spalone wlosy...

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
cypres11
Laik
Laik

spalone wlosy...

Post autor: cypres11 » 15 paź 2010, 03:29

domyslam sie, ze to forum glownie dla osob obeznanych w branzy fryzjerskiej ale wlasnie dlatego tu szukam pomocy wiec blagam o wyrozumialosc i nie kasowanie tematu... otoz mam kompletnie spalone wlosy w sumie ze swojej winy ale nie wiem juz co robic... otoz po 3 latach bycia brunetka postanowilam zostac blondynka... sami wiecie co rozjasniacz robi z wlosami... zauwazylam, ze lepiej wygladaja jak je wyprostuje no i teraz to juz jest kompletna masakra ! jak naloze tone odzywki to sa ok - przez pare godzin.... wiec moje pytanie jest takie - czy znacie jakies EXTRA SUPER NIESAMOTCIE WSPANIALE I DOBRE odzywki/ serum/maseczki do wlosow?? czy tez inne domowe sposoby, zeby te moje klaczki odzyly na dobre (o obcieciu nie ma mowy). Cena nie ma znaczenia !! moge nawet za nie 1000 zl zaplacic jesli bedzie trzeba :((((

pls help :(

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: spalone wlosy...

Post autor: Lisek_1 » 16 paź 2010, 11:09

Odbudować strukturę włosa jest bardzo trudno. Są specjalne kuracje keratynowe. Nie myl ich z odżywkami czy maskami. Takie cudo zwykle można dostać w dobrych salonach fryzjerskich. Ale tutaj też uważaj bo zbyt mocna kuracja może na dłuższą metę jeszcze bardziej zniszczyć włosy. Dlatego powinnaś porozmawiać z fryzjerem w jakimś markowym salonie. Ja spotkałem się z całkiem dobrymi produktami w salonach L'Oreal, Matrix, Goldwell, Wella i do jednego z nich powinnaś się udać. Fryzjer oceni stan włosów i zaplanuje dla ciebie specjalną serię zabiegów. Najpierw je zregeneruje potem odpowiednio nawilży i przywróci naturalną wytrzymałość. Takie zabiegi często wykonywane są niedostępnymi w sprzedaży preparatami najwyższej jakości. Trzeba je powtarzać co jakiś czas ale efekt jest widoczny. Niestety nie są to tanie rozwiązania. Dodatkowo (jeżeli się upomnisz) dostaniesz instruktaż jak postępować z włosami w domu.

Z mojej strony jeżeli już musisz używać prostownicy to zawsze prostuj włosy zupełnie suche i stosuj preparaty ochronne.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 25 sty 2011, 15:13

Nic dodać nic ująć. Moim zdaniem używałaś nieodpowiednich farb i te wszystkie zmiany po prostu zniszczyły Ci włosy. Warto zadbać teraz o ich kondycję,wzmocnić je i odbudować. Jak to zrobić? Sposobów jest kilka,jednak każdy z nich wymaga czasu.

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Pro-sprzet » 28 sty 2011, 15:18

Od : Ania Grabska
Pro-sprzet Dba o Twoje włosy
adres e-mail sklep@pro-sprzet.pl
Kom : 510 126 236 lub 510 126 237
Międzyrzecz, 13 styczeń 2011
  • Polecam Ci bardzo serie kerastase cement odbudowującą włosy z cementem. Z tej serii jest również szampon do pielęgnacja włosów, więc najlepiej korzystać z tych kosmetyków razem.
Koniecznie trzeba używać ich systematycznie ponieważ prawdziwy efekt będzie widoczny po kilku umyciach. Seria ta nie działa jak większość tylko od zewnątrz ale
właśnie odbudowuje włosy od środka, czyli działa długofalowo. Mogłabyś również zastosować ampułkę kerastase nutritive, która działa jeszcze intensywniej niż maska.
Nie są to kosmetyki tanie (chociaż i tak na sklepie internetowym sporo tańsze niż u fryzjera) , ale efekty rewelacyjne.

Pozdrawiam Ania

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 08 lut 2011, 14:57

Ostatnio spotkałem się z keratyną firmy Nouvelle - rzuca na kolana wszystko co do tej pory widziałem.

Rewelacyjna kuracja - odrobinę nakłada się na włosy i prostuje - nim bardziej masz zniszczone włosy tym lepiej wyglądają po zabiegu. Widziałem inne keratyny na pokazach ale Nouvelle nie pozostawił mi żadnych wątpliwości. Dziewczyna miała całkowicie spalone włosy a po 15 minutach wyglądały jakby nigdy ich nie farbowała. Co ciekawe włosy nawet po umyciu nie wymagają prostowania.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
parfois
Laik
Laik

Post autor: parfois » 09 lut 2011, 14:09

A ja mam swietny domowy sposob: olejek rycynowy, zoltko i sok z cytryny; wymieszac, lekko podgrzac i wmasowac w skore glowy i we wlosy, po godzine ( im dluzej tym lepiej) porzadnie splukac.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:46

Podobno oprócz olejka rycynowego,pomaga także jedwab do włosów. Trudno będzie Ci odbudować ich właściwą strukturę,ale musisz przynajmniej spróbować.

Awatar użytkownika
Masmix
Pionier
Pionier

Post autor: Masmix » 31 mar 2011, 09:18

A ja z kolei słyszałem, że jedwab to ściema. Jedwab tak naprawdę to silikon (krzem). Doskonale nadaje się do maskowania zniszczeń włosa. Jednak w ogóle się nie wchłania. I nie ma żadnego oddziaływania na dłuższą metę. Poza tym przetłuszcza włosy i uszczelnia je przez co podczas używania prostownicy powstają nowe uszkodzenia. :lol:
Wszyscy producenci w tej chwili produkują jakiś tam jedwab - ale tak naprawdę różne dodatki w nim zawarte kiepsko się wchłaniają. Już odrobina wosku lub brylantyny ma leprze działanie.

agusia2222f
Laik
Laik

Post autor: agusia2222f » 21 wrz 2011, 13:18

Polecam rytuał kerastas termoodbudowy oraz stosowanie w domu szamponu kerastase i odzywki z cementem.Prostowanie bym odradzała bo wiadomo włosy przez to się będą bardziej niszczyły.I proponuje podcięcie włosów by pozbyć sie tych najbardziej zniszczonych:)

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 08 lut 2012, 20:51

Tak się niestety kończą eksperymenty z włosami w domowym zaciszu, idź lepiej do fryzjera, i to dobrego

niaka
Laik
Laik

Post autor: niaka » 22 maja 2012, 22:19

ja spaliłam włosy trwałą prostującą. Regeneruje je sauna fryzjerska dwa razy w tygodniu i seria kosmetyków SEBORADIN. Widze efekty już po ponad tygodniowej kuracji...polecam, nie poddawaj się:)

Fryta
Laik
Laik

Post autor: Fryta » 24 maja 2012, 19:25

Jeśli chodzi o markę Kerastase to jest świetna pracuje na niej i na L'Orealu. Są pewne ampułki np. Cement odbudowujące, lub oleo fusion głęboko nawilżający. Najlepiej też wsadzić włosy w folię taką zwykłą srebrną i nałożyć maskę i tak z godzinkę przytrzymać. Jeśli chodzi o prostowanie keratynowe uważam, że to najlepszy sposób na Twoje włosy. Prostowanie to samo w sobie nie tylko zabieg prostujący ale zabieg odbudowujący czego właśnie skutkiem są proste włosy, wiadomo, że keratyna jest podstawowym budulcem włosa i dlatego Twoje włosy po wyprostowaniu wyglądają jakby nigdy nie były farbowane. Polecam serię Global Keratin. Zabieg kosztuje ok 350 zł w górę w zależności od ilościu zużytego produktu, w ramach ciekawostki jak ktoś jest brunetką i chce przechodzić na blond to polecam ten zabieg bo potrafi zdjąć ładnie kolor myślę że do 3 tonów.

Pozdrawiam ; )

just_me90
Laik
Laik

Post autor: just_me90 » 26 maja 2012, 17:13

Mam do was pytanie. Tez mam popalone włosy, farbuję na ciemny brąz, choć od jakiegoś czasu już tylko odrosty, ale używam prostownicy po każdym umyciu. Najpierw prostuję suszarką i szczotką, potem troszkę poprawiam prostownicą. Używam sprayów termoochronnych, ale włosy dalej są poniszczone. Podcinam koncówki, ale chciałabym włosy jednak trochę zapuścić, więc nie mogę ich podcinać bardzo. Używam teź serum loreala na zniszczone końcówki, ale to niewiele mi daje... przeczytałam tu, że polecacie jakąś kurację nuovelle czy możecie napisać, gdzie to można kupić? Na allegro niestety nie ma, w pobliskich hurtowniach fryzjerskich też nie widziałam aby mieli produkty tej marki... Bądź jeśli nie, jakie inne odżywki polecacie? Zastanawiałam się też nad zakupem tego cementu Kerastase ale jest b. drogi a nie wiem czy zadziała, bo na mnie wszystko kiepsko działa, łykam też tabletki ducray anacaps, ale też nie zauważyłam specjalnej poprawy...

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 22 cze 2012, 13:21

Popatrz też w internetowych hurtowniach fryzjerskich, tutaj masz zdecydowanie największy wybór. A w kwestii samej koloryzacji,to radze udać się do fryzjera tak byłoby najlepiej. Jakiej prostownicy używasz obecnie?

LOWERAL
Laik
Laik

Post autor: LOWERAL » 11 lip 2012, 23:49

Problem spalonych włosów to koszmarny sen każdego za nas mając klienta w salonie. Wiele razy starałam się pomóc desperatkom z takimi problemami które oczekiwały natychmiastowej regeneracji. Jest jedna maska która cudownie odbudowuje włos zniszczony koloryzacją. maska z-one concept. efekt po pierwszej kuracji co daje mi ogromną satysfakcję z pracy

kleo22
Amator
Amator

Post autor: kleo22 » 17 lis 2012, 11:39

lepiej nie eksperymentowac za duzo

monika21
Amator
Amator

Post autor: monika21 » 29 lis 2012, 16:26

no coz wiele osob ma niestety taki problem jak ty ale mysle ze w takiej sytuacji trzeba zakupic profesjonalne kosmetyki od fryzjera

michalinka
Laik
Laik

Post autor: michalinka » 02 gru 2012, 13:23

dokładnie... lepiej do dobrego fryzjera iść !

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 09 gru 2012, 18:22

Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskac. Samemu nie da się wszystkie osiągnąć i czasem warto udać się do dobrego salonu fryzjerskiego. Potem można natomiast kupić kosmetyki na własną rękę,teraz sa fajne promocje w sklepach internetowych z okazji świąt.

monika12
Amator
Amator

Post autor: monika12 » 15 gru 2012, 16:20

polecam odzywke sp wella naprawde dziala na wlosy i kosztuje ok 70 zł

magdar29
Amator
Amator

Post autor: magdar29 » 19 gru 2012, 14:03

w takiej sytuacji chyba najlepiej zglosic sie po porade do fryzjera

deq102
Laik
Laik

Post autor: deq102 » 22 sty 2013, 15:25

...Polamaly sie,z wlosu do lopatek zostaly mi wlosy do brody-musialam wyrownac do polamanych.zprawej strony mam ich mniej niz z lewej..a ze mam krecone wlosy wygladam jak kretynka.
Do tego wszytkiego nie zlapala mi farba(zawsze rozjasnione farbuje na kolor kory mi odpowiada-popielaty)teraz mam czesc wlosow popielatych,zoltych,bialych
Jestem zalamana,najlepszym sposobem bylo by obciecie sie na calkiem krotko...tak tylko do kreconych wloskow nie ma zadnej ciekawej fryzury.

Awatar użytkownika
Ardilla
Laik
Laik

Post autor: Ardilla » 21 sie 2013, 10:26

Eksperymentowanie z włosami to nie jest najlepszy pomysł, o czym się niedawno przekonałam. Każde włosy są inne i dla jednych preparat x będzie dobry, dla innych niekoniecznie. Pielęgnacja włosów powinna zacząć się od wizyty u dobrego fryzjera, który się na tym zna i nam doradzi, który preparat wybrać. Potem możemy zweryfikować, czy efekt nas zadowala, czy nie. Ja nie ufam już tym sklepowym produktom, które mają zdziałać cuda. Według producentów co jeden to lepszy, a w rzeczywistości wszystkie takie same.

adabata
Laik
Laik

Post autor: adabata » 26 sie 2013, 15:57

Najlepszym wyjściem jest w tym wypadku fryzjer

jednak warto http://www.transpolis.pl/ zajrzec tu
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 16:50 przez adabata, łącznie zmieniany 1 raz.

SzefDanica2575
Laik
Laik

Post autor: SzefDanica2575 » 12 wrz 2013, 23:22

Fryzjer powinien zastosować jakąś dobrą kurację odżywczą dla Twoich włosów

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków