Popalone i zniszczone włosy, jaka odżywka?

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
GrazkaaW
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Popalone i zniszczone włosy, jaka odżywka?

Post autor: GrazkaaW » 17 sty 2016, 10:39

Loreal ma fajną serię kosmetyków fryzjerskich do bardzo zniszczonych włosów. Najlepiej kupować duże pojemności, bo małe są bardzo drogie.

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 31 sty 2016, 18:05

ja tej firmie raczej nie ufam.

LuizaT
Laik
Laik

Post autor: LuizaT » 05 lut 2016, 12:10

Hej, witam ;)
Szczerze polecam Ci mój sprawdzony pomysł, który przywrócił żywotnosć moim włosom.. Mianowicie..
Olej kokosowy na noc ;) na całe włosy.. zostawiamy i rano spłukujemy i myjemy.. Kilka takich sesji i.. Włosy po prostu będą boskie. Spróbujcie bo działa. Lepiej inwestować w naturalne rozwiązania! ;)

Jjoplin
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Jjoplin » 17 lut 2016, 12:22

Ja mogę polecić obcięcie tych spalonych końcówek, zaprzestanie stosowania prostownicy, suszarki i stosowanie zwykłej odzywki. Powinno pomóc.

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: eleonora » 06 mar 2016, 09:30

A mozecie polecic jakis naturalny szampon?
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Fraica
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Fraica » 18 mar 2016, 10:51

Przez wiele lat suszyłam i prostowałam włosy i to doprowadziło moje włosy do ruiny. Stosowałam wiele fryzjerskich kosmetyków, na które wydałam majątek i które w ogóle mi nie pomogły. Rok temu zdecydowałam sie bardzo skrócić włosy.

MirelaN
Amator
Amator

Post autor: MirelaN » 09 maja 2016, 22:00

Dla mnie najlepszym kosmetykiem do włosów zniszczonych są odżywki i szampony z olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia. Olej kokosowy ogranicza utratę białek zarówno włosów zniszczonych jak i zdrowych, zawiera kwas laurynowy, który ma wysokie powinowactwo do białek włosów, a ze względu na swoją niską masę cząsteczkową i prosty liniowy łańcuch, jest w stanie przeniknąć głęboko wewnątrz struktury włosa. Rewelacyjny zestaw http://magvita.pl/zestawy/203-zestaw-ko ... losow.html daje piorunujące efekty przy każdym rodzaju włosów.

joachapacha
Laik
Laik

Post autor: joachapacha » 13 maja 2016, 22:51

Ja też miałam zniszczone włosy, nawet bardzo. Stwierdziłam, że zanim obetnę, kupię sobie jakąś serię kosmetyków i jakieś suplementy diety. Najpierw w ogóle przestałam je suszyć i prostować. Słyszłam o olejku z orzechów macadamia i mi naprawdę pomógł. Moja fryzjerka poleciła mi taką firmę Kosswell i jestem zadowolona.

wiktoriaa12
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: wiktoriaa12 » 17 maja 2016, 12:15

Ja stosuję szampon, odżywkę i maskę z loral'a i jestem zadowolona. Do tego olejek arganowy i włosy się tak nie puszą i lepiej się układają.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 10 cze 2016, 06:56

Podobno seria Loreal'a z olejkami orientalnymi jest dobra.

fryzjerek404
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: fryzjerek404 » 10 cze 2016, 08:34

Zastosuj mocne kosmetyki, trzeba te włosy odżywić i przestań suszyć włosy!

Awatar użytkownika
jgrodzka
Amator
Amator

Post autor: jgrodzka » 29 mar 2017, 10:09

Spalone włosy trzeba obciąć, ich już nie da się uratować. Szkoda żebyś się męczyła i czekała na efekty, których nie będzie. Mi kiedyś fryzjerka spaliła 10cm włosów to jej nie zapłaciłam i wyszłam. Musiałam szukać innego fryzjera, który mi uratuje to co zostało. Trafiłam do Akademii Perfect Hair, gdzie włosami zajęła mi się pani Ania. Umówiłyśmy się po strzyżeniu na kilka zabiegów, zaleciła mi też pielęgnację w domu. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po tym co się stało.

sienna_081
Amator
Amator

Post autor: sienna_081 » 30 mar 2017, 19:42

Sama prostuję włosy codziennie niestety, ale żeby jakoś zniwelować zły wpływ gorąca używam oleju arganowego na włosy co najmniej dwa razy w tygodniu. Omijam tylko nasadę włosów bo tam mi się przetłuszczają i prostuję je i tak mniej więcej od połowy. Ale ostatnio w oko wpadły mi kosmetyki HimalayaHERBS w sklepie indyjskim: http://www.himalayaherbs.pl/. Skład wygląda bardzo ciekawie i naturalnie. Próbował ktoś już może tego wynalazku? Zawsze kieruję się przy kupnie opiniami użytkowników. Może ktoś już wie czy te kosmetyki faktycznie są dobre dla włosów?

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 12 kwie 2017, 08:25

Jeśli włosy są bardzo zniszczone to będzie trzeba je chyba obciąć, na nic jakieś zabiegi.

pieknewlosy
Laik
Laik

Post autor: pieknewlosy » 21 kwie 2017, 08:39

Musisz obciąć tyle włosów, ile jest spalonych. Na przyszłość korzystaj z jakichś dobrej jakości odżywek. Są one dostępne w sklepie Aphrodite: https://sklep.aphrodite.pl/. Jest tam dużo profesjonalnych produktów.

danka88
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: danka88 » 24 kwie 2017, 06:35

Polubiłam ostatnio kosmetyki z olejkiem arganowym. Mam włosy mega suche i dodatkowo zniszczone farbowaniem. Olejek arganowy sprawił,ze prezentują sie o wiele lepiej :)

Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.nailsworld.pl/moc-olejkow/

Na stronie jest opisana cała seria, w której osobiście jestem zakochana.

Choosay
Amator
Amator

Post autor: Choosay » 23 cze 2017, 16:56

-.Niesamowite! Uwielbiam ten temat.
+goldenslot+

Bolooka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Bolooka » 22 lis 2017, 21:40

Po prostu nie wolno zbyt często prostować włosów, suszyć suszarką itd. A jak macie kręcone włosy to dbając o nie odpowiednio moga one wyglądać swietnie. Tutaj https://blog.tagomago.pl/krecone-wlosy- ... ac-o-loki/ sobie poczytajcie o tym jak dbac o loki. A wlosy popalone sa zazwyczaj przez prostownice, ktorej nadużywacie.

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 29 mar 2018, 22:44

Przede wszystkim postaw na profesjonalną pielęgnację, np. seria Doctor z Inoaru pomoze ci poprawic ich kondycje. Piszesz, ze prostujesz wlosy- a jaka prsotownicą? Bo prostowanie ogolnie niszczy wlosy, ale jak kupisz np. profesjonalny sprzet (ja mam taką specjalną prostownicę, rowniez z inoaru- extreme premium iron- i jest naprawdeswietna. Wystarczy kilka minut i wlosy mam proste i ladnie wygladzone. Taki sprzet nie niszczy wlosow, a mozesz tez uzywac go do robienia loków;)

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 20 sie 2018, 15:48

Chcąc mieć piękne włosy zakup sobie jeden z kosmetyków, który jest opisany na stronie http://www.pozaistyl.pl/termoochronne-k ... do-wlosow/ dzięki nim moje włosy doprowadzają się do stanu z przed lat

ivanex22
Laik
Laik

Post autor: ivanex22 » 22 sie 2018, 14:57

Jeśli wypatrujesz właściwych kosmetyków do włosów to polecamy portal IvaSklep.pl. Niniejszy serwis online uczyni, że odszukasz wszystkie materiały do pielęgnacji włosów, których wypatrujesz. Jakość kosmetyków to top grupa. Od kilku latek korzystam tylko z tych kosmetyków. Nie dowierzasz to sprawdź na ich sklepie ivasklep.pl.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków