dobra maska do wlosow

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
kizimizi
Laik
Laik

dobra maska do wlosow

Post autor: kizimizi » 21 kwie 2011, 18:27

witam,

od kilku tygodni poszukuje odzywiajacej, profesjonalnej a pzrede wszystkim dobrej maski do wlosow.
Cena do 100zl, ale moze byc wiecej byle szla w parzez jakoscia.

Mam bardzo suche wlosy (nie prostuje ale modeluje na okragla szczotke ze wzgledu an fryzure 'boba'), farbowane na rudo-miedziany odcien.
Wlosy myje co 2 dni i uzywam zawsze szamponu jak i amski do wlosow farbowanych. Obecnie to szampon Loreal Elseve fo farbowanych, ta sama odzywka plus odzywka z loreala do ochrony koloru, ktora kupuje z farba.
Zwyklam uzywac jedwabiu do wlosow (osttanio z biosilk) a z kosmetykow do stylizacji tylko lakieru do wlosow.

Wczesniej dluugo uzywalam kosmetykow loreal matrix do wlosow farbowanych ale jakos specjalnie zadowolona z nich nei bylam (a to profesjonalne przeciez). SZampony jak i odzywki Biosilk tez nie spelniaja moich oczekiwan.

CZy mozecie poradzic mi dobry produkt do moich wlosow. Moze byc taki, ktory dostepny np. w Niemczech lub Uk gdzie obecnie przebywam.

za profesjonalna porade bede bardzo wdzieczna

katarzynka32
Laik
Laik

Re: dobra maska do wlosow

Post autor: katarzynka32 » 28 kwie 2011, 16:53

A co sądzicie o marce Kemon? Polecam! Zajżyjcie. http://www.facebook.com/pages/Kemon/208316141710?ref=ts

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 27 cze 2011, 10:23

Jest kilka sprawdzonych Masek do włosów,wystarczy jedynie poszukać,tym bardziej że do 100zł nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem czegoś dobrego. Warto sprawdzać także w sklepach internetowych.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 28 cze 2011, 15:00

Co do Kemona to rozmawiałem ostatnio z fryzjerką która na nich pracuje - mówiła, że są spoko jednak cena jest zbyt wysoka. Jej salon markuje się "kemonem" bo to prestiż a salon jest w hipermarkecie gdzie klienci rzadko wracają i nie można narzekać na ich brak.

Wracając do tematu - myślę że twój problem może brać się z tego, że maski nie powinno się używać zbyt często. Na zbyt mocno odżywianych włosach może wytworzyć się warstwa keratyny która sprawia że włosy wyglądają na przesuszone. Tym bardziej jeżeli masz włosy cienkie i wrażliwe (albo uwrażliwione przez farbowanie). Jeżeli męczysz je szczotką również je uwrażliwiasz. Myślę że na jakiś czas powinnaś sobie darować maski. Przetestuj szampon oczyszczający i ekspresowe odżywki (w sprayu - mogą być dwufazowe).
Taki szampon pozwoli na przywrócenie właściwej struktury a odżywka w sprayu ułatwi rozczesywanie. Może jedwab nawet nie będzie już potrzebny.

Zresztą jedwab sam w sobie nie powoduje nawilżenia a jedynie sprawia takie wrażenie - po zmyciu nawilżenia nie ma :)
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 04 sie 2011, 09:19

Teraz w naszym sklepie mamy sporo produktów,kosmetyków do pielęgnacji włosów wiec myślę,ze warto tam zajrzeć i wybrać coś dla siebie. W razie problemów i wątpliwości służę pomocą.

Fryzjer
Laik
Laik

Post autor: Fryzjer » 31 sie 2011, 20:16

POLECAM MASKE 7BOTANIKE Z LANDOLLA I CALĄ SERIE NASHI ARGAN NA CZELE WLASNIE Z MASKA Z ARGANEM I OLEJKIEM ARGANOWYM REWELACJA, LANDOLL TO WLOSKA MARKA PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW, JESTEM FRYZJEREM I DLA MNIE I DLA MOICH KLIENTEK NIE MA LEPSZYCH PRODUKTOW NIZ TE Z LANDOLLA, JESLI KTOS CHCE KUPIC TO MOGE ODSPRZEDAC W NAJTANSZEJ CENIE W POLSCE TANIEJ NIE DOSTANIECIE,sprawdźcie RĘCZĘ ZA ORGINALNOSC I SKUTECZNOSC KOSMETYKOW, szczegoły - PROSZE O KONTAKT NA PRIV LUB GG 4110192 LUB miki1827@buziaczek.pl

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 04 wrz 2011, 10:13

Fryzjer - czy wiesz, że wielkie litery oznaczają krzyk? Nie jest grzecznie pisać całych postów wielkimi literami. Popraw się!
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

agusia2222f
Laik
Laik

Post autor: agusia2222f » 21 wrz 2011, 13:08

Hej:)Polecam kosmetyki kerastase maska co prawda jest droga(170zl) ale wydajna więc wystarczy na długi okres czasu, można też wykonać w salonie rytuał kerastas a on się utrzymuje na włosach do około miesiaca czasu włosy są jedwabiście gładkie i łatwo sie rozczesują(koszt ok70zł)

Dry-T
Laik
Laik

Post autor: Dry-T » 28 wrz 2011, 10:58

Hej,
polecam produkty firmy Inebrya. Produkty spelniaja swoja role i na prawde dają rade :D. Możesz swobodnie wybrać z dużej gamy produktów odjechany jest lotion restrukturyzujacy z keratyną. Generalnie produkty są wydajne, nieeesamowicie pachna, jakość jest świetna a ceny sa bardzo konkurencyjne.
http://inebrya.istore.pl tu mozesz sobie wszysystko przejrzec.

pzdr.

COCObaroko
Laik
Laik

Post autor: COCObaroko » 29 paź 2011, 00:37

polecam Z-ONE CONCEPT
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2012, 07:21 przez COCObaroko, łącznie zmieniany 1 raz.

madzik
Laik
Laik

Post autor: madzik » 17 lis 2011, 19:18

Jeżeli masz dość zniszczone włosy poprzez zabiegi takie jak farbowanie to polecam maskę firmy Loreal z serii absolut,która odbuduje strukturę włosa,fajnie nawilży,ogólnie zregeneruje włosy,są pojemności 200ml i 500-polecam jest super wydajna a jeżeli twoje włosy nie są aż tak bardzo uwrażliwione to wystarczy też z Loreal'a intense ripper głównie nawilżająca,powoduje że włosy są miękkie,lekkie,fajnie się układają i błyszczą,ogólnie maski mają lepsze działanie niż odżywki,dogłębniej wnikają
Moim zdaniem ,jeżeli chodzi o jedwab to nie jest zły ale zbyt częste jego stosowanie wysusza włosy więc później jest problem jak i czym te włosy nawilżyć
przetestowałam wiele masek ale te dwie pomogły moim włosom,które kiedyś nie miały połysku
Pa :)

kasiulenka19871112
Laik
Laik

Post autor: kasiulenka19871112 » 13 sty 2012, 16:51

Ja tam biorę wszystko z Koswell'a i jestem zadowolona. A zwłaszcza z masek i rozjaśniacza.

kleo22
Amator
Amator

Post autor: kleo22 » 17 lis 2012, 11:43

najlepiej poradzic sie fryzjera

monika21
Amator
Amator

Post autor: monika21 » 29 lis 2012, 16:24

zdecydowanie w takiej sprawie nalezy udac sie do salonu fryzjerskiego poniewaz w drogeriach nie znajdziemy naprawde dobrych i profesjonalnych kosmetykow

monika12
Amator
Amator

Post autor: monika12 » 15 gru 2012, 16:22

polecam maske do wlosow firmy joanna

deq102
Laik
Laik

Post autor: deq102 » 22 sty 2013, 15:28

Ja kiedyś pytałam fryzjera, jaka maska i powiedział, że obojętnie z jakiej firmy tylko żeby było na niej napisane że to maska, a nie jakaś super odżywka. Ja używałam z Dave, ale jest sporo tego na rynku. Teraz już wystarczy mi odżywka :)

Awatar użytkownika
Anna111
Amator
Amator

Post autor: Anna111 » 28 sty 2013, 16:39

Ja od czasu do czasu chodzę na zabieg pielęgnacyjny do salonu Davinci http://galeria-davinci.pl/fryzjer/zabiegi-pielegnacyjne oni używają kosmetyków GKHair, polecam są świetne :)

Barbers_pl
Amator
Amator

Post autor: Barbers_pl » 28 lut 2013, 11:33

Z racji tego, iż ostatnio niezwykle dużą popularnością i dobrą opinią wśród pań cieszą się produkty z olejkiem arganowym, polecamy maskę włoskiej firmy Selective. Selective Professional Deep Mask to maska na bazie olejów: palmowego, kokosowego, słonecznikowego. Co ważne, jest bardzo naturalna, nie zawiera ani parabenu, ani silikonów. Ma lekką konsystencję i jest niezwykle wydajna.

Layana
Laik
Laik

Post autor: Layana » 28 lut 2013, 21:09

Ostatnio zmieniony 06 maja 2015, 18:48 przez Layana, łącznie zmieniany 1 raz.

mattylda
Laik
Laik

Post autor: mattylda » 06 mar 2013, 12:26

monika21 pisze:zdecydowanie w takiej sprawie nalezy udac sie do salonu fryzjerskiego poniewaz w drogeriach nie znajdziemy naprawde dobrych i profesjonalnych kosmetykow
Tylko, że każdy używa innych środków :)

biomasa, palniki

mloda
Laik
Laik

Post autor: mloda » 08 mar 2013, 18:54

COCObaroko pisze:polecam Z-ONE CONCEPT
Też polecam, sprawdziłam, a cena nie jest taka zła :)

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 09 mar 2013, 14:16

Trudno dostac ale takiej jeszcze w życiu nie miałam:
KITOKO Nurti Restore. Pachie oszałamiajaco, poza tym pierwszy raz mogłam rozczesać włosy klientce - MEGA!

Moniczek
Laik
Laik

Post autor: Moniczek » 13 mar 2013, 11:09

Czy ktoś może testował już maskę https://www.step4hair.com/produkty/Fibe ... q=odbudowa z L'oreala? Mam zniszczone włosy po zimie i chciałabym je troszkę odbudować.. ;)

Monikashley
Amator
Amator

Post autor: Monikashley » 21 lis 2013, 09:49

Barbers_pl pisze:Z racji tego, iż ostatnio niezwykle dużą popularnością i dobrą opinią wśród pań cieszą się produkty z olejkiem arganowym, polecamy maskę włoskiej firmy Selective. Selective Professional Deep Mask to maska na bazie olejów: palmowego, kokosowego, słonecznikowego. Co ważne, jest bardzo naturalna, nie zawiera ani parabenu, ani silikonów. Ma lekką konsystencję i jest niezwykle wydajna.
W moim salonie fryzjerskim w Poznaniu (tzn nie jest mój, tylko tam chodzę):) używają właśnie kosmetyków tej marki Selective, więc moge tylko potwierdzić, że jest kapitalna - włosy i po szamponach i po odzywkach wyglądają nieziemsko, więc w zasadzie jak przychodzę do lolo (salon nazywa sie http://www.lolomanolo.pl ), to mam 100% pewności, że wyjdę stamtąd jak odmieniona.

Zero puszenia się włosó, przyjemny blask, no i o fryzurze nie wspomnę - bo fryzjerki są tam extra. 8-)

Awatar użytkownika
Nansord
Laik
Laik

Post autor: Nansord » 22 lis 2013, 11:52

Moniczek pisze:Czy ktoś może testował już maskę https://www.step4hair.com/produkty/Fibe ... q=odbudowa z L'oreala? Mam zniszczone włosy po zimie i chciałabym je troszkę odbudować.. ;)
Całkiem fajna maska, ale nie zrobiła na moich włosach efektu wow, jakiego oczekiwałam... wciąż szukam tej upragnnionej, a póki co stosuję vaxa do włosów ciemnych i osłabionych i jest ona przyzwoita:)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków