, 08:42

Patrz po hurtowniach internetowych. Wiadomo, że wyjdzie taniej, popatrz - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ A doskonale wiesz, że musisz stawiać na jakość. Jeśli dopasujesz kiepskiej jakości rozwiązania, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Czy nie szkoda wam czasu? Klienci mają swoje własne oczekiwania - to normalne.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków