Strona 1 z 2

kredyt na salon fryzjerski

: 31 sty 2016, 09:40
autor: eleonora
Witam. Interesuje mnie tutaj informacja na temat kredytów w salonach fryzjerskich. Gdzie mają najlepszą w tym zakresie ofertę? Gdze warto jest brać taki kredyt?

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 10 lut 2016, 12:52
autor: dylan
Sprawdź jakie są oferty finansowania nowych inwestycji na bestcapital.pl. Lepiej wiedzieć wszystko zanim się pójdzie do konkretnego banku.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 11 lut 2016, 11:27
autor: eltaxx
Na pewno bym uważała z takimi posunięciami. Jeśli interesują Was opinie na temat pożyczek, to warto się nimi sugerować. Jest wiele pomocnych portali gdzie takie znajdziecie.
Ja od tego zaczęłabym poszukiwania kredytu dla siebie :)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 06 cze 2016, 13:22
autor: LaPuella
Może warto spróbować pozyskać środki na otwarcie salonu fryzjerskiego z Urzędu Pracy. Jeśli posiada się status osoby bezrobotnej, to przy odpowiednim umotywowaniu wniosku, środki z UP są na wyciągnięcie ręki.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 14 cze 2016, 09:58
autor: Chitoge
Nie przepadam za kredytami, wolałabym jednak pozyskać środki z innego źródła, które potem by mnie nie ścigało.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 15 lip 2016, 19:54
autor: arielka
Zawsze byłam przeciwniczką kredytów, ale sytuacja mnie do tego zmusiła. Inaczej nie dałabym rady otworzyć mojego, małego butiku. Mąż uznał, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w innej walucie. Wzięliśmy w euro, zresztą widzę, że do tej pory ma dobry kurs https://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 04 sie 2016, 11:21
autor: fryzjerek404
Można też postarać sie o dofinansowanie ;)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 09 gru 2016, 15:09
autor: Gabryska
Też bym najpierw spróbowała z dofinansowaniem ;)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 21 sty 2018, 11:25
autor: kiniakinga
Warto zajrzeć jeszcze tutaj https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm i zapoznać się z rankingiem. Może okazać się pomocy przy wyborze.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 24 sty 2018, 15:20
autor: mirka98
Jeśli banki nie chcą udzielić nam kredytu, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki prywatnej, które również mają wiele zalet. Jakich? Jedną z nich jest chociażby to, że jej spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat, a oprocentowanie jest porównywalne do kredytu bankowego. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest opisany w artykule https://www.drawskopomorskie.com/region ... j-pozyczki CONCASH.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 29 sty 2018, 20:01
autor: AnnaMarie711
Salon fryzjerski niestety wymaga całkiem sporego wkładu finansowego. Jeżeli chcecie świadczyć profesjonalne usługi to powinniście zainwestować w porządny sprzęt. Klientki na pewno to docenią. Myślę, że może wam wystarczyć pożyczka od https://bosspozyczka.pl U nich dostaniecie bardzo wygodnie i co najwazniejsze szybko pożyczke do 10 tysięcy złotych na konto

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 28 lut 2018, 12:11
autor: natankowa
Ja na szczęście nie musiałam brać kredytu,ale słyszałam jak klientki kiedyś rozmawiały o pewnym kredycie na dobrych warunkach. Chodziło dokładnie o ten https://kredyt123.pl/ . Z ciekawości przejrzałam dokładnie ofertę i wydaje mi się atrakcyjna. kredyt dla firm wynosi nawet do 500 tys zł , przy oprocentowania 8,7% :)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 06 mar 2018, 15:42
autor: kinia744
Jeśli bank nie zechce udzielić Ci kredytu, skorzystaj z oferty firmy opisanej na http://di.com.pl/concashpl-opinie-klien ... arto-58617 która zajmuje się pośrednictwem pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami (pożyczki prywatne mają dużą zaletę: ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat, jest nisko oprocentowana).

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 07 mar 2018, 13:11
autor: Tany
A może warto poszperać w Internecie w tej sprawie? Moim zdaniem to jest dość dobre i sprawdzone rozwiązanie :)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 12 mar 2018, 14:33
autor: belio
Z tego co wiem to w sklepie https://www.finefactory.pl/ można otrzymać sprzęt fryzjerski w leasing tylko hmmm... z drugiej strony się zastanawiam dla kogo przeznaczony jest leasing a komu bardziej oplaca sie po prostu wziac kredyt gotowkowy na sprzet do firmy? Jest tu jakas osoba, ktora zna sie na temacie?

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 15 mar 2018, 11:57
autor: Karina
Chyba lepiej dofinansowanie niż kredyt , bardziej bezpieczna opcja :)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 16 mar 2018, 21:08
autor: teklazz
Jeśli ktoś planuje wziąć kredyt w tym roku, warto zerknąć sobie tutaj http://finai.pl/odbierz-720pln . To świetne rozwiązanie bo praktycznie za nic otrzymujemy dodatkowe pieniądze. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online a potem porównać ze sobą poszczególne oferty. Wszystko oczywiście bez wychodzenia z domu ;)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 20 mar 2018, 11:12
autor: henryk
A wystarczy Tobie 50 tysięcy? Taką kwotę możesz dostać starając się o leasing na https://kredytok.pl/leasingok/. Myślę, że to kwota, dzięki której spokojnie wyposażysz swój salon. Co o ty sądzisz?

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 23 mar 2018, 11:26
autor: Edna
Na początku działalności uzyskanie kredytu dla firmy może nastręczać pewne problemy. Dlatego też jeżeli szukamy finansowania na otworzenie nowej działalności, warto wypełnić formularz na stronie http://www.lp-hmfinance.pl/ Mom Finansowego HM Finance Sp. z o.o. W ciągu 24 godzin maksymalnie skontaktuje się z nami doradca, który nie tylko oceni nasze możliwości, ale podpowie też najlepsze rozwiązania, którym nie tylko podołamy finansowo, ale też spełnią nasze oczekiwania.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 27 kwie 2018, 07:51
autor: CapelloStore_eu
Jeżeli jesteśmy na etapie planowania i urządzenia, wyposażenia salonu fryzjerskiego to nie warto na tym oszczędzać i wybrać dobre, eleganckie i wygodne meble, fotele fryzjerskie. Ich szeroki wybór i rozsądne ceny znajdziecie u nas :)

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 07 maja 2018, 22:27
autor: zanimMi
W takim wypadku najlepiej by było chyba skorzystać po prostu z kredytu hipotecznego. Nie myślałeś, żeby wybrać tego typu finansowanie ? Weź sobie po prostu sprawdź, co powie Ci porównywarka kredytów hipotecznych na kredyt-na-nieruchomosc.pl i wtedy podejmij dopiero ostateczną decyzję.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 26 cze 2018, 16:45
autor: Kaska65
Zamiar pchać się w kredyty to może spróbować w jakiś sposób dofinansować taki salon, na pewno są jakieś metody na takie działania. Ja dużo czytałam na ich temat na; https://faktura.pl/finansowanie-dla-firm . Względnie jest to zawsze jakieś wyjście z sytuacji.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 10 lip 2018, 20:08
autor: marzena66
Nie wiem czy nie lepszym sposobem byłoby skorzystanie z finansowania dla firm. Warto zapoznać się z ofertą https://faktura.pl/finansowanie-przedsiebiorstw. Na stronie tej bardzo czytelnie wyjaśnione są warunki takiego finansownia. Co najważniejsze nie stanowi on zagrożenia dla działalności i myślę, że to lepszy sposób od kredytu.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 20 lip 2018, 11:05
autor: wojoo39
Jeśli nie masz zdolności kredytowej, a potrzebujesz pomocy w spłacie pożyczki to polecam wejść sobie na https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ i zapoznać się z ofertą kredytu konsolidacyjnego.

Re: kredyt na salon fryzjerski

: 28 sie 2018, 14:21
autor: Best4Hair
Branie kredytu to bardzo ryzykowna sprawa, najlepiej to przemyśleć jeszcze wiele razy. I zapewnić sobie odpowiednie zabezpieczenia finansowe na wypadek niepowodzenia inwestycji, poza tym sam sprzęt do wyposażenia salonu znajdziesz u nas i to zdecydowanie taniej :)