Morroccan keratin treatment z inoaru

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
zosiasamosia
Amator
Amator

Morroccan keratin treatment z inoaru

Post autor: zosiasamosia » 04 wrz 2018, 13:56

Poszukuję opinii na temat tego produktu. Markę znam, ale zastanawiam się, jak jakościowo wypada ich keratyna? Chciałabym wprowadzić keratynowe prostowanie do swojego salonu, ale zależy mi na dobrej jakości produktów.

donianowak
Amator
Amator

Re: Morroccan keratin treatment z inoaru

Post autor: donianowak » 07 wrz 2018, 08:49

marka znana, mysle, ze lubiana przez fryzjerow (a przynajmniej przez tych, do ktorych chodzilam). jesli chodzi o kosmetyki do domowej pielegnacji to ja jestem z nich zadowolona.

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 10 wrz 2018, 09:15

Używam tej keratyny blisko rok i polecam. Jesli masz wątpliwości- kup mniejsze opakowanie, 250 ml. Wystarczy ci na około 5 zabiegów, więc będziesz miała szanse sprawdzić czy ci odpowiada. Ogólnie włoski wyglądają po niej naprawdę ładnie- zadbane, mięciutkie, i to trwa dobre 4 miesiące :)

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 12 wrz 2018, 08:59

brzmi zachecajaco, wlasnie zalezy mi na tym, zeby efekkt trzymal sie na dlugo, bo wiadomo, ze klientkisa wtedy zadowolone :D

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 12 wrz 2018, 09:42

No to kupuj śmiało, mam koleżankę fryzjerkę, która właśnie pracuje na tej keratynie i chwali sobie jej jakość. Ja, jako klientka również polecam, bo żadna odżywka czy olejek nie da takich super rezultatów na włosach!

nikitka
Amator
Amator

Post autor: nikitka » 09 paź 2018, 05:50

Ja też niebawem wybieram się na zabieg z wykorzystaniem tego zestawu z Inoaru bo widziałam już efekty u kilku moich znajomych i faktycznie włosy prezentują się po takim zabiegi super. tylko mam pytanie związane z pielęgnacją po zabiegu. jakich kosmetyków używać by ten efekt utrzymać jak najdłużej ?

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lolka » 10 paź 2018, 11:18

w inoarze znajdziesz kilka fajnych kosmetyków, które są przeznaczpne włansie do takiej pielegnacji po zabiegu prostowania. zerknij sobie chociazby na zestaw Herbal Solution ( szampon plus odżywka ). przeznaczony do wszystkich typó włosów, odżywia, nabłyszcza a przy tym nie obciaza. I to co najlepsze ta seria zawiera certyfikat produktu: curelty free and vegan. jak dla mnie bomba :)

minion29
Amator
Amator

Post autor: minion29 » 10 lis 2018, 22:29

nie uzywalam keratyny inoar, ale ostatnio zainwestowalam w serię Vegan tego producenta i polecam. mam szampon i odzywke :) zerknijcie na sklad- mnostwo olejkow, nic nie bylo testowane na zwierzetach, zero siarczanow, parabenow,alkoholi itd.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków