Zabiegi do salonów fryzjerskich

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
dagavip
Czeladnik
Czeladnik

Zabiegi do salonów fryzjerskich

Post autor: dagavip » 24 mar 2020, 09:16

Niebawem otwieram swój salon fryzjerski. Zależy mi na tym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach dla moich klientek. Chcę wprowadzić też kuracje do włosów zniszczonych itd. Jesteście w stanie polecić mi coś sprawdzonego?

natankowa
Stylista
Stylista

Re: Zabiegi do salonów fryzjerskich

Post autor: natankowa » 25 mar 2020, 18:23

Jako fryzjerska z 10-letnim stażem miałam okazję pracować na różnych kosmetykach, w różnych przedziałach cenowych. Teraz, od dobrych 2 lat pracuję tylko i wyłącznie na Inoarze - dla mnie rewelacja, moje klientki też sobie chwalą. Świadczy o tym chociażby fakt, że regularnie do mnie wracają na kolejne zabiegi.

dagavip
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dagavip » 26 mar 2020, 17:01

Weszłam na stronę Inoara i widzę, że mają tam kilka serii profesjonalnych, właśnie do gabientów fryzjerskich. Które z nich polecasz w szczególności?

hel
Laik
Laik

Post autor: hel » 27 mar 2020, 11:15

A jak to wygląda z otwieraniem salonu w czasie panowania wirusa? Jest jakaś szansa czy bardzo słabo to wygląda?
Poprzez paraliż jaki jest spowodowany przez koronawirusa normalnością stały się lekcje online czy porady prawne przez skype. https://krmp.pl/specjalizacje/porady-telefoniczne/

szira
Laik
Laik

Post autor: szira » 27 mar 2020, 14:21

O, ja też chętnie się dowiem jaka jest opinia kogoś kto od dłuższego czasu pracuje na Inoarze. Do tej pory też słyszałam pochlebne opinie o tej marce.

natankowa
Stylista
Stylista

Post autor: natankowa » 27 mar 2020, 14:22

Ja mam dostępne u siebie wszystkie kuracje z Inoara, między innymi Maroccan Keratin, Thermoliss, BotoHair itd.. Ciężko jest mi wskazać jedną, najlepszą kurację, bo wszystkie są świetne i cieszą się takim samym zainteresowaniem. Kluczową kwestią jej tutaj to, jakie włosy posiada dana klientka i na jakim efekcie jej zależy :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków