Problem z włosami..

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
dorota1225
Laik
Laik

Problem z włosami..

Post autor: dorota1225 » 06 sie 2012, 11:20

Witam.. Mam straszny problem z włosami. chodzi o to, żer one w ogóle nie chcą się układać. Odstają w każdą stronę. Włosy mam za szyje a góra jest krótsza, niestety one są tez po rozjaśnianiu. wiec są lekko spalone. Bardzo rzadko stosuje prostownice i suszarkę by dać im odpocząć. mam maski, fluidy i inne pomocne specyfiki ale nic nie pomaga.. Nie chce ich ścinać bo marzą mi się dłuższe włoski.. Czy może zna ktoś jakiś sposób na ujarzmienie lwiej fryzury??.. Pozdrawiam.. :D ;)

Awatar użytkownika
Fryzomania
Amator
Amator

Re: Problem z włosami..

Post autor: Fryzomania » 06 sie 2012, 11:40

Włosy rozjaśnione i różnej długości zawsze są ciężkie do ułożenia. Z tego jak opisujesz stan Twoich włosów, wynika że są one porowate i łatwo się puszą. Aby wygładzić włos i zmniejszyć jego porowatość polecam odżywkę w sprayu Matrix Total Results Pro Solutionist Instacure, znajdziesz ją tutaj. Wygładzi ona włos, zamknie łuski włosa i sprawi, że będzie podatniejszy do ułożenia.
Przydałaby im się jeszcze jakaś dobra kuracja odbudowująca włos, np L'Oreal Professionnel Absolut Repair PowerCell - ampułeczki do zastosowania po umyciu włosów.
Jeśli Twoje włosy się łatwo uszkadzają pod wpływem rozjaśniania, a nie jesteś w stanie z tego zrezygnować :) to staraj się używać rozjaśniaczy bez amoniaku. Są znacznie łagodniejsze dla włosów!

Pozdrawiam

dorota1225
Laik
Laik

Post autor: dorota1225 » 09 sie 2012, 12:01

Po przemyśleniach zrezygnowałam z jasnej czupryny.. Sa ciemne teraz tylko moim celem jest doprowadzenie ich do super formy..

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 04 paź 2012, 12:18

ja polecam odzywkę Wella, Pro-Series, REPAIR, Odżywka odbudowująca do włosów zniszczonych. Sama jej używam i jestem bardzo zadowolona, moje włosy po niej odżyły i są mocniejsze i końcówki się tak nie łamią już. Włosy stały się miękkie i przestały się puszyć.

kleo22
Amator
Amator

Post autor: kleo22 » 17 lis 2012, 11:37

najlepiej zapytac o porade fryzjera

Baby67
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Baby67 » 25 kwie 2018, 13:48

Z tego jak opisujesz stan Twoich włosów, wynika że są one porowate i łatwo się puszą.
Porowate włosy to niestety problem wielu kobiet. Na szczęście dzisiaj są już na rynku dostępne kosmetyki, które pomagają walczyć z porowatością włosów. Ostatnio czytałam na https://blog.tagomago.pl/porowatosc-wlo ... oporowate/ ciekawy artykuł na ten temat, z którego dowiedziałam się, że oprócz odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, w przypadku włosów wysokoporowatych warto również stosować olejowanie włosów, na przykład olejem kokosowym lub oliwą z oliwek.

ivanex22
Laik
Laik

Post autor: ivanex22 » 10 maja 2018, 13:37

Jeżeli poszukujesz wyśmienitych kosmetyków do głowy to promujemy portal IVA. Owy sklep internetowy sprawi, że odnajdziesz wszystkie rzeczy do pielęgnacji włosów, których szukasz. Klasa produktów to najwyższa grupa. Ja od kilku miesięcy cieszę się wyłącznie z ich kosmetyków. Nie dowierzasz to zobacz na ich portalu IvaSklep.pl.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków