SOSU ktoś zna tą markę?

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
lee Yuu
Czeladnik
Czeladnik

SOSU ktoś zna tą markę?

Post autor: lee Yuu » 23 lip 2018, 11:12

Cześć wam, ostatnio natknęłam się na marke SOSU przeszukując ulubione strony z kosmetykami, i nie powiem troche mnie zaciekawil ich asortyment firmowy, jednak nigdy niczego od nich nie uzywałam, Czy ktoś z was miał już styczność z tym Brandem? byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat.

modniś
Amator
Amator

Re: SOSU ktoś zna tą markę?

Post autor: modniś » 24 lip 2018, 12:22

Moja opinia będzie neutralna, ponieważ również nie znam tej firmy, jednak jestem zdania że do odważnych świat należy i wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Stylistyka marki wygląda bardzo dobrze więc możliwe że jest to kolejna dobra marka na rynku, przekonaj się naljepiej sama.

Awatar użytkownika
Wislak1906
Laik
Laik

Post autor: Wislak1906 » 24 lip 2018, 15:00

Warto zorientować się w tej sprawie wśród znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc i doradzić :)
W idei wolności kryło się piękno, ale to była iluzja. Każde ludzkie serce było spętane miłością.

morelka23
Amator
Amator

Post autor: morelka23 » 25 lip 2018, 12:37

Ja jeszcze nie próbowałam żadnych kosmetyków z tej linii producenta, jednak jestem nimi bardzo zainteresowana. Design mnie oczarował i mam zamiar zrobić tutaj zakupy jak najszybciej, czekam tylko na mame żeby poszło wszystko w jednej przesyłce :)

Awatar użytkownika
Lentrega
Laik
Laik

Post autor: Lentrega » 26 lip 2018, 12:59

A jak ze składem jest? To są jakieś naturalne kosmetyki?
Masz problem z trądzikiem albo cellulitem? Wejdź na https://portalkosmetologiczny.pl/

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 09 sie 2018, 07:57

Hmm, mysle, ze warto testowac nowinki kosmetyczne, moze zerknij na sklad to bedziesz w stanie ocenic, czy kosmetyki maja dobra jakosc. Ja w ten sposob natrafilam na kilka fajnych serii z Inoaru- np. od kilku tygodni uzywam ich nowej odzywki cicatri fios i jestem zachwycona- prosta aplikacja i blyskawiczny rezultat w pstaci gladkich wzmocnionych wlosow :)

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 20 sie 2018, 19:00

U mnie zaś sprawdził się zestaw rozświetlaczy firmy SOSU takie jak tutaj: https://www.jpcosmetics.pl/produkt/sosu ... wietlaczy/ . Wystarcza na długi czas, cena bardzo przystępna co do jakości. Można je ekstra łączyć i utrzymywać różne efekty od delikatnego makijażu po mocny wieczorowy blask.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków