Pielęgnacja prostych włosów

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
ren90
Laik
Laik

Pielęgnacja prostych włosów

Post autor: ren90 » 03 sie 2018, 10:17

Mam proste, długie włosy, które są jednocześnie zniszczone/suche i szybko przetłuszczające się. Jakie kosmetyki polecacie? Czy olejowanie włosów w tym przypadku wydaje się dobrym rozwiązaniem czy dane działanie może to tylko pogorszyć?
Nie wiesz jaki wózek widłowy wybrać? Ten artykuł może Ci to ułatwić, kliknij tutaj

Weronikaa
Stylista
Stylista

Re: Pielęgnacja prostych włosów

Post autor: Weronikaa » 30 sie 2018, 13:56

Olejowanie nie jest moim zdaniem dobrym sposobem. Możesz włosy dodatkowo uprościć , a do tego zwiększyć ich przetłuszczanie się. Jeśli potrzebujesz pozytywnej zmiany, spróbuj zdecydowanie z kosmetykami naturalnymi https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/PI ... LOSOW/5023 . One są dobre dla każdego rodzaju włosów, bo zawierają mało chemii i są tworzone według znanych światu receptur.

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 07 wrz 2018, 08:52

A jakich kosmetykow do tej pory uzywalas? ja mialam zniszczone i za poleceniem fryzjerki zaczelam stosowac serie absolut daymoist z inoaru- rewelacja. wlosy odżyły, nawilzyly sie, sa przyjemniejsze w dotyku, latwiejmi je rozczesac itd. w skladzie jest duzo olejkow, dzieki czemu wlosy sa tez wygladzone.

recfarm
Laik
Laik

Post autor: recfarm » 25 wrz 2018, 13:38

Na temat pielęgnacji - bardzo polecam zapoznać się z artykułem - https://recenzjefarmaceuty.pl/hair-megaspray/. Kiedyś fryzjer mi polecił i to naprawdę dobra sprawa, jak się okazało.

Awatar użytkownika
tamlien3
Amator
Amator

Post autor: tamlien3 » 01 paź 2018, 14:38

Jeśli masz suche włosy to olejowanie bardzo im się przyda tylko pamiętaj, żeby nie olejować na samej górze bo wtedy łatwo o przetłuszczenie włosów

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 31 paź 2018, 21:03

Olejowanie na pewno dobrze wpływa na włosy, tylko musisz dobrac odpowiedni jego rodzaj. Myślę, że lepszy efekt uzyskasz, jeśli zdecydujesz się na keratynowe prostowanie. Ostatnio byłam na takim zabiegu, fryzjerka użyła keratyny Inoar i jestem mile zaskoczona efektem. Włosy mam miękkie i gładkie już kolejny miesiąc.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków