mega przesuszone włosy. jakie kosmetyki polecacie ?

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
opusia90
Czeladnik
Czeladnik

mega przesuszone włosy. jakie kosmetyki polecacie ?

Post autor: opusia90 » 02 paź 2018, 08:27

Kochane jakie macie sposoby na mega przesuszone włosy ? Już nie mam do nich siły :( Używam przeróżnych szamponów i odżywek nawilżających ale bez większcyh efektów.

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Re: mega przesuszone włosy. jakie kosmetyki polecacie ?

Post autor: lolka » 03 paź 2018, 15:15

hmmm a próbowalaś olejowania ? Słyszałam, że daje nieziemskie efekty i włosy po takim zabiegu są mocno nawilżone i lśniące. Ewentualnie poszukaj dobrej jakości kosmetyków, które zawierają np olejek arganowy.

MerciAnka
Amator
Amator

Post autor: MerciAnka » 03 paź 2018, 20:02

Spróbuj może najzwyklejszego szamponu dla dzieci?

nikitka
Amator
Amator

Post autor: nikitka » 04 paź 2018, 10:48

Przede wszystkim nie kupuj kosmetyków w drogeriach bo z reguły ich skład pozostawia jednak wiele do życzenia... poszukaj wśród produktów profesjonalnych, np tych od Inoar.

Awatar użytkownika
tamlien3
Amator
Amator

Post autor: tamlien3 » 08 paź 2018, 11:46

Szampony dla dzieci, albo naturalne szampony. Nakładaj też często maskę na włosy i zdrowie się odżywiaj :)

Weronikaa
Stylista
Stylista

Post autor: Weronikaa » 08 paź 2018, 21:39

PODPINAM się pod postem koleżanki powyżej, takie kosmetyki naturalne https://www.jarmarknatury.pl/kosmetyki-naturalne mogą pomóc na przesuszone włosy w ciężkim stanie. Odżywią je, jednocześnie nie obciążając niepotrzebną chemią tak naprawdę. Oczywiście wewnętrzne nawodnienie również jest szalenie ważne, wypijaj minimum butelkę wody dziennie dla zachowania równowagi i poprawienia stanu włosów, skóry i paznokci.

kinia744
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: kinia744 » 09 paź 2018, 11:32

nikitka ma rację 🙂 Ja mam ( a raczej miałam ) podobny problem i u mnie super sprawdził się olejek Argan Oil z Inoaru właśnie. Ma działanie głęboko nawilżające, przy okazji eliminuje efekt puszenia. Działa niemal natychmiast, włosy są gładkie i lśniące a przy tym w ogóle nie obciążone. Poza tym w jego składzie nie znajdziesz żadnych soli, parabenów czy barwników. Jak dla mnie bomba 🙂

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 10 paź 2018, 11:09

Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Ten olejek arganowy na pewno wypróbuję skoro u Ciebie tak fajnie się sprawdził, dzięki :)

Nikolll
Amator
Amator

Post autor: Nikolll » 26 paź 2018, 12:07

Na bazie konopi są świetne. Duży wybór tego typu kosmetyków masz na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 Używam całej serii kosmetyków Annabis, świetny jest szampon jak i balsam do ciała. Nigdy nie sądziłam że aż tak bardzo się zakocham w naturalnych kosmetykach.

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 28 paź 2018, 16:48

Również polecam Inoar :) Ja akurat polubiłam się z ich odżywką Vegan. Ma bardzo dobry skład, bogaty w olejki, które u mnie intensywnie nawilżają włosy, ale ich nie obciążają. Stosuję ją jako dodatek do pielęgnacji po keratynowym prostowaniu.

Awatar użytkownika
stychowy
Laik
Laik

Post autor: stychowy » 11 lis 2018, 13:37

Może spróbuj jakiś olejowych kuracji, maseczki z miodem, oliwą. Pamiętaj też o pielęgnacji skóry głowy. Profesjonalne kosmetyki znajdziesz w sklepie internetowym https://sklepfryz.pl/. Sam prowadzę usługi fryzjerskie i zarówno sprzęt jak i kosmetyki kupuję wyłącznie u nich :)

4net4
Laik
Laik

Post autor: 4net4 » 19 lis 2018, 15:32

Też pierwszą rzeczą jaka przyszła mi do głowy w przypadku bardzo suchych włosów jest olejowanie. Ale najpierw lepiej sprawdzić jak dane włosy w ogóle reagują na taki zabieg, bo nie wszystkie włosy to lubią. A do olejowania można stosować zarówno domowe kosmetyki, jak i te kupne - gotowe. Na początku też warto testować różne i zmieniać je, żeby nie przyzwyczajać włosów do działania konkretnych składników.

nowa_
Laik
Laik

Post autor: nowa_ » 26 lis 2018, 09:49

Olejowanie, nawilżające szampony, maski, odżywki. Mi to pomaga :)
Ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy oraz ekstrakt z pąków to jedne z wielu składników przeciwzmarszczkowego kremu Richevon https://www.odchudzamsie.pl/profil/5005 ... j-richevon

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 30 lis 2018, 23:43

Absolut Daymoist CRL, Inoar. Zestaw składa się z szamponu i maski. Skusiłam sie na niego po nieudanym rozjaśnianiu (kolor nie ten, a włosy suche jak wiór...). Po jakichś trzech aplikacjach włosy nabrały ludzkiego wyglądu :D a teraz są już naprawdę mocne i nawilżone.

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 02 gru 2018, 22:22

okularnica pisze:
30 lis 2018, 23:43
Absolut Daymoist CRL, Inoar. Zestaw składa się z szamponu i maski. Skusiłam sie na niego po nieudanym rozjaśnianiu (kolor nie ten, a włosy suche jak wiór...). Po jakichś trzech aplikacjach włosy nabrały ludzkiego wyglądu :D a teraz są już naprawdę mocne i nawilżone.
ten zestaw polecala mi fryzjerka. przyszlam do niej na farbowanie (musiala sciagac mi kolor, zachcialo mi sie blondu a sprawilam sobie okropny zolty odcien...) po tym wszystkim wlosy mialam w naprawde tragicznym stanie, tzw.szopa, ciezko rozczesac, uczesac, zrobic cokolwiek... co prawda fryzjerka nalozyla mmi jakies profesjonane kosmetyki, ktore je ujarzmily, ale zalecila absolut daymoist do stosowania w domu. i mi tez pomoglo, wlosy odżyły!!

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków