Suche włosy - inne kosmetyki

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
Razerski
Czeladnik
Czeladnik

Suche włosy - inne kosmetyki

Post autor: Razerski » 17 lip 2016, 19:19

Wiem, że na suche włosy ludzie polecają szampony, odżywki i maski, ale co jest jeszcze takiego, czego się na ogól nie wymienia? Znacie jakieś inne kosmetyki? Jakieś specjalne kuracje? Ciekawa jestem czy istnieje coś o czym nawet nie wiem :P

LaPuella
Amator
Amator

Re: Suche włosy - inne kosmetyki

Post autor: LaPuella » 17 lip 2016, 23:12

Ciężko jest chyba stworzyć "coś więcej" niż to co jest obecnie na rynku, często zmieniana jest natomiast forma produktu. Ciekawą propozycją są skoncentrowane ampułki, które dają szczególnie fajny efekt przy użyciu sauny fryzjerskiej oraz odżywki bez spłukiwania (na przykład te w sprayu), które mają możliwość dłuższego działania na naszych włosach. Z kolei jeśli chodzi o produkty naturalne to warto spróbować tak zwanego "olejowania", dużo można o tym poczytać w internecie, szczególnie na blogach.

Mikucna
Amator
Amator

Post autor: Mikucna » 20 lip 2016, 20:05

Jasne że są takie kosmetyki. Garnier ma kilka http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/potr ... 2osy-suche Suche włosy nie muszą być pielęgnowane tylko szamponami lub odżywkami, bo są też olejki. Mnie ujęła mgiełka olejkowa - nie obciąża włosów, regeneruje, ogólnie same plusy jak dla mnie.

marlena32
Amator
Amator

Post autor: marlena32 » 19 sie 2016, 08:25

Wraz z mężem używamy jednej odżywki Świetnie nawilża włosy, nie łamią się i nie wypadają jak wcześniej:)

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 28 sie 2016, 09:36

Może odżywka domowa z żółtka jajka, nafty i kilka kropel soku z cytryny by pomogła na suchość włosów?

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 16 maja 2017, 12:18

Ciężko znaleźć inny produkt niż szampony i odżywki. Sama dosyć długo borykałam się z podobnym problemem. W moim przypadku sprawdził się szampon firmy eloderm ze strony http://www.eloderm.pl/szampon.html Delikatnie myje i dogłębnie nawilża nadmiernie suchą skórę głowy łagodząc podrażnienia i odczucie świądu. Dzięki bogatemu kompleksowi składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka. Zapewnia zdrowy wygląd i funkcjonowanie nawet dla nadwrażliwej skóry głowy i włosów. Wraz z alkiloglicyną wspomagają zatrzymanie wody w skórze, poprawiają nawilżenie skóry redukując transepidermalną utratę wody. Szampon redukuje uczucie wysuszenia i nieprzyjemnego napięcia naskórka skóry głowy. Działanie łagodzące i kojące dla skóry podrażnionej i nadwrażliwej zapewniają alantoina i D-panthenol. Preparat nie zawiera mydła i nie powoduje wysuszenia skóry. Produkt ten jest rekomendowany do higieny nadwrażliwej skóry głowy, szczególnie podatnej na działanie czynników zewnętrznych.

Choosay
Amator
Amator

Post autor: Choosay » 22 cze 2017, 15:41

.Dzięki za dobre informacje.
goldenslot

larys
Laik
Laik

Post autor: larys » 27 lis 2018, 10:03

Często bywa tak, że nasze włosy potrzebują regeneracji, a stosowane kosmetyki pielęgnacyjne nie przynoszą spodziewanych efektów. W takim przypadku intensywna kuracja ampułkami to doskonała alternatywa dla mocnych odżywek i masek. Ampułki wyróżniają się bardzo wysoką koncentracją składników aktywnych, co tłumaczy ich wyjątkową skuteczność. Najlepsze ampułki do włosów zawierają ogromne stężenie dobroczynnych składników. Takich jak: keratyna, proteiny pszenicy, olejki pochodzenia roślinnego i witaminy. To dzięki nim pasma stają się na powrót miękkie i naturalnie lśniące. W sieci znajdziemy wiele informacji na temat odpowiednich kosmetyków do włosów, zaś na stronie https://bmsalononline.pl/ampulki-do-wlosow znajdziemy naturalne ampułki do regeneracji włosów.

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 29 lis 2018, 01:03

Skoro nie chcesz żadnych odżywek i masek to może zabieg pomoże twoim włoskom? Ja już dwukrotnie byłam na botohair i faktycznie, rezultat jest intensywniejszy niż w przypadku kosmetyków. Fajne jest też to, że włosy są po nim w dobrej konndycji przez jakieś dwa miesiące.

pati9013
Amator
Amator

Post autor: pati9013 » 10 gru 2018, 23:26

myślę, że warto też dać szansę klasycznym odżywkom/maseczkom, takim które się spłukuje.te leave in są spoko, ale jak mam więcej czasu na pielęgnację włosów to sięgam po absolut daymoist clr z inoar. akurat moje włosy wymagają szczególnej ochrony, więc ta maska pomaga mi utrzymać je w ładzie

felicja14
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: felicja14 » 04 sty 2019, 09:19

Hej, może znajdziesz cos ciekawego i nowego na http://jejustore.pl . Masz tam duży asortyment róznych kosmetyków do pielegnacji np. koreańskich wiec myśle ze cos sobie upodobasz :D

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 07 sty 2019, 21:08

Olejki wypróbuj :) Oczywiście nie rezygnuję z szamponu, odzywki maseczki, ale olej dobrze sprawdza sie jako wykonczenie fryzury. Ja swoj, arganowy z inoar, nakladam na suche i ulozone wloski. potem ladnie sie blyszcza, dzieki czzemu wygladaja zdrowo i zadbanie.

Adelka
Laik
Laik

Post autor: Adelka » 20 mar 2019, 09:03

Suche włosy trzeba nawilżać, więc wszystkie preparaty nawilżające do włosów itd. Olejki także się sprawdzą super.

wisnia52
Amator
Amator

Post autor: wisnia52 » 08 maja 2019, 21:27

Jeśli kosmetyki ci nie pomagają to moze sprobuj jakichs zabiegow...? Mi bardzo pomoglo BOTOHAIR, przynajmniej na dwa miesiace mam spokoj z wlosami, tzn. sa miekkie, nawilzone i takie przyjemne w dotyku. Dla mnie rewelacja :)

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 11 cze 2019, 10:21

Co nie obciąży ich za bardzo?

minion29
Amator
Amator

Post autor: minion29 » 30 cze 2019, 11:58

A może keratynowe prostowanie...?

radziu25
Laik
Laik

Post autor: radziu25 » 01 lip 2019, 09:37

Ja kiedyś miałem specjalne ampułki, które nakłada się na włosy. Były potem miekkie i gładkie. Może właśnie to jest warte spróbowania?

kuna86
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kuna86 » 02 lip 2019, 10:23

helo!
takie zwykle kosmetyki z drogerii czasami nie pomagają, ja wybrałam się do salonu Akademia Perfect Hair, gdzie poddałam się zabiegom pielęgnacyjnym na włosy. Dzięki nim moje włosy znów lśnią i nie kołtunią się jak kiedyś - polecam :)

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 07 lip 2019, 12:33

minion29 pisze:
30 cze 2019, 11:58
A może keratynowe prostowanie...?
też uważam, że to niezła myśl. dwa miesiące temu mialam robione prostowanie keratyną morrocan keratin treatment. no i w koncu mam normalne, miekkie, blyszczace wlosy. w dotyki sa bardzo gladkie i maja taki zadbany look ;)

asia3939
Mistrz
Mistrz

Post autor: asia3939 » 08 lip 2019, 15:49

Ja na suche włosy stosuję tylko serum oraz olejki, nic więcej, i dzięki temu są nawilżone i sprężyste, takie jak chcę. Tutaj https://hair-shop.pl/23-olejek-i-serum-do-wlosow możecie zobaczyć sklep w którym zamawiam, wybór mają duży i dobre promocje więc warto u nich zamówić. Sami zobaczcie.

Werox111
Amator
Amator

Post autor: Werox111 » 16 lip 2019, 15:58

Ja od dłuższego okresu stosuję jedynie szampony ekologiczne ponieważ wiem jak obłędnie działają na wygląd włosów - https://henny.pl/product-pol-250-Szampo ... -100g.html . Jest to moje przetestowane miejsce ponieważ mają nadzwyczajnie porządnej jakości towary i dodatkowo rewelacyjne ceny. Polecam babki zajrzeć tu czasami bo to się naprawdę opłaca.

nikita
Laik
Laik

Post autor: nikita » 16 lip 2019, 22:32

Praktycznie każda marka ma serię do suchych włosów. Ja pozbyłam się problemu stosując produkty z alterny: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/ALTER ... zajacy/580
Jest do tego też odżywka. Efekt był już widoczny po pierwszym użyciu

Shimer
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Shimer » 18 lip 2019, 10:57

A ja z tego co wiem to Oriflame https://pl.oriflame.com/ ma bardzo dobre kosmetyki nawet pielęgnacyjne. Ja ostatnio nawet zastanawiałam się czy nie dołączyć do ich klubu i nie stać się konsultantką kosmetyczną. Może ktoś z was sprzedaje też już ich kosmetyki? Czy faktycznie można zarobić 30% od sprzedaży danego produktu?

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 21 lip 2019, 15:20

Niestety często zły wybór kosmetyków może powodować problemy z włosami. Ja bym zaczeła od zmiany szamponu i odżywki. Zerknij sobie na produkty oferowane przez sklep internetowy Yasmeen https://sklep.yasmeen.pl/wiecej-za-mniej.html . Tu możesz zamówić bardzo dobre kosmetyki nie tylko do pielęgnacji włosów ale też twarzy i ciała.

Adrianna34
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Adrianna34 » 22 lip 2019, 08:44

No to w przypadku suchych i łamliwych włosów mogę polecić Ci bardzo dobry szampon Bodycann od producenta Annabis który znajdziesz m.in w sklepie https://konopieizdrowie.pl dostępny jest w przystępnej cenie, do tego skutecznie działa i co ważne efekty można naprawdę szybko zauważyć. U mnie odzyskały blask, nie łamią się już tak mocno i też dużo mniej ich wypada. Warto przetestować bo jednak olejek CBD naprawdę może fajnie pomóc.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków