Projekt salonu fryzjerskiego

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Projekt salonu fryzjerskiego

Post autor: furtadka » 27 gru 2015, 10:59

Cześć. Czy same urządzałyscie swoje salony fryzjerskie czy może korzystałyście z usług projektanta wnetrz? Bo sama obecnie się zastanawiam co będzie lepsze :)
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Re: Projekt salonu fryzjerskiego

Post autor: eleonora » 28 gru 2015, 11:01

Wszystko zależy od Ciebie.Jeśli masz uzdolnienia plastyczne oraz masz w głownie koncept wygłądu salonu to możesz sama go zaprojektować. Sama totalnie nie miałam pomysłu. Przeglądałam sobie przez długi czas wygląd poszczególnych salonów ale nie mogłam się zdecydować... W końcu wybrałam biuro architektury wnętrz, które poleciła mi koleżanka ( również jest fryzjerką oraz bardzo mi się jej salon podobał z wyglądu).
Był to duet Kołodziej & Szmyt:
http://www.kolodziejszmyt.com/ - dziewczyny dzialają na terenie Warszawy ale widziałam na ich stronie,że mają projekty również z innych miast tak wiec nie powinno być chyba problemu z dojazdem do innego miasta.

Jestem zadowolona bo salon wyglada pięknie, profesjonalnie a dziewczyny dopilnowały całą ekipę remontową tak więc sama mogłam się skupic na czymś innym.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

dylan
Mistrz
Mistrz

Post autor: dylan » 10 lut 2016, 12:54

Czasem warto skorzystać z usług projektanta :)

pawel.mat33
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: pawel.mat33 » 19 lip 2016, 13:51

Jeśli sama projektujesz salon fryzjerski to na pewno przydadzą się parawany Teak Art, oddzielające stanowiska. To bardzo tanie i dobre rozwiązanie, idealnie powinno sprawdzić się w salonie fryzjerskim.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 19 lip 2016, 15:44

Korzystając z usług architekta wnętrz z pewnością uzyskasz świetny efekt, jednak takie usługi niestety słono kosztują. Przy odrobinie wyobraźni możesz urządzić swój własny wymarzony salon z pięknymi meblami fryzjerskimi. Jeśli brakuje Ci inspiracji poszukaj różnych aranżacji w internecie. Powodzenia :)

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 17 lut 2018, 18:08

No właśnie ja ostatnio byłam w takim przepięknym salonie fryzjerskim, gdzie dość innowacyjnie właścicielka postanowiła odgrodzić poszczególne stanowiska parawanami pokojowymi. I podczas farbowania nie wytrzymałam i zapytałam mojej Pani fryzjerki gdzie udało im się znaleźć tak piękne parawany... No i troszkę się zdziwiłam, bo okazało się, że zamówili je przez internet ze strony https://www.fototap.pl/parawany . Ale jak po powrocie do domu sobie ich sprawdziłam to powiem wam, że byłam w ciężkim szoku. Mają naprawdę bardzo bogaty asortyment, no i wszystkie te ich parawany są bardzo wysokiej jakości, a do tego widać, że wszystkie są unikalne.

CapelloStore_eu
Amator
Amator

Post autor: CapelloStore_eu » 23 mar 2018, 07:56

Podstawą oprócz samej kolorystyki w salonie fryzjerskim są oczywiście dobre i wygodne meble, jeżeli ich szukacie to polecam zerknąć na nasze kolekcje oraz zestawy Capello. W razie pytań służymy pomocą na forum.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków