Kosmetyki macadamia

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
martanowa
Laik
Laik

Kosmetyki macadamia

Post autor: martanowa » 03 cze 2014, 18:36

Polecamy z naszej oferty kosmetyki macadamia, które wspomagają i odżywiają włosy, ułatwiają schnięcie i nadają blasku włosom. Osobom farbującym włosy pomogą utrzymać kolor w pożądanym stanie.
Aktualnie mamy zniżki na cały asortyment!

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Kosmetyki macadamia

Post autor: uRadka_pl » 11 cze 2014, 10:42

Dzięki za namiar,na pewno w wolnej chwili sprawdzę te kosmetyki i napisze swoja opinię na forum. A może ktoś z Was miał już z nimi styczność i pochwali się czy warto? Im więcej opinii tym oczywiście lepiej.

kamila34
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: kamila34 » 01 lip 2014, 12:49

To coś nowego. Ciekawa jestem, czy te kosmetyki nadają się również dla włosów tłustych? Zawsze mam problem z doborem szamponu, a o odżywce j uz nie wspomnę. Z uwagi na to iż kosmetyki takie jak odżywki, lakiery,serum mocno obciążają moje włosy - ograniczyłam ich użycie do niezbędnego minimum.
Problem z zamkiem rozwiąże ślusarz Kraków - bez uszkadzania drzwi.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 23 lip 2014, 14:21

Może po prostu do tej pory używałaś nieodpowiednich kosmetyków oraz szamponu do pielęgnacji włosów,od tego trzeba zacząć Tak się składa,ze zajmujemy się tym na co dzień,więc chętnie doradzimy i pomożemy. W dalszym ciągu czekamy na recenzje powyższych kosmetyków.

Jolanta102
Laik
Laik

Post autor: Jolanta102 » 16 lis 2014, 19:32

Do pielęgnacji włosów Macadamia Natural Oil łączy dwa niezwykle wartościowe i dobroczynne naturalne olejki: Macadamia i Argan, aby zapewnić głębokie odżywianie i nawilżanie. Naprawdę bardzo dobre.

Freezur_pl
Amator
Amator

Post autor: Freezur_pl » 09 gru 2014, 16:57

W kwestii dobrych i markowych kosmetyków do pielęgnacji włosów to warto zwrócić uwagę także na Selective,dosyć często stosowane w salonach fryzjerskich,są warte swojej ceny,a taniej oczywiście kupimy je w dobrych sklepach internetowych.

ECOBRITTNI1226
Laik
Laik

Post autor: ECOBRITTNI1226 » 02 cze 2015, 18:19

Ja na twoim miejscu przy tłustych włosach dałabym spokój z wszelkimi olejkami, które tylko dodatkowo ci je natłuszczą i obciążą. Lekkie odżywki, najlepiej do spłukiwania.

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 06 cze 2015, 11:33

Mam podobne zdanie i akurat tutaj olejki są ostatnimi które powinnaś nakładać na tłuste włosy,wiec lepiej z nich zrezygnować na rzecz dobrego szamponu wraz z odżywką,akurat u nas jest szeroki wybór,warto zerknąć:)

aniania
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: aniania » 24 cze 2015, 16:06

A czy Macadamia to nie są kosmetyki przede wszystkim do pielęgnacji twarzy?
http://do-twarzy.co/produkty-produkt:macadamia.html Moja kuzynka je sprzedaje dlatego zapamiętałam nazwę. Chociaż większość firm sprzedaje teraz kosmetyki do twarzy, włosów czy skóry więc trudno się połapać. Macadamiany z tego co mi mówiła są dobrymi produktami. Selectivy nie miałam okazji wypróbować do tej pory.
Nie ma nic ważniejszego niż zdrowa lewatywa i pyszna kawa :)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 25 cze 2015, 19:14

Makadamia to roślina - orzech -składnik wielu kosmetyków - a także firma.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Sewciok
Laik
Laik

Post autor: Sewciok » 11 sie 2015, 13:52

W ogóle nie odpowiada mi ta marka kosmetyków. Kupiłam je na promocji w superpharm i zawiodłam się na nich.

Lavvetta
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Lavvetta » 23 sie 2015, 09:06

Są dobre, ale spodziewałam się po nich czegoś więcej. Olejek do włosów bardzo przypadł mi do gustu.

Florence
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Florence » 12 wrz 2015, 11:37

Z tych kosmetyków jestem bardzo zadowolona. Używam ich od dłuzszego czasu i naprawdę twierdzę, że są bardzo wysokiej jakości. Co więcej nie są także drogie, a to także wiele osób uważa za znaczny plus. Myślę, że warto po nie sięgnąć:)
Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem | http://prestigeclinic.pl/uslugi/liposukcja/

dominika-xx
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: dominika-xx » 15 wrz 2015, 14:19

A ja bym poleciła w ogóle przejrzeć ofertę hurtowni u nas, kosmetyki z olejkami też są. Ja najbardziej lubię kupować tutaj jedwab do włosów, oczywiście wychodzi taniej niż w sklepie i starcza na dłużej.
Pielęgnacja naszych kudełków to podstawa. Stosujcie olejek arganowy :)

vaddfs
Laik
Laik

Post autor: vaddfs » 17 wrz 2015, 00:28

Nie lubie tej serii kosmetyków. Lubie ich zapach, ale działanie mają zerowe.

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 06 paź 2015, 08:24

Mam podobne zdanie,tzn nie warto zwracać uwagi tyko i wyłącznie na sam zapach kosmetyków,ale także i na ich skład bo w pierwszej kolejności- to jakość powinna mieć dla nas największe znaczenie,pamiętajmy o tym.

Gonzaleska
Amator
Amator

Post autor: Gonzaleska » 10 paź 2015, 11:18

Również uważam, że ważniejsza jest skuteczność niż zapach, chociaż bałabym się używać kosmetyków, które delikatnie mówiąc śmierdzą.

Ottonia
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Ottonia » 18 mar 2016, 12:16

Szczerze mówiąc nigdy nie stosowałam kosmetyków tej marki. Kiedyś widziałam je w promocji i chciałam je kupić, ale ostatecznie zapomniałam tego zrobić. Może wypróbuje jesli zobacze kiedyś na nie promocje.

joachapacha
Laik
Laik

Post autor: joachapacha » 13 maja 2016, 23:00

Ja jestem zakochana w kosmetykach Kosswell zwłaszcza Macadamian Oil, włosy przetłuszczają mi się bardo szybko ale mam strasznie suche końce. I ten olejek właśnie dobrze nawilża te suche partie a jednocześnie nie obciąża tych bardziej skłonnych do przetłuszczania. Nie nakładam też na całe włosy, raczej nie przy skórze, bo tam zniszczone nie są :) Polecam i pozdrawiam :P

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 05 lis 2018, 14:10

Nie znam kosmetyków makadamia, ale sam olejek- uwielbiam! Czasem nakładam go w klasycznej postaci, głównie na końcówki, żeby się nie rozdwajały. A czasem używam odżywek m.in. z olejkiem makadamia. Np. Inoar ma profesjonalny zestaw wegańskich kosmetyków, w których składzie można znaleźć sporo olejków.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków