Moroccan keratin treatment inoar OPINIE

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
donianowak
Amator
Amator

Moroccan keratin treatment inoar OPINIE

Post autor: donianowak » 07 cze 2018, 19:24

Szukam dobrej keratyny, której mogłabym uzywac w swoim salonie. Polecacie morrocan treatment z inoaru? Na razie testowalam tylko ich szampony,odżywki. Jestem zadowolona, ale nie wiem jaka jest jakosc ich keratyny. Czekam na wasze podpowiedzi!!

mylowska92
Amator
Amator

Re: Moroccan keratin treatment inoar OPINIE

Post autor: mylowska92 » 09 cze 2018, 21:56

Inoar to profesjonalna marka, myślę, że nie ma się czego obawiać i ich keratyna również jest dobra. akurat ta seria jest uniwersalna, czyli nadaje się do każdego rodzaju włosa.

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 10 cze 2018, 17:26

używam morroccan od pol roku i moge z czystym sumieniem polecic. sam zabieg zajmuje kilka godzin (ok. trzech,moze czterech, zalezy od włosa klientki), a opakowanie u mnie wystarcza średnio na cztery zabiegi. jesli chodzi o efekty- klientki sa zadowolone:) wlosy wygladaja bardzo zdrowo, ale sa tez miekkie w dotyku i mocno wygladzone.

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 10 cze 2018, 22:45

Byłam ostatnio na keratynowym prostowaniu w salonie ii fryzjerka używała właśnie tej keratyny. Jako klientka mogę powiedzieć, że produkt jest super. Nigdy nie miałam takich gładkich włosów i ładnie dociążonych. Rano wystarczy chwila z grzebieniem i jestem gotowa do wyjścia.

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 11 cze 2018, 05:59

No to fajnie, dzięki dziewczyny za pomoc, chyba sie skusze, bo mam duzo chetnych pań na keratynowe prostowanie i zalezy mi na ich zadowoleniu z zabiegu!

Keroes1
Laik
Laik

Post autor: Keroes1 » 12 cze 2018, 12:15

W salonie gdzie ja chodze NK - pracownia fryzjerska używają tego właśnie, od dłuższego czasu z tego co wiem i powiem szczerze, że nie masz się czym martwić ani trochę, wręcz przeciwnie, wszyscy chwalą, oraz panie fryzjerki również, a znają się na rzeczy. Bardzo dobrze że pytasz i szanujesz klientki, to dobrze świadczy, życzę sukcesów.

majowiaks
Laik
Laik

Post autor: majowiaks » 06 lip 2018, 19:59

Inoar to dobra marka, mam ich kilka odżywek np. Argan Oil czy Herbal Solution- cały zestaw z szamponem. Przyjemne składy, dokładnie nawilżają, a wydajność jest taka, że również cenowo dobrze się na takich zakupach wychodzi.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków