Keratynowe prostowanie- jaka keratyne kupic??

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
wlosomaniaczka88
Laik
Laik

Keratynowe prostowanie- jaka keratyne kupic??

Postautor: wlosomaniaczka88 » 13 lip 2016, 07:49

Jakiej keratyny uzywacie do keratynowego prostowania?? pytanie zarowno do fryzjerów, jak i osob, ktore zwyczajnie w domu sobie takie cos robia. ktora daje najlepszy efekt? cena nie gra roli :)

okularnica
Laik
Laik

Re: Keratynowe prostowanie- jaka keratyne kupic??

Postautor: okularnica » 24 lip 2016, 09:16

u mnie w salonie tylko na inoarze pracujemy. jak na razie bez wiekszych problemow- wiadomo, trzeba najpierw dokladnie instrukcje przeczytac, ale efekt jest spoko- klientki wychodza zadowolone z salonu :)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, 23:04 przez okularnica, łącznie zmieniany 1 raz.

wlosomaniaczka88
Laik
Laik

Postautor: wlosomaniaczka88 » 25 lip 2016, 21:33

a czy to ma znaczenie na jakich wlosach klade keratyne? boje sie, ze jak przyjdzie mi klientka z problemowymi wlosami albo za cienkimi/ za grubymi to bede miec problem i zrobie jej na glowie jakis niewypał ;P skad zamawiasz inoar, zeby wyszlo najtaniej? o tej marce juz co nieco slyszalam :mrgreen:

okularnica
Laik
Laik

Postautor: okularnica » 26 lip 2016, 22:52

ogolnie, do keratyny najlepsze sa cienkie wlosy. ale na grubych tez da sie zrobic :) musisz patrzec na dlugosc- im dluzsze, tym dluzej trwa zabieg. ale to juz pewnie sobie obczaisz ;) my mamy teraz keratyne G-Hair z inoaru. klientki miewaja rozne wlosy, ale nie mialam jeszcze zadnego problemu z nalozeniem produktu albo z kiepskim rezultatem ;)

LaPuella
Amator
Amator

Postautor: LaPuella » 27 lip 2016, 10:54

Do prostowania keratynowego w domu wręcz idealny jest zestaw Alfaparf Lisse Design. W zestawie znajduje się szampon oczyszczający, który przygotowuje włosy do zabiegu, keratyna w bardzo wygodnej formie pianki oraz maska nawilżająca, którą trzeba zastosować po zabiegu. Za niespełna 90 zł można kupić zestaw, który wystarczy na 2-3 zabiegi.

Awatar użytkownika
jgrodzka
Amator
Amator

Postautor: jgrodzka » 28 lis 2016, 08:49

Bardzo fajną keratyną jest Amazon Keratin. W ogóle cała ta linia kosmetyków, zarówno szampon oczyszczający i szampon do stosowania po zabiegu. U mnie w salonie szefowa wymieniła wszystkie inne kosmetyki właśnie na te. Można je kupić na stronie: http://www.amazonkeratin.pl/, albo w salonie Beauty Club w Warszawie. Ta keratyna ma trzy poziomy mocy, więc klientki często o nią pytają kiedy chcą zostawić sobie fale, albo właśnie mają problem z puszącymi włosami i potrzebują czegoś silnego.

Awatar użytkownika
masgir
Laik
Laik

Postautor: masgir » 29 lis 2016, 13:39

Ja kupiłam sobie taki zestaw od alfapart i jestem zadowolona
Dobra strona o łupieżu pstrym. Lepiej zajrzyjcie

ankaf
Mistrz
Mistrz

Postautor: ankaf » 05 sty 2017, 12:02

Potwierdzam, ten z alfaparf jest bardzo fajny.

Awatar użytkownika
jgrodzka
Amator
Amator

Postautor: jgrodzka » 11 sty 2017, 15:19

okularnica pisze:ogolnie, do keratyny najlepsze sa cienkie wlosy. ale na grubych tez da sie zrobic :) musisz patrzec na dlugosc- im dluzsze, tym dluzej trwa zabieg. ale to juz pewnie sobie obczaisz ;) my mamy teraz keratyne G-Hair z inoaru. klientki miewaja rozne wlosy, ale nie mialam jeszcze zadnego problemu z nalozeniem produktu albo z kiepskim rezultatem ;)

Cienkie to się zrobią takie przylizane właśnie, bez życia. Keratyna ma ujarzmić puszenie i loki

Awatar użytkownika
Izabell32
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: Izabell32 » 06 lut 2017, 13:18

Podobno Inoar ma dobre produkty w tym zakresie. Nie korzystałam co prawda, ale moje przyjaciółka tak. I z tego co wiem była bardzo zadowolona. A najlepiej to w temacie zdać się na fryzjera, który będzie wykonywał zabieg.
Wiecie gdzie jest duży wybór damskich torebek? Proszę o info o sprawdzonych sklepach - PRIV!

Wiki555
Amator
Amator

Postautor: Wiki555 » 08 lut 2017, 13:11

U nas w salonie używamy kreatyny do włosów z http://www.amazonkeratin.pl/. A klientkom po zabiegu polecamy ich szampony i odzywki.

okularnica
Laik
Laik

Postautor: okularnica » 23 lut 2017, 12:39

Jak pisałam wcześniej, dla mnie keratyna INOAR jest bezkonkurencyjna. Marka jest profesjonalna i oprócz zestawu keratynowego używam również innych kosmetyków tego producenta- świetna jakość i rewelacyjne rezultaty na włosach klientek.

Awatar użytkownika
zurus88
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: zurus88 » 23 lut 2017, 17:32

również używam zestawu od alfapart i jestem zadowolona - polecam w 110% :)
http://sennybezdech.pl/ - TABLETKI NA CHRAPANIE

lansik
Laik
Laik

Postautor: lansik » 06 mar 2017, 12:20

ja też uzywam keratyny od Inoar i jestem bardzo z niej zadowolona. Chyba najlepsza keratyna na ktorej pracowałam. Wydajna i daje świetne efekty!

joanna890
Laik
Laik

Postautor: joanna890 » 07 cze 2017, 11:01

Ja osobiście chodzę od 3 lat do salonu który pracuje na produktach marki inoar i kupowałam pielęgnację do domu na początku arganową potem do włosów blond i byłam tak zadowolona że w końcu skusiłam się na keratynowe prostowanie tej marki i rewelacja od tamtej pory co 4-5 miesiące powtarzam zabieg i używam nadal pielęgnacji tej marki tylko za każdym razem kuszą mnie nowe linie teraz używam inoar flowers i tak pięknie pachnie że w ciągle wącham włosy , warto zdecydować się na to prostowanie mi tak odratowało włosy i mam teraz długie i lśniące

Choosay
Amator
Amator

Postautor: Choosay » 22 cze 2017, 15:43

.Dzięki za dobre informacje.
.goldenslot

kasia.1
Stylista
Stylista

Postautor: kasia.1 » 02 sie 2017, 15:15

Ja bym tego raczej nie robiła na własną rękę. Myślę, że można sobie nieźle popalić włosy. Widziałam ostatnio ofertę na keratynowe prostowanie katowice. Zdecydowanie wolałabym oddać się w ręce specjalisty.

Wróć do „Pielęgnacja”