Co wolno, a co nie..po keratynowym prostowaniu???

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
justynam156
Laik
Laik

Co wolno, a co nie..po keratynowym prostowaniu???

Post autor: justynam156 » 27 mar 2014, 10:47

Witam,

Potrzebuję pomocy. Otóż zacznę od początku.. 2 lata temu zrobiłam dekoloryzację. Miałam włosy czarne... teraz mam blond.
Zejście do koloru blond zajęło mi w zasadzie rok. Kiedy miałąm ciemne włosy.. bardzo szybko mi rosły i były bardzo gęste. Odkąd jestem blondynką niestety już tak nie jest. włosy od dwoch lat stoją w miejscu ;( . W lutym zrobiłam keratynowe prostowanie... ( wlosy prostowalam codziennie poniewaz mialam SIANO). włosy myję szamponem babydream z rossmana ( ok 5 zł ) i używam odżywki Garnier z awokado ( żółta , do wlosow suchych i zniszczonych ) . Posiadam też odżywkę z selective .. jednak obciąża ona mi włosy. Mam pytanie.. nie chcę używać tego babydream i garniera.. choć na prawde jest supeeer mimo niskiej ceny bo ok 8 zl. Chciałabym przejść na profesjonalne kosmetyki fryzjerskie.. a nie używać tych drogeryjnych.
1. Co polecacie po keratynowym prostowaniu??? Dodam że wczesniej szybko przetluszczaly mi sie wlosy,odkąd uzywam babydream i garniera .. wszystko bez SLS wlosy sienie przetluszczają.

2. Czy przejscie na ciemny kolor pomoze przy zapuszczaniu wlosow? Nie maluje wlosow rozjansiaczem, tylko farbą, w salonie.. zawsze sam odrost, nigdy po całości. nie chcę juz katowac wlosow blondem... POMOCY.

z góry dziękuję :)

justynam156
Laik
Laik

Re: Co wolno, a co nie..po keratynowym prostowaniu???

Post autor: justynam156 » 27 mar 2014, 11:02

slyszalam o kosmetykach Joico.. jednak nie wiem czy one zawieraja sls.patrzylam na allegro i nie ma podanego skłądu.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 06 maja 2014, 15:56

Ja akurat nie miałem styczności z tymi kosmetykami więc ciężko mi się do nich odnieść,natomiast zapraszam na nasza stronę gdzie chętnie pomożemy dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji Twoich włosów:)

szaraczek
Laik
Laik

Post autor: szaraczek » 26 wrz 2014, 09:15

W sprzedaży są już dostępne profesjonalne kosmetyki po keratynowym prostowaniu włosów np. seria Morphosse marki Montibello. Kosmetyki nie są strasznie drogie, a na pewno profesjonalny szampon fryzjerski http://lokikoki.pl/product-pol-4207-Mor ... bello.html będzie lepszy od tego drogeryjnego.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 26 wrz 2014, 16:08

Teraz na stronie naszego sklepu znajdziecie szereg ciekawych promocji na artykuły fryzjerskie w tym oczywiście również na kosmetyki,zapraszamy serdecznie i służymy swoją pomocą na forum:)

AgaDergacz
Amator
Amator

Post autor: AgaDergacz » 29 wrz 2014, 13:08

Odpowiadając na pytanie "a co nie" wolno... wyjeżdzać na wczasy ;) . Ja byłam po keratynowym prostowaniu w Turcji na 2 tygodnie, słońce, słona woda i po powrocie po keratynie ani śladu :( a portfel uszczuplony... i o koszt wczasów i prostowania.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 03 lis 2014, 18:07

Możliwe że woda morska plus nadmierne słonce osłabiły działanie keratyny,ale to w zasadzie nie powinno się zdarzyć i efekt powinien być bardzo trwały więc szczerze mówiąc to dla mnie trochę dziwne o czym piszesz...

wisnia52
Laik
Laik

Post autor: wisnia52 » 08 maja 2019, 21:27

Po keratynowym prostowaniu trzeba odpowiednio dbac o wlosy i nie mozna uzywac kazdego drogeryjnego szmaponu czy odzywki. mysle, ze fryzjer powinien poinformowac o tym klientke, bo inaczej efekt po zabiegu utrzyma sie na bardzo krotko. Zobacz sobie oferte Inoaru, juz abstrahując od tego, ze maja super keratyne w sprzedazy, to zwroc uwage na ich szmapony i odzywki- wiekszosc mozna bez problemu uzywac po keratynowym prostowaniu

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków